استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
آموزش موسیقی – تمرین نت موسیقی

آموزش موسیقی – تمرین نت موسیقی

نسخه۲۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۰۲
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۴
حجم۲۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Maryam Hp
‏‏آموزش موسیقی برنامه ای جامع برای آموزش نت های موسیقی و روش های نت خوانی اصولی از مبتدی تا پیشرفته است.
‏مسلما بدون توانایی خواندن نت های موسیقی باز هم قادر به آموزش موسیقی خواهیم بود. اما فردی که توانایی خواندن و نوشتن نت های موسیقی را ندارد، فرصت درک و ارتباط بهتر را از دست می دهد. توانایی خواندن نت های موسیقی، فهم شما را در آموزش موسیقی افزایش می دهد، شما را قادر می سازد قطعه ای را بنوازید که قبلا هرگز نشنیده اید و به شما کمک میکند که ایده های موسیقی خود را بهتر به دیگران منتقل کنید. مهارت آموزش موسیقی برای یادگیری کامل نیاز به زمان و تمرین مستمر دارد که با برنامه آموزش موسیقی میتوانید آموزش اصولی نت خوانی موسیقی را به راحتی بیاموزید.
‏در برنامه آموزش موسیقی همه مطالب از مفاهیم ابتدایی آموزش موسیقی و نت خوانی همچون خط حامل، نام کلیدها و معیارها تا مفاهیم پیشرفته آموزش موسیقی و نت خوانی توضیح داده شده است. همچنین در بخش تمرین آموزش موسیقی کاربران بصورت عملی با انواع نت های موسیقی، اسم و جایگاه آنها روی خطوط حامل بصورت عملی آشنا میشوند. همچنین در بخش آزمون برنامه آموزش موسیقی، کاربران میتوانند مطالبی که در برنامه آموزش موسیقی فرا گرفته اند را محک بزنند.
‏برنامه آموزش موسیقی دارای چهار بخش می‌باشد:
‏ 🎶 تمرین و آموزش نت های موسیقی
‏ 🎶 بخش آزمون برنامه آموزش موسیقی
‏ 🎶 کتاب آموزش موسیقی و نت خوانی
‏ 🎶 مترونوم دیجیتال برای دریافت ریتم
‏‏بهبود عملکرد برنامه

نظرات و امتیاز ها

۲۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ava
١٣ اسفند ١٤٠٢

اگه بشع کل کتاب بزارین خیلی خوب میشه😢

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 𝒓𝒆𝒚𝒉𝒂𝒏𝒆𝒉
٢٤ دی ١٤٠٢

‏✗ چرا کلید فا رو نداره؟؟ 😐

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر آرین
٢٨ مهر ١٤٠٢

نت های بالا و پایین خط حامل باگ دارن مثلا اگه ۴ خط پایین خط حامل یه نت باشه اون خطی که نت روش قرار داره و خود نت رو نشون میده ولی بقیه خط هارو نه و این باعث خطای هنر آموزان میشه و در قسمت مترونوم در مخرج میزان نما از عدد ۱ داریم تا ۸ در صورتی که ما از ۱ تا ۸ فقط اعداد ۲ و۴و۸ رو داریم و۱و ۳ و ۵و۶و۷ نداریم و مخرج میزان نماهای ۱۶ و ۳۲ در لیستتون نبود لطفا حلش کنین ممنون از زحماتتون...

میپسندم۳ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده