استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Real Gangsters Auto Theft

Real Gangsters Auto Theft

نسخه۱۰۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۰۸
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۱۸
حجم۹۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Criss Cross Games
‏‏Real Gangsters Auto Theft یکی از بهترین بازی های گانگستری شبیه ساز جنایت گانگستر واقعی است که در آن بازیکن این شانس را دارد که به یک گانگستر واقعی تبدیل شود و مجموعه ای از سلاح ها را بدست می آورد که می تواند برای پیشرفت در ماموریت های شبیه ساز جنایت گانگستر وگاس مورد استفاده قرار گیرد. این بازی دارای سطوح هیجان انگیز و چالش برانگیزی است ، مراقب باشید و محدودیت های زمانی بازی های شبیه ساز جنگ بزرگ گانگستر واقعی را دنبال کنید و اهداف را در اسرع وقت از بین ببرید. یک قهرمان بزرگ گانگستار وگاس بازی جنایی شهر باشید ، کل مافیا را نابود کنید ، انتقام پلیس را بگیرید و به ثروتمندترین مافیای جهان تبدیل شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏وقت آن رسیده است که توانایی های رانندگی گانگستر میامی خود را در یک بازی شبیه ساز شهر جنایی وگاس آزمایش کنید ، مهارت های رانندگی خود را افزایش دهید و در یک محیط واقعی و بزرگ جنایی در میامی شهر بازی کنید. بیایید خود را به عنوان یک قهرمان افسانه ای در هیجانات زندگی میامی و نقض قانون ثابت کنیم که شما مجبورید انتقام گانگستر شهر جنایت خود را با کشتن جنایتکاران در مافیای سرقت واقعی میامی شهر بگیرید. این بهترین بازی جهان باز است که در آن انتقام بزرگ گانگستر را می گیرید ، مهارت ها و استعدادهای قهرمانانه خود را آزادانه نشان می دهید. جلوی جنایت بزرگ گانگستر را بگیرید و به جهانیان نشان دهید که شما یک مرد شگفت انگیز زیر زمین هستید. ماموریت شبیه ساز گانگستر مورد علاقه خود را بازی کنید و برخی از مهارتهای مخفی کاری را که برای تبدیل شدن به یک پادشاه سرقت گانگستر میامی لازم است ، نشان دهید.
‏بیایید کل کنترل ها و سلاح های مدرن را در مافیای شهر شبیه ساز جنایت گانگستر بازی کنیم و به دست آوریم تا این پیروزی را بدست آوریم. ماموریت های مختلف بسته بندی شده 3D اکشن ، جنگی ، تیراندازی ، رانندگی با وسایل نقلیه و بسیاری موارد دیگر را شروع کنید. دستورالعمل های موجود در نقشه را دنبال کنید و تمام پول نقد را جمع کنید تا به راحتی در این کار حرکت کنید. بیایید به دنیای سخت رانندگی گانگستر و شبیه ساز شهر جنایی وگاس برویم. شما در دنیای بازی گانگستر واقعی به موفقیت و شکوه می رسید. شبیه ساز زندگی گانگستر بسیار خطرناک است. بر آن بی عدالتی و بی قانونی اداره می شود. قهرمان شما برای موفقیت باید قوی باشد و در بازی های شبیه ساز جنایی مبارزه با گانگستر شرکت کند. شما می توانید یک گانگستر مافیایی میامی بد یا خوب باشید ، انتخاب با شماست. دست خود را در بازی های هیجان انگیز شبیه ساز جنگ اکشن سوم شخص بزرگ امتحان کنید.
‏قهرمان شما می رود تا زندگی خود را به طور ناگهانی در یک شهر جنایتکار مافیایی گانگستر تغییر دهد. برای جلب احترام و محبوبیت در شهر باید از تلاش های مختلف عبور کنید. بیایید ماشین ها را بدزدیم و با مجرمان مختلف بجنگیم. با کوچکترین چاقو به یک مسلسل قدرتمند بجنگید.
‏ویژگی های بازی سرقت خودکار گانگستر واقعی:
‏گرافیک سه بعدی
‏کنترل های صاف
‏سطوح چالش برانگیز
‏رانندگی ، تیراندازی ، حالت آزاد یا حالت چالش
‏سطوح هیجان انگیز در حالت چالش
‏محدودیت زمانی برای انجام ماموریت های بزرگ جنایی
‏جذاب جلوه های صوتی گیم پلی
‏صحنه های جنایی ماجراجویانه حماسی و اعتیاد آور
‏دنیای باز با یک شهر بزرگ
‏بیش از 40 اتومبیل ، 10 قایق ، موتور سیکلت و ATV
‏15 نوع سلاح
‏18 خانه ، 16 نوع تجارت.

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر #کوهدشت
٣ اسفند ١٤٠١

هرکی میخواد نتشو الکی خرج بکنه دانلود کنه

میپسندم۳۶ نمیپسندم۲۰
عکس کاربر علی اصغر
١٩ اسفند ١٤٠١

بدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبد ااااااسسسسستتتتت

میپسندم۳۳ نمیپسندم۱۳
عکس کاربر مرینت
١ دی ١٤٠٢

‏✓ معمولی

میپسندم۱۰ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده