استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی رانندگی
Door Slammers 1

Door Slammers 1

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۳/۲۲
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۷
حجم۵۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Horsepower 1 Studios
‏‏قسمت اول از بازی درکوب ها که از روی بازی مشابهی با همین نام در سال 2012 ساخته شده که در آن میتوانید به صورت آنلاین در مسابقات شتاب شرکت کنید،
‏ماشین را ثابت نگه دارید و گاز بدهید تا دود از لاستیک های ماشین بلند شود و به محض آنکه چراغ سبز را دیدید پایتان را روی پدال گاز فشار دهید و پرواز کنید!
‏اگر در عوض کردن به موقع دنده مهارت کافی داشته باشید میتوانید در کمترین زمان ممکن سرعت تان را به چیزی نزدیک به 300 کیلومتر در ساعت برسانید.
‏البته باید مراقب باشید دود از لاستیک هایتان بلند نشود و موتور ماشین نترکد!
‏بعضی مواقع برای اول شدن در یک مسابقه فقط باید دعا کنید بدنه و موتور ماشین تاب تحمل آن همه فشار را داشته باشد! ضمنا یادتان باشد وقتی هم از خط پایان میگذرید آرام آرام ترمز بگیرید تا به آن تپه های شنی جلویتان برخورد نکنید.
‏با دوستان تان یا کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین رقابت کنید، در سرعت پیستی که در آنها باید چند بار دور یک پیست بچرخید یا در مسابقات سرعت و انتقام شرکت کنید، دیوانه وار برانید و عکس العمل های سریعتری داشته باشید تا بتوانید خود را به عنوان یکی از بهترین ها مطرح کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏بروزرسانی سیستم حساب کاربری انلاین
‏بهبود یافتن زمان بارگذاری مسابقه
‏پیاده سازی سیستم ضد تقلب

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده