استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ورزشی
Spider Hero- Superhero Games

Spider Hero- Superhero Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۹
تعداد دانلود۸ هزار
حجم۱۰۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Game Castle
‏‏بازی های ربات فوق العاده عنکبوتی یا ربات قهرمان سرعت بازی بازی های ابرقهرمانی ربات و بازی عنکبوتی واقعا چالش برانگیز است. با پیوستن به ماموریت های بازی مرد قهرمان طناب عنکبوتی و کار با ماموریت نجات ربات گانگستر شهر بزرگ که می تواند به مردم در بازی های نجات حیوانات عنکبوتی و پرواز عنکبوت کمک کند، با تمام مناطق سرگرم کننده در بازی مرد عنکبوتی پرنده مبارزه کنید. بازی مرد ابرقهرمانی بازی ربات پرنده و بازی مرد ربات عنکبوتی آماده است تا این بازی مرد ابرقهرمان عنکبوتی پرنده را با نجات جنایات متعدد شهر و نشان دادن بازی ابرقهرمانی پرنده بهترین بازی ماهر مرد عنکبوتی و بازی مرد عنکبوتی را تکان دهد. این قهرمان ربات پلیس پرنده واقعی در بازی شهر جنایت نجات قهرمان پرنده به عنوان جنایت بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده و گزارشی از چالش های نجات ابرقهرمان عنکبوتی حتی منطقه بازی مرد ابرقهرمان استیکمن به عنوان بازی ماموریت ربات نجات شهر قهرمان عنکبوت پرنده دارند زیرا در این موقعیت تهاجمی سخت کمک به افرادی که از جمله طرفداران ابرقهرمانان پرنده هستند، به عنوان قهرمان واقعی طناب عنکبوتی پرنده برای شهروندان بی گناه کار خواهند کرد و دنیای بازی های ربات فوق آهنی و بازی مرد ابرقهرمان عنکبوتی را نجات خواهند داد. . عملیات بازی مرد عنکبوتی قهرمان با طناب عنکبوتی اکنون توسط بازی های ربات ابرقهرمان پرنده با سرعت کامل قهرمان با تبدیل عنکبوت پرنده برای نجات شهر در بازی های عنکبوتی انجام می شود.
‏نمایش قهرمان عنکبوتی عملکرد به عنوان بازی مرد ابرقهرمان عنکبوتی در مرد قهرمان عنکبوتی پرنده بازی کنید و تمام ماموریت های نجات عنکبوت را با اتاق های کنترل کامل شهر مدرن به عنوان بازی قهرمان سرعت ربات پرنده و بازی قهرمان طناب در بازی های عنکبوت پرنده بیاورید. تلاش هوشمندانه ماموریت های ربات نجات فوق العاده و بازی مبارزه با ربات زیرا مردم از حملات و قدرت های ربات پرنده به عنوان بازی قهرمان طناب عنکبوتی با شجاعت ابرقهرمانی پرواز شبیه ساز قهرمان قهرمان طناب عنکبوتی بی اطلاع هستند و همه گانگسترها را به عنوان بازی های Grand Police Robot Hero و بازی های ابرقهرمانی پرواز شکست می دهند. . سرعت سریع قدرت بازی مرد ابرقهرمانی عنکبوتی را با دادن قدرت های قهرمان با سرعت نور برتر در بازی ابرقهرمانی 2021 نشان دهید. در بازی های شهر جنایتکار گانگستری قهرمان طناب عنکبوتی و بازی مبارزه با ربات، شما باید قبل از حمله، مهارت های پرواز ابرقهرمانی خود را در بازی های ابرقهرمانی ربات واقعی نشان دهید. روی شهر این بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده و بازی مرد ابرقهرمان عنکبوتی یک داستان ابرقهرمانی پرواز کامل است و در این بازی های نجات ربات عنکبوتی و بازی های ابرقهرمانی پروازی شکار ماجراجویی نجات ربات را دارید. قهرمان پرنده طناب عنکبوتی در آسمان با نگاهی به پهپاد با ابرقهرمان عنکبوتی آموزش دیده با فناوری و نقش مثبت خود را در نجات شهروندان به عنوان قهرمان طناب عنکبوتی در پرواز بازی های ابرقهرمانی و بازی های عنکبوتی ایفا می کند.
‏شما هیچ محدودیتی برای اکشن ابرقهرمانی پرواز ندارید. در بازی Flying spider hero man و بازی قهرمان طناب عنکبوتی می توانید تمام ماموریت های نجات ابرقهرمانی خود را با تمام قدرت های پرواز ابرقهرمانی خود پوشش دهید. شما در بازی‌های ربات‌های ابرقهرمانی آینده‌نگر یا قهرمان بازی‌های ربات پرنده با قدرت‌های ابرقهرمانی یا عنکبوت‌های قدرتی برای نجات مردم شهر در این بازی‌های ابرقهرمانی عمل خواهید کرد. تمام امکانات ماموریت نجات ابرقهرمانی در آمبولانس نجات شهر شما در بازی مرد عنکبوتی پرنده از جمله قد، اکسیژن و کشنده های درد در بازی های مبارزه با ربات و بازی مرد ابرقهرمان عنکبوتی وجود دارد. در این بازی بزرگ نجات شهر جنایتکار گانگسترها، هیجان بیشتری نسبت به ربات نجات پرنده داشته باشید و از قدرت های شبیه ساز ربات ابرقهرمانی نجات پیدا کنید. . شما باید انواع مختلفی از مسئولیت های نجات شهر ابرقهرمانی پرواز را به عنوان ربات پزشک پرنده یا بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده به نیاز و موقعیت بازی های ربات پرنده ماموریت و بازی مرد ابرقهرمانی عنکبوتی بر عهده بگیرید. بهترین ربات پزشک برای نجات شهروندان در حین ماموریت های ابرقهرمانی در بازی های ربات های پرنده یا بازی های ربات های ابرقهرمانی 2021 باشید.
‏ بازی های ابرقهرمانی- ویژگی های بازی Flying Superhero Spider Rope Hero Man:
‏ >• ماموریت های هیجان انگیز نجات سریع بازی مرد قهرمان عنکبوتی و بازی عنکبوتی.
‏• کمپین های نجات ماجراجویانه بازی های ربات پزشک نجات.
‏• SuperHero پرواز نقش ماموریت های ربات پلیس قهرمان نجات و بقا.
‏• شیرین کاری ربات قدرتمند اجراها بازی های بزرگ نجات ربات.
‏‏یادداشت‌های انتشار خود را برای en-US اینجا وارد یا جای‌گذاری کنید
‏>> ابرقهرمان و آمبولانس جدید اضافه شد
‏>> سطوح دشواری چندگانه اضافه شد
‏>> بازی بهبود یافته
‏>> محیط واقعی بسیار
‏> > بهبودهای گرافیکی
‏>> اشکالات جزئی رفع شد

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده