استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Epic War - Castle Alliance

Epic War - Castle Alliance

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱.۰۲۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۹/۱۹
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۵۷
حجم۲۱۳ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده DroidHen
‏‏تاج و تخت و پادشاهی را در یک ماجراجویی ناشناخته تصرف کنید! قوم خود را پیدا کنید ، با عشق و خرد سلطنت کنید. شهرت خود را از دور پخش کنید. به این جنگ حماسی بپیوندید ، جهان را فتح کنید و تاریخ خود را بنویسید

ویدئو معرفی بازی

‏امکانات:
‏- قهرمانان با حرفه های منحصر به فرد
‏30 قهرمان هر کدام با حرفه ها و مهارت های مختلف ، جمع آوری ، استخدام و معرفی قهرمانان خود در مناسب ترین نقش برای هر امور داخلی برای به حداکثر رساندن سود! فرماندهان خود را به روز کنید و آنها را با چرخ دنده های دستباف مسلح کنید ، حتی افزایش و پاداش بیشتری می گیرید! همچنین می توانید فرمانده نیروهای دشمن خود را در تعامل ، حمله و اسیر قرار دهید.
‏- مدیریت شبیه سازی دقیق
‏کلیه اطلاعات مفید شفاف و تفصیل در جزئیات برای استفاده شماست. در مورد چگونگی استفاده از منابع خود برای دستیابی به اثربخشی و اقتصاد برنامه ریزی کنید!
‏امپراتوری خود را بسازید پایه و اساس بقا است! قلمرو خود را گسترش داده و ساختمانهای مختلف کاربردی را در شهر خود ارتقا دهید تا منابع خود را در زمین های کشاورزی خود جمع کنید ، یک ارتش غیرقابل کنترل را آموزش دهید ، تجهیزات قدرتمندی را جعل کرده و فن آوری های جدیدی را تحقیق کنید.
‏Strateg استراتژی های ارزشمند
‏سازندهای نبرد را برای مقابله با دشمنان خود تنظیم کنید. برای غلبه بر لحظات دشوار از ارتشهای جعلی و محافظ محافظ استفاده کنید. برای تقویت رشد از نکات استعدادی خود استفاده کنید. هر انتخاب واحد مهم است!
‏orgeبرخی نبردهای چالش برانگیز یک ارتش قدرتمند!
‏برای جمع کردن تاکتیکی عاقلانه استراتژی کنید ، اژدها را اهلی کنید ، انواع مختلف واحدها (پیاده نظام ، برد ، سواره نظام ، محاصره و غیره) را برای ترکیب های مختلف مخلوط کنید و هیجان جنگ را تجربه کنید.
‏Mult چند نفره Cross-Platform
‏کاستورها در سراسر جهان با وجود تفاوت سیستم عامل در سرورهای مشابه جمع می شوند! با دوستان خود گروهی کنید ، اتحادهای مقدس ایجاد کنید و از یکدیگر پشتیبانی کنید و در کنار یکدیگر در نبردهای غوطه ور واقع در جنگ واقع شوید و جنگ های چند نفره را علیه دشمنان در این جنگ حماسی راه اندازی کنید. دستاوردهای چشمگیر را بدست آورید و پیروزی را به خانه بیاورید و سرباز خود را به صدر رده بندی اتحاد هدایت کنید و به جهانیان قدرت خود را بشناسید!
‏نقشه بزرگ ، ساعت کمپین ها
‏نقشه بزرگ برای کشف ، تن از اسرار برای فاش کردن. از طریق جنگ های زمان واقعی زندگی کنید ، کارفرمایان شر را شکست دهید و جوایز انحصاری خود را ادعا کنید!
‏بدون جنگ کستلر نمی توان صلح برقرار کرد. اگر یک مورد وجود داشته باشد ، ما می خواهیم شما را حماسه ساز کنیم.
‏لطفا توجه داشته باشید!
‏Epic War برای بارگیری و بازی رایگان است. با این حال ، برخی از اقلام بازی را می توان با پول واقعی نیز خریداری کرد. اگر نمی خواهید از این ویژگی استفاده کنید ، لطفاً خریدهای درون برنامه را در تنظیمات دستگاه خود غیرفعال کنید.
‏طبق شرایط خدمات و خط مشی حفظ حریم خصوصی ، شما باید حداقل 9 سال سن داشته باشید تا Epic War را بازی یا بارگیری کنید.
‏‏_ تجهیزات قهرمان: روح
‏_ حذف راهنمایی مبارزه زائد
‏_ اضافه شده جعبه مورد قرمز به کیسه
‏_ اشکالات دیگر ثابت و بهینه سازی

نظرات و امتیاز ها

۵۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Evil.queen666
٢٣ بهمن ١٤٠١

بعد از عوض شدن تایم سرور دیگه بالا نمیاد .خدایی چیکار باید بکنم. آیا درسته میگن مشکل از نت هست یا خیر ؟

۳ ۰
نیما گیم
١٤ بهمن ١٤٠١

چطوری برم تو بازی میمونم ۱ درصد میاد بعد نمیاد

۶ ۱
علی رستم پور
٨ فروردین ١٤٠٢

بازی عالیی هست

۱ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده