استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Idle Prisoner  Inc - Mine & Crafting Building

Idle Prisoner Inc - Mine & Crafting Building

نسخه۱.۵.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۹/۲۱
تعداد دانلود۲۷ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۱۴
حجم۳۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Zego Studio
‏Idle Prisoner Inc. - ماین و کاردستی و ساختمان شهر ، اولین بازی مدیریت سیستم ماین و ساخت بازی شهر در جهان!
‏Idle Prisoner Inc. - ماین و کاردستی و ساختمان شهر یک بازی شبیه سازی کلیک بیکار است. به یک سرمایه دار بیکار تبدیل شوید ، تجارت معدن خود را بسازید و سرمایه گذاران خود را سربلند کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏Idle Prisoner Inc. - معدن و صنایع دستی و شهر سازی یک شبیه ساز بازی یک تجارت بیکار است. این بازیکن با نقش یک مگس ماین بازی می کند ، معدن طلا را بنا می کند و در معدن بیکار طلا سرمایه گذاری می کند.
‏معدنچیان طلا که در اینجا کار می کنند زندانی هستند. شما برای ساختن معادن کریستال ، معدن الماس و معدن طلا کار تجارت بیکار را انجام می دهید. این منبع به پول مبادله می شود. پولی که می گیرید برای گسترش بیشتر معدن و به روزرسانی سایر فعالیت های معدن و ادامه سود کلان بیکار استفاده می شود.
‏Idle Prisoner Inc. - معدن و صنایع دستی و ساختمان شهر - هدف از این بازی بیکار ساختن سطوح بیشتر معدن ، استخدام سرپرست برای مدیریت معدنچی طلا است. به غیر از این ، بهینه سازی وضعیت معدن خود ، مبارزه با هیولا و استفاده از سود غول خود را برای ساختن شهر بیکار.
‏Idle Prisoner Inc. - معدن و صنایع دستی و ساختمان شهر - آوردن شهر بی جان خود را به زندگی
‏ساخت آسمان خراش های بیکار ، پارک های بیکار ، علائم بیکار ، کارخانه های بیکار و موارد دیگر! ساختمان ها را از نظر استراتژیک قرار دهید تا به روزرسانی و رشد شهر بیکار خود ادامه دهید
‏زندانی Idle Inc - معدن و صنایع دستی و ساختمان شهر - قرار دادن شهر خود را بر روی نقشه
‏در کنار ساحل با مارینا ، پارک آبی و ساحلی ساحلی گسترش دهید. یک محله به سبک توکیو بسازید و نقاط دیدنی ویژه مانند برج کارخانه بیکار ، برج فروشگاه و برج بانکی را باز کنید.
‏زندانی Idle Inc - معدن و صنایع دستی و ساختمان شهر - نبرد با هیولاهای سیاه چال
‏معدن طلا چندین رویداد مهم جنگ با هیولا سیاه چال خواهد داشت: هیولا عنکبوت ، هیولا اژدها ، هیولا پیچ و خم مومیایی و موارد دیگر ... اگر این رویدادهای هیولا را به پایان برسانید به طور کامل برطرف می شوند ، مدیر بیکار شما تجربه بیشتری کسب می کند و به روز می شود. علاوه بر این ، شما مقدار زیادی طلا برای تقویت بیشتر معدن طلای خود دریافت خواهید کرد.
‏زندانی Idle Inc - معدن و صنایع دستی و ساختمان شهر
‏★ Idle Prisoner Inc. - برای بدست آوردن سکه روی معدن کلیک کرده یا بیکار شوید ... تمام وقت!
‏★ تبدیل به یک زندانی بیکار شوید - یک سرمایه دار معدنکار طلا و ساختمان شهر! فقط با ضربه زدن ، کلیک و حفاری!
‏★ بازی مشبک بیکار راه خود را ، معدن و ساخت و ساز و شهر ، شما تصمیم می گیرید!
‏b> Idle Prisoner Inc. - معدن و صنایع دستی و ساختمان شهر مدیرانی را برای تقویت انگیزه زندانیان خود استخدام کرده و از زندان بیکار خود در مقابل دشمنان زیرزمینی محافظت کنید
‏b> Idle Prisoner Inc. - معدن و صنایع دستی و ساختمان شهر مدیران بیکار خود را جمع آوری و ارتقا دهید ، هر کدام با نمای و آمار منحصر به فرد ، آماده عمل هستند!
‏b> Idle Prisoner Inc. - معدن و صنایع دستی و ساختمان شهر را با آزادی زندانیان مجدداً تنظیم مجدد زندان ، ادعای ارتقاء دائمی و ساختن شهر بیکار!
‏b> Idle Prisoner Inc. - معدن و کاردستی و ساختمان شهر: نبرد با هیجانهای سیاه چال ها هیجان: هیولا عنکبوت ، هیولا اژدها ، هیولا پیچ و خم مومیایی و ...
‏بازی های سرمایه دار بیکار - شما رئیس زندان بیکار خواهید بود ، عمیق تر کار کنید و راه خود را برای به حداکثر رساندن درآمد در حالی که نیازهای زندانیان را خدمت می کنید به روز کنید. خوشحال نگه داشتن آنها بسیار مهم است ، شما می خواهید هر چه زودتر آنها را آزاد کنید و مدال های آزادی را بدست آورید. از آنها برای ارتقاء شهر رویایی خود استفاده کنید!
‏با شرکت Idle Prisoner Inc. - Mine & Crafting and City building ، فراموش نکنید که یکی از نکات جالب بازی مبارزه با هیولاهای سیاه چال است. همانطور که به نظر می رسد ، آنها قدرت مدیران زندانی را ترکیب کرده و روی صفحه کلیک می کنند تا بتوانند به سرعت آنها را نابود کنند و از معادن طلای بیکار شما محافظت کنند.
‏به یاد داشته باشید ، با شرکت Idle Prisoner Inc. - روی شیر آب کلیک کنید ، روی آن کلیک کنید ، روحیه بازی شیر و سرمایه دار بیکار کلیک کنید.
‏Idle Prisoner Inc. - Mine & Crafting and City building ، رایگان بازی می کند اما برخی از وسایل بازی را برای خرید با پول واقعی ارائه می دهد.

نظرات و امتیاز ها

۲۱۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Phoenix
١١ خرداد ١٤٠٣

‏✓ دارای بخش نبرد ‏✓ کیفیت خوب ‏✓ سبک خاصی داره ‏✓ پول زیاد میده ‏✓ بخش شهر سازی داره ‏✗ تکراری🙂 ‏✗ بدون هیچ گونه هیجانی😟 اگه میخوای با بهترین بازی های جهان آشنا شی بزن رو صفحه ام 😎

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر ✓(Amirreza what)✓
٨ دی ١٤٠٢

گرافیک عالی نسبت به حجمش عالی ولی پول کم میده و بعد مدتی خسته کننده می شه در کل خوبه

میپسندم۸ نمیپسندم۰
عکس کاربر Hasti
١ شهریور ١٤٠٢

‏✓ عالی ‏✓ گرافیک خوب ‏✓ سرگرم کننده بدیم نداره عالی حتما نصب کنید

میپسندم۱۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده