استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Highway Traffic Rider - 3D Bike Racing

Highway Traffic Rider - 3D Bike Racing

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۰۱
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Vasundhara Game Studios
‏‏بازی Highway Traffic Racer- 3D Bike Racing یک بازی مسابقه موتور سیکلت هیجان انگیز و چالش برانگیز است. این بازی نهایت سطح امکانات را برای سفارشی کردن موتورسیکلت ها و موتورسواری های موتورسیکلت ارائه می دهد. در این پرطرفدارترین بازی موتورسیکلت سواری، باید از ماشین های ترافیکی، کامیون ها، اتوبوس ها، تریلرهای سنگین و غیره فراتر بروید تا برای خرید زیباترین و قدرتمندترین موتورسیکلت ها، سکه های طلا به دست آورید. تا جایی که ممکن است برای جلوگیری از وسیله نقلیه، سکه های طلای اضافی کسب کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏اگر می خواهید یک راننده موتور سیکلت سریع و شدید باشید، باید به این بازی، همراه با فیزیک واقع گرایانه موتور سیکلت، بپیوندید تا از سرعت در حالی که تجربه واقعی موتور سیکلت را تجربه می کنید. به بهترین موتورسوار جهان تبدیل شوید. در این بازی مسابقه موتور سیکلت، شما این فرصت را خواهید داشت که با موتور سیکلت های مسابقه ای مختلف رانندگی کنید تا ماموریت های بازی مسابقه موتور سیکلت بسیار جذاب و چالش برانگیز را انجام دهید. شما می توانید به راحتی بازی Racer را دانلود کنید. Highway traffic racer 2 طراحی گرافیکی بالایی دارد و نسخه هک مسابقه ترافیکی نیست. بازی Traffic Racer 2 در مسابقه دوچرخه سواری بزرگراه است. مسابقه دوچرخه سواری بزرگراه در ترافیک جاده ای مسابقه است و سوار بزرگراه در حال بازی مسابقه موتور سیکلت است. مسابقه بزرگراهی مسابقه اتومبیل رانی موتوری و همچنین مسابقه موتور ترافیکی 2 است. بازی های مسابقه ای Bikr محبوب ترین بازی و بازی های مسابقه ای bikw است که به آن جاده سوار می گویند. بزرگراه ترافیک مسابقه - مسابقه دوچرخه سواری 3 بعدی بازی مسابقه هک ترافیک در حال لذت بردن از بازی است. این بازی، بازی‌های رانندگی کاربر برای انجام بازی‌ها و ترافیک شدید سواری و مسابقه‌ای سه بعدی است. Traffic Racer 2018 مسابقه دوچرخه سواری و رانندگی در ترافیک است.
‏ویژگی های مسابقه بزرگراه Traffic - مسابقه دوچرخه سه بعدی.
‏# گرافیک سه بعدی خیره کننده.
‏# روان و کنترل واقعی پخت.
‏# موتورسیکلت‌های سریع با عملکرد بالا و محیط شگفت‌انگیز.
‏# سفارشی‌سازی اولیه از طریق رنگ و چرخ‌ها.
‏# مسابقه ترافیک بزرگراه - مسابقه دوچرخه‌سواری سه بعدی کنترل صاف و ساده.
‏# واقعی جلوه های صوتی موتور.
‏# صحنه و محیط واقعی.
‏شما می توانید انواع بازی های شبیه ساز موتور سیکلت را بازی کنید. بیشتر این بازی های موبایلی در شهر دنیا انجام می شود. این نیز بسیار جالب است، اما اکنون زمان آن است که موتورسیکلت خود را در جاده قرار دهید. این مسابقه ترافیک جاده ای برای این است که شما موتور سواری کنید و همزمان سفر کنید، بله می دانیم که عالی است. این پرشورترین بازی رانندگی موتور سیکلت فوق العاده بزرگراه است که موتور سیکلت شما را با کنترل نهایی موتور سیکلت ترمزهای فشار فیزیکی به عنوان دوچرخه سواری کنترل می کند. رانندگی در ساعات اوج ترافیک بزرگراه. مسابقه بزرگراه سه بعدی بازی مسابقه بزرگراه و سوار بزرگراه 2 است. Traffic Racer 2 موقعیت پس زمینه شهر را تغییر می دهد. بازی‌های مسابقه‌ای با ترافیک موتوری سرعت دوچرخه و مسابقه دوچرخه سواری را افزایش می‌دهد. Rider bike racing 3D یک بازی دوچرخه سواری برای لذت بردن کاربر است و دوچرخه سرعت موتوری است که کاربر از بازی بازی و ترافیک سرعت موتور بیشتر لذت می برد. مسابقه موتور سیکلت سوار بزرگراه یک بازی شیرین کاری دوچرخه است و به آن بازی بزرگراه سوار نیز می گویند.
‏ترافیک بزرگراه موتور دوچرخه سوار گرافیک بازی سه بعدی در موتور سوار. Roadrash در بزرگراه دوچرخه سوار و بازی مسابقه دوچرخه سواری بزرگراه بازی می شود. بازی دوچرخه سواری بزرگراه دارای گرافیک بالایی است که از آن استفاده می شود. بازی های ترافیکی جاده ای بیشتر بازی و دوچرخه سواری است. دانلود رایگان Traffic Racer 3d Traffic Racer است. بازی Traffic Racer لطفا دوچرخه محبوب ترین و Traffic Racer mod apk است. این بازی‌های سه بعدی موتوری مسابقه‌ای ترافیکی دانلود رایگان و مسابقه‌ای با ترافیک سنگین سریع در کنترل ترافیک و ترافیک سواره. مسابقه ترافیک را با دوچرخه دو چرخ راننده ترافیک. بازی‌های موتورسیکلت ترافیکی محبوب‌ترین بازی‌های بزرگراه‌ران هستند. این بازی همانند بازی مسابقه موتوری مسابقه دوچرخه سواری است. موتور سواری ضرب و شتم بازی های سوارکاری است و بزرگراه سوار واقعی را بازی های بزرگراه نیز می نامند. بازی‌های مسابقه‌ای موتور سیکلت، بازی‌های مسابقه‌ای دوچرخه‌سواری و دوچرخه‌سوار شهری هستند.
‏دانلود و بررسی مسابقه بزرگراه ترافیک - مسابقه دوچرخه‌سواری سه بعدی را به ما ارائه دهید.

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده