استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Albion Online

Albion Online

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۰.۰۷۰.۲۳۲۹۳۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۱۳
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۹۵
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Sandbox Interactive GmbH
‏‏به یک بازی رایگان با دنیای باز گسترده، نبردهای هاردکور PvE و PvP، اقتصاد کاملاً مبتنی بر بازیکن و سیستم منحصر به فرد و بی کلاس 'شما همان چیزی هستید که می پوشید' بپیوندید. جهان را کاوش کنید، با ماجراجویان دیگر در جنگ‌های هیجان‌انگیز جهان باز و میدانی روبرو شوید، سرزمین‌ها را فتح کنید، و برای کشاورزی محصولات و پرورش حیوانات خانه‌ای بسازید.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی متقابل پلتفرم: آلبیون آنلاین یک تجربه MMO چند پلتفرمی واقعی است. فرقی نمی‌کند دسک‌تاپ یا تلفن همراه را ترجیح دهید، یک حساب به شما امکان می‌دهد روی همه پلتفرم‌ها بازی کنید، با همه بازیکنان در یک سرور مشترک.
‏کاوش یک جهان وسیع: پنج زیست زنده را کاوش کنید، جایی که می‌توانید می تواند مواد خام برای صنایع دستی یا ماهی را در دریاچه ها و اقیانوس ها جمع آوری کند. به دنبال سیاه چال هایی با دشمنان قدرتمند و پاداش های پرسود باشید. وارد جاده های عرفانی آوالون شوید تا مسیرهای همیشه در حال تغییر بین مناطق دور را کشف کنید. در PvP هاردکور و تمام غارت در مناطق قرمز و سیاه آلبیون شرکت کنید، یا به مناطق امن تر برای جمع آوری و PvE بچسبید.
‏آماده شدن برای مبارزه: خود را در برابر سایر ماجراجویان در سطح بالا آزمایش کنید. ریسک، PvP فول لوت با پاداش بالا. تخصص های رزمی خود را سطح بندی کنید و ساخت های منحصر به فرد ایجاد کنید تا پیروز ظاهر شوید. به مبارزات 1v1 در Dungeons خراب و نبردهای 5v5 در Arena و Crystal Realm بپیوندید.
‏اقتصاد بازیکن محور: از ابزارها و لباس‌های اولیه گرفته تا زره‌های قدرتمند و سلاح‌های قدرتمند، تقریباً همه موارد در بازی توسط بازیکنان، در ساختمان های ساخته شده توسط بازیکنان، از منابع جمع آوری شده توسط بازیکنان ساخته می شود. در بازارهای محلی در سرتاسر جهان آلبیون بخرید، بفروشید و تجارت کنید و ثروت خود را افزایش دهید.
‏شما همان چیزی هستید که می پوشید: در سیستم مبارزه بدون کلاس Albion Online، سلاح ها و زره ها مهارت های خود را مشخص کنید و تغییر سبک بازی به آسانی تعویض دنده است. مهارت های شخصیت خود را با ساخت آیتم های جدید و استفاده از تجهیزات جدید تقویت کنید و از طریق درختان مهارت سبک RPG در هیئت سرنوشت پیشرفت کنید.
‏FACE DEADLY FEES: ساکنان دنیای باز آلبیون منتظر چالش شما هستم با شش جناح مختلف روبرو شوید که هر کدام دارای دشمنان منحصر به فردی هستند که به استراتژی های خاص خود نیاز دارند. در اکسپدیشن های انفرادی یا گروهی شرکت کنید، یا با رویارویی با شیاطین و سایر بازیکنان به طور یکسان در Hellgates و Corrupted Dungeons به دنبال هیجان نهایی باشید.
‏جهان را فتح کنید: به انجمن بپیوندید و خود را بسازید. قطعه خود از آلبیون برای دسترسی به منابع باورنکردنی، قلمروهایی را برای دسترسی به منابع باورنکردنی درخواست کنید، سالن‌های صنفی بسازید، مخفیگاه بسازید، و پیشرفت خود را در مقابل اصناف دیگر در سرتاسر جهان در تابلوی امتیازات پیگیری کنید - یا به یک شهر فراکسیون بپیوندید و در کمپین‌های جناحی در سراسر قاره شرکت کنید.
‏ >PUT DOWN ROOTS: یک قطعه شهری یا جزیره خصوصی را درخواست کنید و آن را متعلق به خود کنید. محصولات زراعی را پرورش دهید، دام های خود را پرورش دهید و اسباب کشی کنید، و ایستگاه های صنایع دستی بسازید. خانه خود را با مبلمان، غنائم و صندوقچه های سفارشی ذخیره کنید تا مجموعه رو به رشد غارت خود را ذخیره کنید و کارگرانی را استخدام کنید تا برای شما جمع آوری کنند و کاردستی کنند.
‏‏- شش Victory Emote جدید اضافه شد، Twitch Drops گسترش یافت
‏- تغییرات تعادل در Staffs، Armors، و موارد دیگر
‏- بهبودهای مختلف رابط کاربری
‏- اصلاحات مختلف طلسم، رابط کاربری، گرافیک، صوتی و محلی سازی
‏- برای لیست کامل تغییرات، به وب سایت ما مراجعه کنید: https://albiononline.com/changelog

نظرات و امتیاز ها

۹۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
FIRE BOY
٤ مهر ١٤٠١

خیلی بازی خوبیه گرافیک خوبی داره و میتونی آیتم های قوی رو از شاپ بخری فقط یه سوال چجوری میشه بیلد کرد کجا باید برم که بشه بیلد کرد هر جا میرم هنو قرمزه

۴ ۰
bardia fallah
٣ روز پیش

بازی مهشریه من تو قبیله ی سفیدم خیلی وقته دارم بازی میکنم ولی من یه مشکلی دارم بعضی وقتا میخام برم تو بازی ارور میده میخواستم بدونم مشکل از خاموشی سروره یا مشکل از منه🤔

۲ ۰
roham.n
٥ روز پیش

‏✓ گرافیک ‏✓ گان ها ‏✗ یه گیگ دانلود درونی داره عالیه حرف نداره حتما نصب کنید

۳ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط