استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Gangster Hero

Gangster Hero

جنایت گنگستر در شهر مافیا

نسخه۱.۶۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۱۶
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱,۰۴۲
حجم۱۱۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Zego Studio
‏‏آیا آماده هستید که افسانه ای ترین رئیس مافیا شوید؟
‏ از زمان مرگ پدرخوانده قدیمی ما، خانواده یک رهبر قدرتمند را از دست داده است که بتواند همه باندهای مافیایی را متحد کند. برای تقویت خدمه خود باید افراد با استعداد را از تمام گوشه و کنار جامعه زیرزمینی، از دزد و مزدور گرفته تا ورزشکار و تاجر، پیدا کنید و به خدمت بگیرید. بجنگید، تسلط پیدا کنید و به مغز متفکر جنایی تبدیل شوید که می تواند کل جهان اموات را در اختیار بگیرد!
‏ به جنایت واقعی گانگستر خوش آمدید، شهر مافیا بهترین بازی تیراندازی اکشن شبیه ساز جنایات گانگستری بزرگ جهان باز، شهر مافیا مورد حمله آمریکایی ها قرار گرفته است. گانگسترها و گانگسترهای سرقت بزرگ فقط گانگستر واقعی می تواند با آنها مبارزه کند. به عنوان یک گانگستر آمریکایی مبدل شوید و از شهر گانگستر وگاس دیدن کنید. جنایت واقعی گانگستر، شهر مافیا بر شهر حکمرانی می کند و شما بخشی از این جنگ تفنگ جنایی گانگستری واقعی هستید که در جریان است! در بازی‌های تیراندازی با تفنگ گانگستری و بازی‌های اکشن، انتقام بزرگ گانگستری اکشن خود را دریافت کنید. بازی های جنایی گانگستری واقعی را انجام دهید و با مبارزه با گانگسترهای آمریکایی آرامش را به شهر بیاورید. مبارزه گانگسترهای شهر در وگاس را در بازی های تیراندازی با تفنگ جنایی بزرگ گانگستری تجربه کنید. Theft auto the grand gangster game به شما اسلحه های باورنکردنی شبیه بازی های تیراندازی چندجهانی را ارائه می دهد.
‏ جنایت واقعی گانگستر، شهر مافیا یک بازی نقش آفرینی برای تبدیل شدن به رهبر یک باند در لاس وگاس در حین بازی است. همراه با گانگسترها و کارتل های مافیایی، در یک دنیای بازی آزاد رایگان با جنگ های باند.
‏ این شهر باز را با ماموریت های مختلف کاوش کنید، کارتل مافیا را جعبه کنید، برای جایزه نهایی بجنگید و در قبیله های جنایی ماجراجویی مختلف در مقابل بازی کنید. دنیای باندهای شهر لاس وگاس.
‏ این یک حماسه ماجراجویی از مافیا و راه اندازی جنگ های گروهی است. با هر به‌روزرسانی و فصل، مأموریت‌های اضافی اضافه می‌شود، به‌علاوه رویدادهای با زمان محدود برای انجام بازی.
‏ دعواهای خیابانی و معاملات مافیایی بخشی از این بازی دنیای جنایت گانگستری با مأموریت‌های اکشن شش تفنگی است. بوکس در شب مبارزه، دعواهای خیابانی در هر زمان و هر مکان، و انواع مختلف رانندگی در شهر با چندین وسیله نقلیه و پرسه زدن در سراسر این دنیای باز.
‏ پس به چه چیزی در شبیه‌ساز جرم ما نیاز دارید؟
‏ - بیسبال. برای شروع خوب.
‏ - مسلسل. وقتی بد می شود.
‏ - نارنجک. برای ماهی های بزرگتر.
‏ - موشک انداز. برای نابودی کامل.
‏ - Jetpack. وقتی شهر بزرگ میامی دیوانه می شود.
‏ - Godmode. برای پدرخوانده بزرگ جاودانه.
‏ و خیلی چیزهای دیگر. منتظر نباشید تا شبیه ساز جرم ما را امتحان کنید!
‏ دزدی کنید و مانند یک دیوانه مطلق اتومبیل رانده شوید، مافیا را کنترل کنید، درآمد کسب کنید و بر شهر بزرگ گانگستری حکومت کنید.
‏ وقت یک شبیه ساز جنایت است!
‏‏نسخه: 1.60
‏- نقشه جدید
‏- سلاح های جدید
‏- ویژگی های جدید

نظرات و امتیاز ها

۱,۰۴۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ahmadreza
٢٢ تیر ١٤٠٣

‏✗ کیفیت ک3 ‏✗ تمامی عکس ها الکی ‏✗ بدرد نخور ‏✗ حجم زیاد اینترنت

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر اسما
١٦ آبان ١٤٠٢

خیلی بد بود اصلا بدرد نمیخورد نتم هیف شد نصب نکنید لطفا

میپسندم۱۰۰ نمیپسندم۴۱
عکس کاربر کیارش
١٣ آبان ١٤٠٢

‏✓ ماشین اسله ‏✗ گرافیک پاین و گرون بودن وسایل ♪♠♣♥♦§¶∆μΠΩπ

میپسندم۴۳ نمیپسندم۷۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده