استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Baby Phone for Kids - Toddler

Baby Phone for Kids - Toddler

نسخه۱.۱۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۰۵
تعداد دانلود۹ هزار
حجم۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Vasundhara Game Studios
‏‏تلفن کودک برای کودکان - بازی‌های کودک یک تلفن کودک برای کودکان نوپا یکی از بازی‌های آموزشی ما برای مهدکودک‌ها است که نوزادان را سرگرم می‌کند و به آنها کمک می‌کند اعداد حیوانات برای کودکان نوپا و صداهای حیوانات برای نوزادان را یاد بگیرند. تلفن کودک با حیوانات موسیقی یک بازی آموزشی و سرگرم کننده برای کودکان پیش دبستانی است. بازی کردن بچه های تلفنی می تواند به راحتی 123 را برای بچه ها یاد بگیرد. بازی کردن با تلفن حیوانات کودک نوپای شما مهارت های حرکتی ظریف را آموزش می دهد و فعالیت های ذهنی مختلفی مانند منطق حافظه و توجه را توسعه می دهد. این تلفن اسباب‌بازی همچنین دارای برنامه‌های باورنکردنی مانند بازی شیرین کاری است. شماره تلفن نوزاد حیوانات به والدین کمک می کند تا یک تلفن هوشمند معمولی را به یک تلفن اسباب بازی برای نوزادان تبدیل کنند. آیا به دنبال یک برنامه بازی های یادگیری کودک نوپا برای بازی های مدرسه هستید؟ این برنامه یادگیری سرگرم‌کننده، اعداد صداهای پرندگان یا صداهای حیوانات و برخی از قافیه‌های محبوب مهد کودک را همراه با انیمیشن پیدا می‌کنید تا کودک پیش‌دبستانی شما را درگیر کند.
‏ویژگی‌های تلفن کودک برای کودکان - بازی‌های کودک نوپا:
‏# کودک رنگ ها و اعداد حیوانات را یاد می گیرد.
‏# آموزش اعداد برای کودکان پیش دبستانی از 0 تا 9.
‏# یادگیری الفبای a-z.
‏# صداهای حیوانات و پرندگان.
‏ # طراحی بازی بسیار ساده و سرگرم کننده و تعاملی.
‏# بازی های موزیکال برای ساعت ها لذت.
‏# ابزار موسیقی مانند درام، زیلوفون، گیتار یا هارمونیوم.
‏تلفن کودک برای کودکان - بازی های کودکان نوپا پیش دبستانی است بچه‌ها می‌توانند به راحتی بازی‌های اعداد را برای بچه‌ها و تلفظ آن‌ها را در این بخش از برنامه بازی بچه‌ها با تلفن کودک یاد بگیرند. رابط تعاملی لپ تاپ اسباب بازی به کودک شما امکان می دهد با فعالیت هایی مانند اعداد الفبای حیوانات و قافیه ها تعامل داشته باشد. بخش حیوانات این تلفن اسباب بازی برای کودکان نوپا حاوی تصاویر و صداهای حیوانات است. آیا به دنبال یک بازی آموزشی سرگرم‌کننده عالی برای بچه‌های دوست‌داشتنی خود هستید که آنها را ساعت‌ها با یک دستگاه متصل نگه دارد و در حین یادگیری چیزهای جدید هیجان‌انگیز سرگرمشان کند.
‏یاد بگیرید حیوانات با حیوانات مختلف برای حیوانات خانگی یا حیوانات باغ‌وحش تعامل دارند و موسیقی حیوانات وحشی و بچه های اهلی حیوانات. نام آنها را یاد بگیرید و صداهای آنها مانند سنجاب، خوک، اسب، پرندگان، گاو، شیر، میمون، گوسفند، خروس، اردک، فیل، مرغ، ببر، گربه، سگ، بز، قورباغه یا جغد را تشخیص دهید. با بازی تلفن بازی برای بچه ها، می توانید به کودک خود کمک کنید تا اعداد را در یک پلت فرم دوستانه یا کاربردی یاد بگیرد. این برنامه به کودکان نوپا این امکان را می دهد تا با یک تلفن اسباب بازی با اولین دوستان نوزاد جدید خود تماس تلفنی برقرار کنند، واژگان، سامی و شکوفه و همچنین برای آنها ایموجی بفرستند. بازی‌های آموزشی آفلاین رایگان برای کودکان باید همه ویژگی‌هایی داشته باشند که بازی‌های کودک را سرگرم‌کننده و محرک می‌کند، از حیوانات با رنگ‌های زنده و شایان ستایش گرفته تا انیمیشن‌های واقعی صدا.
‏تلفن کودک برای بچه‌ها - بازی‌های کودک نوپا در برنامه سیاره پخش می‌شوند، جایی که می‌توانید بچرخید. جهان و پاپ بسیاری از ستاره ها با انیمیشن های زیبا. تلفن اسباب‌بازی شگفت‌انگیز ما برای کودک شما برای استفاده همیشه مناسب است، هر زمان که می‌خواهید پخش‌کننده موسیقی کودکانتان را سرگرم کنید و مطمئن شوید که آنها همزمان مشغول بازی و یادگیری هستند، به بازی‌های آموزشی کودک ما برای کودکان مراجعه کنید و ناامید نخواهید شد. . ما در تلاش هستیم تا بازی‌های ساده خنده‌دار اما بسیار جذاب و اعتیادآوری ایجاد کنیم که در آن بازی‌های تلفنی کودکان می‌توانند بدون کمک بازی کنند.
‏دانلود و نقدی درباره تلفن کودک برای کودکان - بازی‌های کودک نوپا به ما ارائه دهید.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده