خانه برنامه سرگرمی
IMDb: Your guide to movies, TV shows, celebrities

IMDb: Your guide to movies, TV shows, celebrities

آی‌ام‌دی‌بی - سینما و تلوزیون

تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۶۷۷
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده IMDb
‏‏اگر اهل فیلم و سریال باشید حتما با سایت بسیار معتبر IMDB آشنا هستید. سایتی که با پوشش بیش از 2 میلیون فیلم و سریال و 4 میلیون بازیگر بانک اطلاعاتی عظیمی بوده و آثار تولید شده را رتبه بندی میکند. کاربران این سایت میتوانند به همراه کارشناسان و منتقدان برجسته به فیلمها و سریالها امتیاز دهند و در رتبه بندی آنها سهیم باشند. از اعضای برجسته این سایت میتوان به مایکل کین، راسل کرو و مورگان فریمن اشاره کرد.
This release we’ve spent time fixing issues in Video Playback and Title Pages and adding new ways to discover Trending Videos on IMDb. We also made notifications more relevant to you and fixed various issues throughout the app. As always thanks for using IMDb!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟