استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Indian Truck Heavy Cargo Duty

Indian Truck Heavy Cargo Duty

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۱۶
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۴
حجم۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده GamePod
‏‏این یکی از بهترین شبیه سازهای کامیون 2020 است! کامیون‌های بزرگ را در 3 کشور رانندگی می‌کنید، مکان‌های شگفت‌انگیز را کاوش می‌کنید، مأموریت‌ها را انجام می‌دهید، محموله را با استفاده از ماشین و کامیون حمل بار، تانکر یا نیمه تریلر حمل می‌کنید و ماشین را ارتقا می‌دهید. شبیه ساز رایگان مسیر سه بعدی شامل تعداد زیادی کامیون جالب برای انتخاب است. از رانندگی با کامیون آفرود واقعی لذت ببرید: رانندگی رایگان حمل و نقل شهری، جاده های خوب، خیابان های باریک و آفرود. یک راننده حرفه ای شوید رایگان برای بازی بدون اینترنت.
‏اکنون زمان رانندگی با کامیون های سنگین خطرناک با بازی های حمل و نقل محموله 2020 فرا رسیده است. مانند یک کامیون باربری واقعی احساس کنید و کالاهای سنگین را از یک شهر به شهر دیگر با خیال راحت عرضه کنید. در این بازی های باری بدلکاری شبح وار، تریلر حمل و نقل را برای رسیدن به مقصد ضمیمه خواهید کرد. پس از تحویل حمل و نقل، می توانید سوخت خود را بررسی کنید و بنزین خود را از نزدیکترین پمپ بنزین پر کنید تا ماموریت های خود را به راحتی انجام دهید. کامیون حمل و نقل بار 2020 خود را برانید تا مسیرهای دشوار کوهستانی را کاوش کنید و رانندگی واقعی کامیون هندی را با سواری هیجان انگیز یا چالش برانگیز و ماجراجویی همیشه احساس کنید. این شبیه ساز رانندگی و پارکینگ کامیون های سنگین یورو 2020، نهایی ترین بازی های شبیه سازی و پارکینگ کامیون در سال 2020 با بالاترین گرافیک خیره کننده تا کنون است.
‏🚚 بسیاری از کامیون های اروپایی و آمریکایی
‏بهترین کامیون ها در این بازی وجود دارد. شبیه ساز رانندگی جدید: کامیون یورو و آمریکایی، LKW، نیمه کامیون، کامیون باری. رانندگی می تواند دشوار باشد، آیا می توانید همه کارها را به پایان برسانید؟
‏📦 ماموریت ها
‏ماموریت های جالب زیادی در 'название игры' وجود دارد. شما در بزرگراه ها سفر خواهید کرد، ماموریت ها را انجام خواهید داد و محموله را حمل خواهید کرد. ماموریت خود را کامل کنید و مسیر خود را ارتقا دهید! پادشاه جاده شوید!
‏🚛 تریلر و بار
‏حمل و نقل با استفاده از تریلر: کامیون حمل کننده خودرو، تانکر با زباله های سمی، کامیون چوب، تریلر یخچال دار با محصول فاسد شدنی، تریلر تخت با آجر و لوله های فلزی، تریلر بزرگ با هلیکوپتر، تانکر قابل اشتعال، نیمه تریلر با سیب، ذرت، ماهی، تانکر شیر و غیره.
‏🌟 ارتقا
‏تنظیم جالب در این شبیه ساز رانندگی سه بعدی: تغییر رنگ کامیون خود را، چرخ ها را ارتقا دهید، قوی ترین شاسی و بهترین بولبر را اضافه کنید! کامیون خود را ارتقا دهید!
‏🌏 سه کشور
‏نقشه را کاوش کنید و به جاده بروید! سه کشور برای سفر وجود دارد. شما می توانید در هر کشور رانندگی کنید، محموله حمل کنید و ماموریت ها را انجام دهید. سعی کنید محموله را با خیال راحت تحویل دهید!
‏📊 رتبه بندی شهرت شهر
‏شهرت شهر را بهبود بخشید و کامیون ها و ارتقاءهای جدید را باز کنید! هر چه شهرت شما بالاتر باشد، ماشین شما بهتر می شود! کامیون های واقعی یورو و آمریکایی منتظر شما هستند!
‏🚧 جاده ها و بزرگراه ها، رانندگی در خارج از جاده و رانندگی خاکی
‏شما می توانید نه تنها در جاده ها و بزرگراه ها رانندگی کنید، بلکه رانندگی خاکی و رانندگی در خارج از جاده نیز وجود دارد. کامیون خود را آزمایش کنید!
‏🌙 سیستم خورشیدی واقعی (صبح، روز، عصر، شب)
‏شما کامیون خود را در هر زمانی رانندگی خواهید کرد: صبح، بعد از ظهر، عصر و حتی در شب! آب و هوای واقعی نیز وجود دارد: هوای بارانی، مه آلود، ابری و آفتابی. سعی کنید شب در زیر باران رانندگی کنید!
‏👀 رانندگی اول شخص
‏در کابین کامیون خود قهوه داغ بنوشید و فرمان را بگیرید! اکنون شما آماده تحویل محموله هستید! باران یا باد مهم نیست، طوفان نمی تواند اینجا در کابین کامیونت به تو برسد. از رانندگی لذت ببرید و پادشاه جاده شوید در این راننده حمل و نقل دو تریلر سنگین یورو 2020!
‏🤘 بازی جالب سه بعدی
‏این بازی رایگان حمل و نقل بار با کامیون سنگین روسی 2020 بهترین رانندگی سه بعدی است شبیه ساز همیشه! مکان های زیبا، خانه ها و پارکینگ های مدرن، تریلرها، بزرگراه ها و آفرود. این شبیه‌ساز آهنگ سه بعدی جدید منتظر شماست!
‏💡 چراغ‌های جلوی واقعی
‏مهم نیست چه مسیری را انتخاب می‌کنید - پیست آمریکایی یا مسیر یورو، واقعی‌ترین نور چراغ‌هایی است که تا به حال دیده‌اید. !
‏کامیون‌های جالب، تیونینگ، محموله‌های حمل‌ونقل، رتبه‌بندی شهرت شهر، ماموریت‌ها، رانندگی رایگان، بزرگراه‌ها و آفرود، سیستم آفتاب واقعی و آب‌وهوا، رانندگی اول شخص در انتظار شما هستند! شبیه ساز رانندگی واقعی جالب جدید را به صورت سه بعدی و بدون اینترنت بازی کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Parsa
٢٤ تیر ١٤٠٢

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بده

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر علی
٧ تیر ١٤٠٠

یعنی هیف نت برای نگاه کردن عکساش لطفا نصب نکنید 😡😡😡😡😡

میپسندم۶۴ نمیپسندم۱۹
عکس کاربر مهدی
٢٥ خرداد ١٤٠٠

بد😡😡

میپسندم۶۴ نمیپسندم۲۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده