استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Swamp Attack 2

Swamp Attack 2

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۳۱.۱۸۰۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۱
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۷۳
حجم۱۲۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Hyper Dot Studios Limited
‏‏دوست ما اسلو جو فقط در ایوان خود نشسته است و به کار خود می پردازد، زمانی که گروهی از 'گاتورهای جهش یافته' حمله می کنند! خوب است که او به سلاح گرم دسترسی دارد، اما این بار به کمک زیادی و مهمات زیادی نیاز دارد...
‏دفاع از باتلاق جو!
‏این هیولاها به معنای تجارت هستند و آنها مستقیماً به سمت کابین جو در این بازی عالی دفاع از برج می‌روند. اول آنها به دنبال باتلاق می آیند، سپس تمام جهان، پس رحم نکنید و آنها را از دارایی خصوصی خود دور کنید!
‏به هیولاها شلیک کنید!
‏کروک های شیطانی، دروازه بان های گریزلی، بیشورهای تشنه به خون و موش های هار آیا آنها جهش یافته اند؟ زامبی ها؟ تنها چیزی که می دانیم این است که آنها کشنده هستند! و اگر به گیاهان نزدیک شوند بیشتر از نابود کردن گیاهان انجام خواهند داد، پس تفنگ خود را پر کنید و تیراندازی کنید!
‏سلاح های خود را انتخاب کنید
‏تفنگ های ساچمه ای، تفنگ های پرتابی، موشک ها، بمب ها، نارنجک ها... تمرین کنید. هدف و مهارت های تیراندازی با کمان با طیف گسترده ای از سلاح ها. برخی از اسلحه ها بر روی هیولاهای کوچک و سریع موثر هستند در حالی که برخی دیگر روی جانوران بزرگ و کند بهتر هستند! اسلحه‌های خود را ارتقا دهید تا یک طوفان هیولا را راه بیندازید.
‏با خانواده جو ملاقات کنید
‏جو آهسته تیزترین ضربه در جعبه نیست و برای دفاع از باتلاقش به کمک نیاز دارد! با جوشکار عموی شعله افکن، عمو هیر مسلح و خطرناک و مادربزرگ نه چندان شیرین مائو آشنا شوید. برای بهترین حمله، سلاح های کشنده را با اعضای خانواده کشنده ترکیب کنید.
‏سطوح و جهان های جدید را کاوش کنید
‏از اعماق جنوب شروع کنید و سطوح بازی کنید تا به باتلاق های سیبری چین و روسیه بروید. هیولاهای مختلف در مناطق مختلف کمین کرده‌اند و برای شکست دادن برخی از این زامبی‌ها به تاکتیک‌های قوی نیاز دارید، بنابراین برای مبارزه در این بازی دفاعی برج آماده شوید!
‏Swamp Attack 2 یک بازی اکشن حمله و دفاعی است. پر از اسلحه، هیولا و زامبی. بازیکنانی که به بازی های تیراندازی، بازی های تفنگ، تیراندازی با کمان، بازی های هیولا، بازی های دفاع از برج، بازی های مسابقه ای، بازی های خنده دار و شخصیت های دیوانه علاقه دارند، از این بازی نیز لذت خواهند برد!
‏شرایط استفاده: https://hyperdotstudios. com/eula
‏خط مشی رازداری EEA: https://hyperdotstudios.com/privacy/eea/en
‏خط مشی رازداری ایالات متحده: https://hyperdotstudios.com/privacy/en
‏خط مشی رازداری بقیه نقاط جهان : https://hyperdotstudios.com/privacy/en
‏پشتیبانی مشتری: support@hyperdotstudios.com
‏‏رفع اشکال و بهبودهای جزئی در گیم پلی.

نظرات و امتیاز ها

۷۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
EHSAN:M
٢٠ بهمن ١٤٠١

بازیش عالیه خیلی جذابه من همه شخصیتاش و باز کردم... اپدیت بعدی کی میاد؟؟

۱ ۲
Amirrad
١ بهمن ١٤٠١

حال میده ولی بازم تکراری میشه لامصب

۷ ۴
حرف
١٩ آذر ١٤٠١

بازی خوبی هست گرافیک خوب کیفیت بالا داستان های جالب بعدا سخت می شه پول زیاد می خواد برای ارتقا

۱۴ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده