استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی ورزشی
Fishing World

Fishing World

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۸/۰۳
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۶
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Inertia Software
‏‏بهتره که قلاب خود را آماده کنید، چرا که قراره راهی سفری دور و دراز در دور دنیا شوید .
‏این بازی شما رو به دنیا ی بی نظیر و بی همتای ماهیگیری میبره، دنیایی پر از رودخانه ها و دریاچه های زیبا که تعداد این دریاچه ها و رودخانه ها به بیش از 300 عدد میرسه. این بازی یک بازی شبیه سازی شده است که دنیایی جذاب برای ماهیگیری را برایتان فراهم می کند.
‏*هر کدام از دریاچه ها ماهی های غول آسا و بخش داستانی مهیج و جذاب مختص به خود را دارند، وظیفه ی شما نیز صید این ماهی ها و به اتمام رساندن مراحل داستانی است تا اینکه تبدیل به ماهیگیر برتر شوید.
‏*همچنین شما میتوانید با شرکت در مسابقات آنلاین با ماهیگیران دیگر از دیگر نقاط دنیا رقابت ، این رقابت ها رقابت هایی از قبیل مسابقات روزانه و هفتگی میباشند و شما با برنده شدن در این مسابقات برای خود امتیاز و پول جمع خواهید کرد.
‏یکی از ویژگی های جذاب این بازی امکان تشکیل گروه میباشد ، که با این ویژگی شما میتوانید با دوستام خود از سراسر دنیا تیم تشکیل داده و در مسابقات آنلاین شرکت کنید.
‏*شما باید راز هر دریاچه را پیدا کنید تا در نهایت با ماهی عجیب آن ناحیه مواجه شوید و آن را صید کنید.
‏*شما باید مهی مورد نظر خود را شمار کنید ، البته در شمار این ماهی ها شما دست خالی نخواهید بود چرا که صد ها قلاب و طعمه در اختیار شما قرار خواهد داشت تا کار شما را آسان کنند.
‏*و درباره ی آپدیت های بازی ، که در هر آپدیت شما شاهد چندین مرحله ی جذاب و هزاران نوع ماهی متفاوت خواهید بود.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
- Performance and stability improvements

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده