استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Bike vs. Train – Top Speed Train Race Challenge

Bike vs. Train – Top Speed Train Race Challenge

نسخه۱۰.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۱۵
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۱۰
حجم۷۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Timuz Games
‏‏جوراب های خود را بالا بکشید و خود را برای مرگبارترین، چالش برانگیزترین و هیجان انگیزترین تجربه مسابقه دوچرخه سواری آماده کنید. در این شبیه‌ساز مسابقه بدلکاری، میزان بقای شما تنها به این بستگی دارد که چگونه می‌توانید حرکات بدلکار دوچرخه‌سواری را در مسابقات با سرعت بالا در تعداد زیادی از مسیرها مدیریت کنید. دکمه مسابقه را فشار دهید و با سرعت کامل سوار قطار شوید تا در این بازی مسابقه قطار مرگبار شیرین کاری غیرممکن، قطارها را شکست دهید. این شبیه‌ساز مسابقه بدلکاری از اینکه به شما امکان می‌دهد دوچرخه مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا چندین مسیر مسابقه، چالش برانگیزتر می‌شود.
‏ !
‏چالش مرگبار مسابقه قطار
‏آیا جرات این را دارید که با سرعت های دیوانه کننده رانندگی کنید و بر مسابقه قطار در کنار خود غلبه کنید؟ در این شبیه ساز مسابقه بدلکاری، می توانید لذت مسابقه دوچرخه سواری با سرعت بالا را تجربه کنید و شیرین کاری های غیرممکن را انجام دهید تا همه اطرافیان خود را شگفت زده کنید. در حالی که سعی می کنید از قطار مسابقه ای سبقت بگیرید و در حالی که از موانع فرار می کنید، کنترل دوچرخه موتور خود را با سرعت های بسیار سریع آزمایش کنید.
‏بدلکاری غیرممکن را روی دوچرخه خود انجام دهید
‏در دوچرخه سواری خود را تنظیم کنید تا حداکثر قدرت را به شما بدهد تا بتواند با موتور عظیم قطار حرکت کند. سعی کنید تا جایی که می توانید با مهارت دوچرخه سواری کنید تا بتوانید حداکثر استفاده را از انعطاف پذیری مسیر خود ببرید. سعی کنید میانبرهای پنهانی را پیدا کنید که به شما در مسابقه شروع کند. با هر سطح، با مسیرهای مختلفی روبرو خواهید شد. از بهترین مهارت های مسابقه دوچرخه سواری خود استفاده کنید تا بر عملکرد بدلکار دوچرخه خود برتری داشته باشید و در اجرای بدلکاری های مرگبار بهتر شوید.
‏شبیه ساز مسابقه بدلکاری به طور پیشرونده چالش برانگیز
‏همانطور که پیشرفت می کنید، شما با چالش هایی از قطارهای سریع تر و مسیرهای چالش برانگیزتر مواجه خواهد شد. خوشبختانه، شما می توانید از بین دوچرخه های مختلف از گاراژ برای مقابله با چالش های فزاینده بازی انتخاب کنید. برای تغییر یا ارتقاء دوچرخه خود به مدل بهتری که می تواند با قطارهای قدرتمندتر رقابت کند، آماده شوید.
‏بازی واقعی بدلکار دوچرخه سواری
‏در این بازی مسابقه ای قطاری، با تعدادی چالش روبرو خواهید شد و تنها راه برای غلبه بر آنها انجام بدلکاری های غیرممکن است. با قطار وارد تونل های تاریک شوید اما هوشیار باشید و کناره ها را تماشا کنید تا تصادف نکنید. برای عبور از قطار و جابجایی طرفین امتیاز بیشتری کسب کنید. قطارها را از سراسر جهان و در شرایط مختلف شکست می دهد.
‏ویژگی‌های Bike Vs Train – چالش مسابقه قطار با سرعت بالا
‏1) بازی ساده و آسان مسابقه موتور سواری
‏2) نمای قطار برای ردیابی قطار در مسابقه غیرممکن بازی بدلکاری
‏3) نقشه مسیر به عنوان یک بدلکار دوچرخه به شما کمک می کند در مسیر بمانید
‏4) تنوع زیادی از دوچرخه ها برای انتخاب، که به شما کمک می کند در انواع مسیرها از جمله مناطق برفی و کوهستانی سوار شوید
‏ >5) شبیه‌ساز مسابقه بدلکاری واقعی با گرافیک سه بعدی که به شما امکان می‌دهد یک دوچرخه‌سواری با سرعت بالا در مقابل تعقیب قطار را تجربه کنید
‏6) کنترل‌های فوق‌العاده صاف به شما کمک می‌کنند تا مسابقه قطار را به‌راحتی دنبال کنید و همچنین چرخش‌ها را نرم‌تر کنید
‏7) چالش‌برانگیز سطوح و شیرین کاری های غیرممکن شما را به صفحه نمایش می چسبانند
‏آیا آماده هستید تا بهترین مسابقات دوچرخه سواری و قطار سریع السیر را تجربه کنید؟ دانلود و بازی Bike Vs Train – چالش مسابقه قطار با سرعت بالا امروز!

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 😈شیطان 😈
١٥ مرداد ١٤٠٠

خوبه

میپسندم۸ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر 🌵کاک💋بوس🌵
٢٦ خرداد ١٣٩٩

بازی چالی چاپلین رو می ساختن بهتر از این بود

میپسندم۲۲ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر one._.senpai
٢٠ فروردین ١٣٩٩

اصلا نمیره تو باور کن اینترنت حیف کردم

میپسندم۱۹ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده