استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Strategy & Tactics: Medieval Civilization games

Strategy & Tactics: Medieval Civilization games

نسخه۱.۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۲۴
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۳۴
حجم۳۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده HeroCraft Ltd
‏‏Medieval Civilization بازی‌های استراتژی نوبتی هستند که در دنیای قرون وسطی اروپا اتفاق می‌افتند. وایکینگ ها در برابر فیل های جنگی، تفنگداران در برابر سواره نظام مغول، لژیون های فالانکس باستانی در برابر جنگجویان صلیبی. مرگبارترین ارتش های تاریخ زمین که در جنگ خونین خونین با هم درگیر شدند.
‏ارتش بدون رهبری فقط یک اوباش است. در بازی‌های استراتژی نوبتی مبتنی بر تمدن قرون وسطایی، سربازان از فرماندهان خود پیروی می‌کنند: رهبران منحصربه‌فرد با استراتژی، رذایل، استعدادها، خطرات، تاریخچه و ضعف‌های خاص خود.
‏تخت پادشاهی کوچکی را در اروپای قرون وسطی بگیرید که توسط دشمنی ها از هم پاشیده شده و توسط همسایگان مبارز تهدید می شود و سعی کنید از جنگ کامل قرون تاریک جان سالم به در ببرید.
‏جذب نیروها و فرماندهان، آموزش دهید. و مهارت های خود را بهبود ببخشید، بررسی های تاکتیکی را تمرین کنید و بهترین ارتش روی زمین را ایجاد کنید، به شهرها حمله کنید و کل کشورها را نابود کنید، اقتصاد، سیاست را توسعه دهید، اروپا را کشف و فتح کنید! در بازی های تمدن ما مانند یک رهبر عمل کنید!
‏ویژگی ها
‏⚔️بدون سیاست، فقط تسخیر کنید
‏6 جناح با ژنرال ها و جوخه های منحصر به فرد: عشایر زیرک هورد، نابغه تاکتیکی امپراتوری زره ​​پوش، بربرهای دریای دیوانه خز پوشیده شده، اصناف اتحادیه که باروت جوش می دهند، شوالیه های مغرور شمال، و فرقه های عجیب و غریب رودخانه های دوقلو.
‏⚔️ارزش واقعی
‏بیش از 50 نوع جوخه بر اساس سربازان واقعی تاریخی. اینجا خبری از بیکینی زره‌دار یا پادگان میخ‌دار نیست!
‏⚔️رهبران پیروز
‏ژنرال‌ها محور اصلی یک جوخه هستند و مهارت‌ها و توانایی‌های آنها می‌تواند نتیجه یک نبرد را به شدت تغییر دهد. هر ژنرال دارای شخصیت منحصر به فردی است که در ابتدای هر بازی استراتژی جنگی ایجاد می شود. پیش بینی اینکه چه کسی در دور بعدی ظاهر خواهد شد غیرممکن است: یک شوالیه شجاع اما ساده، یک نابغه تاکتیکی با استعداد اما حریص، یا یک وحشی تشنه به خون که ترس را در دوست و دشمن به طور یکسان القا می کند.
‏⚔️تاریخچه شما، شما سناریو
‏احساس یک مزدور نخبه باشید که مشکلات کشورهای با نفوذ را حل می کند: در جنگ قرون وسطایی پیروز شوید، با عشایر بجنگید، با دزدان دریایی که به ساحل حمله می کنند مقابله کنید، پادشاهی ویران شده توسط طاعون را نجات دهید، یا قیام دهقانان را سرکوب کنید. همه اینها در بازی های تمدن حماسی امکان پذیر می شود.
‏⚔️ارتش خود را بسازید
‏جوخه های خود را در قلعه سلطنتی ارتقا دهید و آنها را به یک راهپیمایی پیروزمند هدایت کنید که در تاریخ تمدن های قرون وسطی ثبت خواهد شد!
‏ br>بازی‌های استراتژی جنگی قرون وسطایی اکنون شروع می‌شوند!
‏______________________________________________________________________________________________________________ بازی های استراتژی جنگی تاکتیکی ما را دوست دارید؟ بیشتر بیاموزید!
‏ما را دنبال کنید: @Herocraft
‏ما را تماشا کنید: youtube.com/herocraft
‏ما را لایک کنید: facebook.com/herocraft.games
‏‏این به‌روزرسانی تعمیر و نگهداری شامل موارد زیر است:
‏🛠 تغییرات برای برآورده کردن نیازهای Google؛

‏اجازه دهید نبرد ادامه یابد و از اینکه با ما بازی کردید سپاسگزاریم. 👍

نظرات و امتیاز ها

۳۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر sina
٢٣ تیر ١٤٠٢

‏✓ بد ‏✗ باز نمیشه اصلا باز نمیشه دانلود نکنید

میپسندم۹ نمیپسندم۲
عکس کاربر Amir Mohammad Lohrasbi
١٩ بهمن ١٤٠١

بدرد نمی خوره بالا نمیاره

میپسندم۱۳ نمیپسندم۸
عکس کاربر MAHYAR.K
٢٨ دی ١٤٠١

بازی ارور میده برای دانلود قند شکن نیاز داره ؟

میپسندم۲۵ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده