استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Car Crash Simulator

Car Crash Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۱۶
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۲
تعداد نظرات۴
حجم۵۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Vasundhara Game Studios
‏‏از شبیه ساز تصادف اتومبیل واقع بینانه لذت ببرید، از سطوح مختلف نقاط تصادف عبور کرده و به خط پایان برسید. سرعت رانندگی خود را اصلاح کنید تا از تصادف نجات پیدا کنید. ماشین مورد علاقه خود را برای شروع رانندگی انتخاب کنید. قفل سطح بعدی را با موفقیت در رسیدن به خط پایان در سطح فعلی باز کنید. خود را از دست سنگ شکن نجات دهید، با دقت از نیزه هایی که به سرعت در حال حرکت هستند رانندگی کنید و در چالش سرعت شکن پیروز شوید. تصادف، برخورد با سنگ شکن و ویرانی دیوانه وار را احساس کنید.
‏★ ویژگی های اصلی بازی Car Crash Simulator:
‏● کاوش واقعی حالت های شبیه ساز
‏این بهترین بازی شبیه ساز ماشین در تمام دوران است که تا به حال بازی نکرده اید. Car Crash Simulator یک بازی ماجراجویانه و عالی برای داشتن سرگرمی بسیار است. اگر در نقطه‌ای گیر کردید، می‌توانید به راحتی ماشین خود را معکوس کنید. فراموش نکنید که وقتی می خواهید به جاده برگردید، حالت معکوس را روشن کنید.
‏● ماشین مورد علاقه خود را انتخاب کنید
‏قبل از شروع بازی، باید یک ماشین را از نمایشگاه انتخاب کنید. بهترین ماشین اسپرتی را که دوست دارید رانندگی کنید انتخاب کنید. هنگام انتخاب رنگ مورد علاقه خود را به خاطر بسپارید.
‏● سرعت را قبل از نقاط سنگ شکن سفارشی کنید
‏می توانید سرعت ماشین اسپرت مورد علاقه خود را افزایش یا کاهش دهید تا خود را از شر سنگ شکن نجات دهید. . اما ماشین خود را جلوی سنگ شکن متوقف نکنید. زیرا اگر با سرعت لازم رانندگی نکنید، سنگ شکن ماشین شما را خرد می کند.
‏● نقاط مختلف سنگ شکن
‏در ابتدا از نقاط بسیار کمی از تصادف عبور خواهید کرد. . هنگامی که قفل سطوح جدید را باز کنید، هنگام رانندگی در سنگ شکن های مختلف، تصادف واقعی را احساس خواهید کرد. حتی سنگ شکن ها نیز بسیار زیبا طراحی شده اند که دوست دارید یک بار خرد شوید. اما به یاد داشته باشید، برای باز کردن قفل سطح بعدی بازی باید به خط پایان برسید. بنابراین، وقتی با سنگ شکن روبرو شدید، با احتیاط رانندگی کنید.
‏● صدای باورنکردنی
‏بازی Car Crash Simulator در محبوب ترین بازی طراحی و توسعه یافته است. نرم افزار بازی بنابراین صدای پس زمینه بازی هیجان و لذت واقعی را از انجام یک بازی شبیه ساز ایجاد می کند. هنگام شروع بازی، انجام بازی، له شدن در نقاط تصادف، هنگام رانندگی با ماشین و غیره می توانید صداهای مختلفی را تجربه کنید.
‏● حالت پخش و مکث
‏ در حین رانندگی، اگر یک تماس دریافتی دریافت کردید یا فقط کار مهم خود را که ناقص است به یاد آوردید، می توانید به سادگی بازی را متوقف کرده و کار خود را کامل کنید. هنگامی که کار خود را تمام کردید، فقط می توانید دکمه پخش را فشار دهید تا از جایی که متوقف کرده اید شروع به پخش کنید. در این مرحله، می‌توانید بازی را مجدداً راه‌اندازی کنید و با فشار دادن دکمه هوم، بازی را به پایان برسانید.
‏● از استراحت‌ها استفاده کنید
‏از وقفه‌ها برای کاهش سرعت ماشین خود استفاده کنید. نقطه سقوط را ببینید این عملکرد شما را از له شدن توسط سنگ شکن نجات می دهد. هنگام عبور از سنگ شکن های مرگبار مراقب باشید و سعی کنید در اسرع وقت به خط پایان برسید.
‏● گرافیک با کیفیت
‏این بازی با کیفیت بالا ساخته شده است. گرافیکی که تجربه رانندگی بی‌درنگ را ارائه می‌کند.
‏● زمان‌بندی انعطاف‌پذیر
‏وقتی دکمه پخش را فشار دهید، تایمر به‌طور خودکار شروع به کار می‌کند. هر سطح محدودیت های زمانی مختلفی برای رسیدن به خط پایان فراهم می کند. بنابراین، در حین انجام بازی به تایمر توجه داشته باشید. اگر با موفقیت از تمام نقاط تصادف عبور کرده باشید و با این حال به خط پایان نرسیده باشید، در آن سطح خاص شکست خواهید خورد. و برای تکمیل سطح باید دوباره تلاش کنید.
‏★ منوی تنظیمات:
‏● موسیقی و صدا
‏شما می توانید موسیقی و صدا پس‌زمینه را روشن/خاموش کنید.
‏● گزینه‌های فرمان
‏گزینه‌های فرمان را تغییر دهید و بهترین را برای رانندگی آسان انتخاب کنید.
‏ ★ ویژگی های ممتاز بازی Car Crash Simulator:
‏● تقویت کننده های نیترو را دریافت کنید
‏برای افزایش سرعت ماشین خود، تقویت کننده های نیترو را خریداری کنید.
‏ br>● قفل تمام سطوح را باز کنید
‏شما به راحتی می توانید سطوح مختلف را بدون تکمیل سطح فعلی باز کنید و بازی کنید.
‏● تبلیغات را حذف کنید
‏دارد یک تجربه بازی کاملاً بدون آگهی با حذف تبلیغات

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ادرین اگرست
٢٩ آذر ١٤٠٠

بازی خوبی نیست اگر بازی خوبی هست بالاک کردن به من بگید لطفا

۹ ۲
AMIR
٥ تیر ١٣٩٩

خیلی بد نصب نکنید من خودم در تلوزیون دیدم ولی خیلی ناراحت شدم چرا 😷از این بازی کورنا گرفتم من شکایت کردم

۱۲ ۸
رامین
٢١ بهمن ١٣٩٩

این خوب نیست

۷ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده