استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی استراتژی
Clash of Lords: Guild Castle

Clash of Lords: Guild Castle

نبرد پادشاهان: عصر جدید

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۴۸۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۲۲
تعداد دانلود۳۴ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۶۵
حجم۶۱۱ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده IGG.COM
‏‏Clash of Lords یک بازی استراتژیک پرطرفدار برای سیستم عامل اندروید است که توسط کمپانی شناخته شده IGG.COM منتشر شده و بصورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار رفته است. داستان این بازی در قرون وسطی جریان پیدا میکند، دورانی که سحر و جادو نیز در آن بسیار رواج داشت! همین امر باعث میشود که اساطیر و نیروهای افسانه ای هم در آن حضور داشته باشند. همانند اکثر بازیهای این سبک، شما باید ارتش منظم و مقتدر خود را تشکیل دهید تا به مصاف دشمنان گوناگون بروید. حضور نیروها و کاراکترهای افسانه‌ای به شما امکان میدهد که آنها را هم به استخدام خود درآورده و به قدرتی غیرقابل پیش‌بینی تبدیل شوید. امکان ساخت و ایجاد ساختمانهای گوناگون در این بازی هم وجود دارد که میتوانید از طریق آن پایگاه مستحکم خود را ساخته و با پیشرفت در بازی آن را ارتقا دهید. پس از ایجاد سلطنت خود میتوانید در حالت تک نفره و یا چند نفره نیز به بازی کردن پرداخته و خود را برای مدتها سرگرم سازید.
‏چنانچه دوست دارید یک بازی استراتژیک سطح بالا را تجربه کنید، پیشنهاد میکنیم حتما این بازی را هم امتجان کنید. لازم بذکر است که کاربران گوگل پلی امتیاز بسیار خوب 4.6 را برای Clash of Lords در نظر گرفته‌اند.
‏در پایان به این نکته هم اشاره کنیم که کمپانی I Got Games سازنده بازیهای بسیار پرطرفدار و محبوبی است که از جمله آنها میتوان به Clash of Lords 2، Castle Clash و Clash Of Gangs اشاره کرد.
‏ویژگیهای بازی Clash of Lords:
‏گیم پلی جذاب
‏گرافیک عالی
‏امکان استخدام نیروهای مختلف
‏امکان استفاده از تجهیزات گوناون به همراه امکان ارتقا
‏امکان بازی بصورت تک یا چند نفره
New Features:
1. New Hero: Samurai Warrior
2. Added Foxie's Upgrade Skill.
3. Optimized the Lordlympia Games. During the Lordlympia Ascent, players will only be able to view their own Guild's ranking and Points.
4. New Hero Costumes:
Djinni: Capturer of Hearts
Sapphirix: Wings of Flame

Others:
1. Adjustments to the Hellish Chests and Outfit Store.
2. Various bug fixes and optimizations.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده