استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Zombie Ranch : Zombie Game

Zombie Ranch : Zombie Game

مزرعه زامبی ها

نسخه۳.۲.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۵
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶۸
حجم۵۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Timuz Games
‏‏زامبی ها علیه کشاورزان مسلح با خونسرد!
‏وقتی آخرالزمان به دهکده رسید و فقط یک مزرعه قدیمی به عنوان قلعه باقی ماند ، کشاورز بازمانده توانست پنهان شود و از خود در برابر زامبی ها دفاع کند. بازتاب حملات مهاجمان. از استحکامات ویژه در برابر زامبی ها استفاده کنید. زرادخانه خود را ارتقا دهید ، اسلحه ها را ارتقا دهید و تیم خود را ایجاد کنید. سعی کنید در برابر مخالفان مانند مردگان راه رفتن مقاومت کنید. فوراً یک اسلحه جالب را انتخاب کنید و به نبرد بروید.

ویدئو معرفی بازی

‏این بازی دارای سلاح ها و مهارت ها ، توانایی ها و جلوه های ویژه ای در قالب انفجارها و چشمک می زند.
‏برای دیدن بسیاری از زامبی ها ، این برنامه را کاملا رایگان بارگیری کنید. و سپس برای زنده ماندن ، شما باید زامبی ها را بکشید. آیا می خواهید برای زنده ماندن آخرالزمان ، حمله مردگان؟ مشکلی نیست مخصوصاً برای شما اسلحه های تیرانداز از خفا ، مسلسل ، یک دستگاه شعله ور ، لیزر وجود دارد که دشمنان را در اسرع وقت از بین می برد. در نبردها باید از مهارت های دستی برای آسیب بیشتر زامبی ها استفاده کنید. دفاع از مزرعه موثرتر خواهد بود اگر شما یک بمب هسته ای ، موشک انداز یا یک نارنجک دستی را با خود ببرید تا به نبرد بپردازید.
‏اگر حوصله پیدا می کنید و می خواهید زمان را بکشید ، پس از آن Zombie Ranch به شما کمک می کند. بازی در مورد زامبی ها یکی از راه حل ها در این زمینه است. گذرگاه طرز تفکر به شما امکان می دهد تا زمانی که حمله زامبی رخ ندهد ، استراحت کنید.
‏Zombie Ranch یک بازی کاملاً رایگان است که در آن می توانید در گیاهان منابع تهیه کنید ، خانه و زرادخانه را پمپ کنید.
‏بازی های ساده تیراندازی با زامبی اکنون بسیار مهم هستند. تیراندازهای زامبی از لحاظ کارایی ساده ای هستند و آخرالزمان زامبی یک ژانر بازی جذاب است که امکانات تقریبا بی حد و حصر را ارائه می دهد. بله ، شما هلیکوپترهای فوق مدرن ، هواپیما و سایر موارد جدیدی نخواهید داشت ، اما نبرد زامبی ها با استفاده از اسلحه ، موشک انداز ، مسلسل ، یک شعله افکن و انواع سلاح های دیگر روشن و رنگارنگ است.
‏این زامبی نبردهای در مقیاس بزرگ را برای شما باز می کند. شما بلافاصله به ضخامت حوادث می روید ، جایی که کوچکترین دقیقه برای استراحت وجود ندارد. حمله تایتان ها فقط با کمک اسلحه قدرتمند لیزری یا مسلسل مضاعف قابل متوقف است.
‏بازی های آخرالزمانی زامبی می توانند گرافیکی واقعی و ترسناک داشته باشند ، بازی ما در گرافیک کارتونی ساخته شده است.
‏زامبی ها با هر مرحله تکمیل شده قوی تر می شوند ، بنابراین باید از تمام قدرت خود استفاده کنید. شما قادر نخواهید بود تیمی ویژه را علیه زامبی ها فراخوانی کنید ، بنابراین فراموش نکنید که مهارت ها را از زرادخانه به نبرد برسانید.
‏ژانر تیراندازی زامبی در جهان بسیار محبوب است.
‏زامبی ها یک بازی جداگانه هستند. همچنین ، چنین برنامه هایی به بازیکن اجازه می دهد تا آرامش یابد ، از مشکلات دور شود و در راحتی بازی کند. به همین دلیل است که کمپانی داستان خیلی پیشرفته نیست. همه چیز بسیار ساده است - ساخته شده ، دفاع و مبارزه!
‏خط مشی رازداری: http://octo-land.com/index.php/policy
‏شرایط استفاده: https://octo-land.com/index.php/license-agociation
‏خدمات پشتیبانی: infogamereport@gmail.com
‏برای افراد بالای 10 سال توصیه می شود

نظرات و امتیاز ها

۶۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Mohammad9
٢١ تیر ١٤٠٣

‏✓ آفلاین ‏✓ حجم کم ‏✗ کمی حوصله سربر خیلی عالی بود 💯

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر بینهایت
٣٠ خرداد ١٤٠٣

‏✓ ندارع ‏✗ ندارع هر کی هکش میخواد بره از گوگل دانلود کنه کیف میده ناموصا

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۸۷۸۷
٤ بهمن ١٤٠٢

سلام چرا میرم توی بازی چرا نمیاره بگید

میپسندم۵ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده