استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
City Rooftop Parkour 2019: Free Runner 3D Game

City Rooftop Parkour 2019: Free Runner 3D Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۴/۰۲
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۱۰
حجم۷۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Hyper Squad Games
‏‏تازه‌ترین بازی دیوانه‌وار بازی ، شروع به پریدن از روی پشت‌بام مانند قهرمان شیرین‌کاری فیلم هالیوودی می‌کند . تازه‌ترین بازی شبیه‌ساز parkour را نمایش داده و برخی از flipping را نمایش می‌دهد و تکنیک‌های دیوانه‌وار را در این بازی runner می‌چرخاند . با swag و flip در هوا مثل شیاد واقعی ارباب خارها را بالا و پایین می‌برد .
‏در این بازی شبیه‌ساز parkour newest به عنوان یک دونده آزاد بر روی پشت‌بام ساختمان شهر ، حرکات آکروباتیک و stunt انجام دهید . می‌پرد و بالا می‌پرد و زیر مانع یا flip از سقف بالا به پایین غلت می‌خورد . وقتی دونده parkour کاره‌ای احمقانه زیادی مثل دویدن ، بالا رفتن ، نوسان دادن، پرش و باز کردن بیشتر انجام می‌دهد . ' Play ۲۰۱۹ ' ( rooftop city) ، ' most game ' ( rooftop city city ) ،' most - ' ( runner ۲۰۱۹ ۲۰۱۹)، ' most - ' ( runner ۲۰۱۹ ۲۰۱۹)،' most - ' ( runner ۲۰۱۹ ۲۰۱۹) برگزار شد. به سمت برآمدگی پرواز کنید و در هوا بپرید و روی زمین غلت بزنید تا تاثیر سقوط بر روی زمین را تحمل کنید . در هنگام پریدن به پشت‌بام هشیار باشید . کاره‌ای عجیب و غریب انجام دهید ، flips و طاق را در این بازی آموزشی newest ببینید .
‏آماده پرش باشید ، غلت بخورید و slide را تبدیل کنید که همیشه آرزویش را دارید . پرش ارتفاع و احساس رقصیدن در آسمان و انجام نمایش‌های هوایی خنک . دویدن بر روی پشت‌بام‌ها ، پریدن از روی سکوها به جرثقیل و یا خروج آتش ، این هیجان هرگز در این بازی آزاد و آزاد به پایان نمی‌رسد .

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدرضا
١٩ شهریور ١٤٠١

کاشکی میشد یه کلمه پایین تر از مزخرف باشه بگم

۵ ۲
🎮games on and of🎮
٤ مرداد ١٤٠١

چندین دلیل برای اینکه نصبش نکنید میارم کیفیتش کمه انلاین نیست مراحلش کمه کنترولش سخته میره رویه اعصاب ادم صدا بازی گوش خراشه باگ زیاد داره دیر میاد کلان بدرد نمیخوره پس نصب نکنید

۷ ۴
½ⁿ⅞⁹½⃠⁸½ⁿ⅝½ᗒ½⃠⅞ⁿ
١٨ اردیبهشت ١٤٠١

مزخرف ترین بازی

۲ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده