استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
Farm City: Farming & City Building

Farm City: Farming & City Building

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۸.۳۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۹
تعداد دانلود۳۱ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۵۸۵
حجم۹۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Zego Studio
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏کشاورزی و ساخت شهر رویایی خود را انجام دهید
‏Farm City: City building & Farming یکی از بهترین بازیهای کشاورزی و کشاورزی در سطح شهر است که به عنوان یک شبیه ساز خوش آب و هوای زیبا و زیبا و دلپذیر از مزرعه های کشاورزی / جزیره شهر با داشتن گزینه های فراوان و پیشرفت پایدار ، برجسته است. این یک بازی شبیه سازی است که به طور همزمان در حال ساخت یک مزرعه و یک شهر در حال تکامل است تا یک جامعه بزرگتر را در یک جزیره دیجیتال ایجاد کند.

ویدئو معرفی بازی

‏مزرعه شهر: ساختمان شهر و ویژگی های کلیدی کشاورزی:
‏- محصولات زراعی را پرورش دهید ، محصولات را بفروشید و از عواید آن برای توسعه جامعه در جزیره استفاده کنید
‏- مسئولیت های متوالی مانند کاشت ، برداشت و تبدیل گندم به نان
‏- نگاهی دقیق به تجارت و گسترش جامعه
‏- تجربه گیم پلی صاف به همراه صدای گرافیکی زیبا و با کیفیت
‏- بازی سرگرم کننده برای همه افراد از هر سنی و جنسیتی و بله این بازی رایگان است
‏- تصاویر عمیق تجربه یادگیری در مورد نحوه عملکرد شهرها و مزارع را افزایش می دهد
‏- صدها ساختمان را که به سبک منحصر به فرد و فانتزی ترسیم شده اند ، بسازید
‏- مهارت های مورد نیاز برای بازی برنامه شامل حل مسئله و مهارت های حرکتی خوب است
‏- کارها به چندین مرحله احتیاج دارند و هر عملی مانند زندگی واقعی زمان بندی می شود ، کار معمولاً بلافاصله به پایان نمی رسد
‏- ده ها سطح برای رسیدن از سطح ساده تا پیشرفته تر وجود دارد
‏- جزایر خود را با مزارع باشکوه و حیوانات دوست داشتنی بهبود و توسعه دهید
‏- نقشه ای وجود دارد که درخواست های شخصیت ها را برای موارد نشان می دهد
‏- مجموعه ای از حیوانات منحصر به فرد و پدیده های طبیعی را جمع کنید
‏- حالت بازی آفلاین به شما امکان می دهد از بازی در هر کجا و هر زمان مانند سفر با اتوبوس یا پیاده روی در خیابان لذت ببرید
‏Farm City: Building City & Farming یک احساس اتفاقی نسبت به آن دارد اما در عناصر مدیریت زمان و در طراحی شهر شما چالش برانگیز است. هرچه بیشتر بازی کنید ، بازی جذاب تر خواهید شد و به تدریج می توانید مهارت های خود را برای تسلط بر بازی تقویت کنید.
‏هر ساختمان مدت زمان متفاوتی برای ساخت دارد ، اما با خرج کردن یادداشت های درون بازی ، می توان آنرا افزایش داد. بازیکنان هنگام ایجاد یک ساختمان یا جمع آوری منابع ، امتیاز خود را به سمت نوار تجربه خود بدست می آورند.
‏با توجه به نیاز زمان با Farm City: Building building & Farming ، بسیاری از فعالیت ها برای اتمام زمان زیادی نیاز ندارند. شما وظایفی دارید که یک روز به طول می انجامد ، اما تقریباً تقریباً چند دقیقه طول می کشد برای کارهای تقریباً مزرعه شهر.
‏نقشه شهر خود را دنبال خواهید کرد. در امتداد بالای نقشه ، آمار بازی و دسترسی به تنظیمات بازی را پیدا خواهید کرد. آمار شامل تعداد سکه های شما (از طریق دستاوردها و فروش کالا) ، سطح تجربه و سطح جمعیت است. سطح تجربه خود را برای سرعت بخشیدن به زمان یا خرید مواد اولیه مورد نیاز برای تکمیل ساخت و ساز افزایش دهید.
‏مکانیک بازی Farm City ساده و با استفاده از یک سری شیپور خاموشی و نوک انگشت انجام می شود. با کمک یک سری آموزش می توانید به سرعت احساس بازی را درک کنید. این راهنماهای پاپ آپ محصولات زراعی در حال رشد ، برداشت محصول ، استفاده از آنها در یکی از کارخانه های متعدد ، فروش کالاها و ساخت شهر شما را پوشش می دهد.
‏بازی کوچک شروع می شود و محدوده محصولات محدودی را نیز برای رشد خود در نظر خواهید داشت ، اما با رشد شهرتان ، منطقه کشاورزی و دامنه محصولات شما نیز رشد می کند. شما محصولاتی را پرورش می دهید که در کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند و کالاهایی که به نوبه خود تولید می کنید می تواند برای ایجاد مواد اولیه دیگر ، فروخته شده یا معامله شود. همه موارد جمع آوری شده قابل فروش و معامله است.
‏تعداد زیادی ملک کشاورزی ، مسکونی و تجاری در انتظار ساخت شما هستند. با آخرین نسخه موجود در Google Play ، جزیره خود را با Farm City: City building & Farming ایجاد کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
* Halloween event coming
* Decoration Level Up Offer
* Decoration Sale shop
* Gift code feature
* Bug fixing

Happy farming!
Farm City Version 2.8.39

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده