استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Euro Truck Driver: Truck Cargo

Euro Truck Driver: Truck Cargo

نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۷
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۲.۴
تعداد نظرات۵
حجم۶۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده GamePod
‏‏برای ماجراجویی رانندگی پلیس واقعی در این Police Bus Driving Sim 2019: Jail Prisoner Transporter آماده شوید!
‏ سوار اتوبوس حمل و نقل پلیس شوید تا مجرمان را به زندان بیاندازید، ماجراهای وانت جنایی واقعی را در این پلیس تجربه کنید. طرح فرار زندانی با اتوبوس: بازی های اتوبوس. به یک پلیس حمل و نقل واقعی تبدیل شوید تا زندگی شهری را که توسط دست جنایتکاران در خطر است، نجات دهید. ممکن است بازی تیراندازی را در شبیه ساز سه بعدی انجام داده باشید، اما ممکن است بازی اسیر واقعی rob's that break survival transporter با گرافیک عالی سه بعدی را بازی نکرده باشید. برخی از مجرمان و زندانیان واقعی از زندان فرار کرده اند و برای به ارمغان آوردن خشم خود در شهر فوق مدرن اقدام به فرار از زندان کرده اند. اتوبوس حمل‌ونقل پلیس رادارگریز مدرن را بر روی تپه‌های کوهستانی شبیه‌ساز سه‌بعدی واقعی برانید.
‏اگر بله، راننده اتوبوس پلیس بزرگ زندانی پلیس 2019 بهترین انتخاب برای بازی شماست، نه تنها به ماجراجویی خواهید پرداخت. زندانیان واقعی ماجراهای زندان را سوار می‌کنند و به زندان می‌روند، اما در مهارت‌های رانندگی نیز تیزبین می‌شوند، به یک راننده جاسوس پلیس فوق‌العاده مدرن تبدیل می‌شوند تا مجرمان دزد را دستگیر کرده و از زندان فرار کنند. شما باید آن جنایتکاران و زندانیانی را که از زندان فرار کرده اند دستگیر کنید. در این بازی سه بعدی حمل و نقل زندان زندان پلیس آمریکا، اتوبوس حمل و نقل زندانی پلیس واقعی ایالات متحده را نه فقط برای سرگرمی یا اوقات فراغت، بلکه باید در این حمله ماجراجویی گانگستری پلیس، برخی از ماموریت های حمل و نقل پلیس واقع بینانه را انجام دهید.
‏به عنوان یک بازی فرار پلیس شجاع واقعی از حمل و نقل زندانیان، شما باید اتوبوس حمل و نقل زندانی مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا جنایتکاران فراری را در مدت زمان محدود دستگیر کنید، متعلق به یک پیشینه خانوادگی پلیس عالی واقعی باشید و برای حیثیت پدرتان کار کنید. او یک افسر پلیس بازنشسته است که بسیاری از ماجراهای واقعی حمل و نقل پلیس را برای دستگیری زندانیان تحت تعقیب در شهر واقعی فوق العاده مدرن انجام داد، جنایتکارانی که از زندان فرار کردند و برای چنین اعمال و وظایف صادقانه احترام زیادی قائل شدند. تا زمانی که پدر شما وظیفه ای باورنکردنی برای حمل و نقل زندانیان انجام می داد، او به عنوان شجاع ترین پلیس اتوبوس حمل و نقل پلیس در آن دوران در شهر فوق مدرن شناخته می شد. شهر بزرگ مناظر زیبای تپه های کوهستانی و مسیرهای سخت را نشان می دهد. هنگام رانندگی در مسیرهای خطرناک باید بسیار مراقب و تیزبین باشید. کنترل آسان و روان اتوبوس های حمل و نقل پلیس به شما این امکان را می دهد که هنگام رانندگی در مسیرهای کوه و تپه شبیه ساز سه بعدی، فرار از زندانیان نوع زندان را دستگیر کنید. این وظیفه رانندگی فرار پلیس واقعی را به عنوان یک حمل و نقل زندانی در این بازی ترمز کردن زندان گانگستری زندان انجام دهید. اتوبوس را در مسیرهای تپه ها و کوه ها برانید تا مجرمان را در زمان محدود دستگیر کنید، زندانیان فراری را که در حال پرسه زدن در ابرشهر در حال انجام برخی فعالیت های مجرمانه هستند، دستگیر کنید، باید در اسرع وقت دستگیر و به زندان منتقل شوند. اتوبوس مدرن حمل و نقل زندانیان، این وظیفه فوق العاده واقعی یک پلیس بزرگ و راننده اتوبوس حمل و نقل پلیس را انجام دهید که باید در تمام شهر رانندگی کند تا از فرار جنایتکاران نوع زندان در تپه ها و کوه های شهر مراقبت کند.
‏از ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز رانندگی زندانیان و پلیس در این بازی جدید شبیه‌ساز 3 بعدی حمله زندان لذت ببرید، سطوح مختلف را در این بازی واقعی شکار جنایی کاوش کنید و به یک پلیس متخصص حمل‌ونقل زندانی در شهر بزرگراه‌ها تبدیل شوید. جنایتکاران غارت می کنند، شهروندان بی گناه را کتک می زنند، زندانیانی که برای آزار و اذیت مردم ابرشهر از زندان بیرون می آیند، شما باید همه آنها را در زمان معین دستگیر کنید.
‏ چندین اتوبوس زندانی کارآمد برای رانندگی
‏2. سطوح هیجان انگیز برای انجام ماموریت های دستگیری مجرمان
‏3. نمای واقع گرایانه از بزرگراه های شهر و تپه های کوهستانی
‏4. گرافیک سه بعدی و بهترین جلوه های صوتی
‏5. کنترل های آسان و کاربر پسند برای رانندگی اتوبوس بزرگ
‏‏اضافه شدن بازی جدید با رانندگی با کامیون یورو
‏اضافه شدن محیط واقعی سه بعدی جدید
‏صحنه های برش شگفت انگیز
‏UI بهبود یافته
‏به روز رسانی بعدی به زودی ارائه می شود

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد امین ثابتی
٢ فروردین ١٤٠٢

‏✓ خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ‏✗ بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد سلام سازنده عریز گرامی لطفا از این بازی ها رو نزارین خیلی بالا نمیاره بازی تون به شدت بده لطفا رسیدگی کنین یک ستاره خیلی بد هم اضافه کردم براتون بسه تون باشه

میپسندم۱۰ نمیپسندم۹
عکس کاربر فربد
٢٧ تیر ١٤٠٢

فربدسلام😡😡😡😡😡😡😡😡

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر کاربر ناشناس
٢١ مهر ١٤٠١

خیلی خوب بود😍😎😍😎🎻🦁😃😘😚😚😚🌏🌎🌍

میپسندم۱۵ نمیپسندم۱۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده