استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Super Sus -Who Is The Impostor

Super Sus -Who Is The Impostor

یافتن ایمپاستر

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳۹.۲۸.۰۳۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۹
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱,۷۳۵
حجم۱۱۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده PIProductions
‏‏به بازی 3بعدی اِمانگ‌آس خوش‌آمدید. یکی از بهترین بازی‌های نقش مخفی که می‌توانید با دوستان و دیگر بازیکنان سرتاسر جهان بازی کنید. کارکنان سفینه فضایی در تلاش هستند که سفینه سقوط نکند، و از طرف دیگر نیروهای نفوذی سعی می‌کنند کارکنان را به قتل برسانند. این بازی با تم اِمانگ‌آس، اسکوئیدگیم و مافیا می‌باشد.

ویدئو معرفی بازی

‏ این بازی همچون بازی محبوب 'مافیا'، دارای نقش‌های مختلفی است. در ابتدای هر بازی شما به صورت تصادفی یکی از 3 نقش مختلف بازی را در دست خواهید گرفت. کارگر سفینه، نفوذی و نقش مستقل از نقش‌های موجود در این بازی می‌باشد. هر نقش حالت‌های پیروزی مختلفی دارند، نقش‌ها را یاد بگیرید تا بتوانید در این بازی زنده بمانید و پیروز شوید!
‏ با دیگر بازیکنان سرتاسر جهان به صورت آنلاین رقابت کنید، و به راحتی با استفاده از صدای خود، حرف بزنید! همچنین این بازی از حالت Workshop پشتیبانی می‌کند که در آن بازیکنان می‌تواند نقشه‌های مختلف بسازند و در آن بازی کنند.

نظرات و امتیاز ها

۱,۷۳۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
skalalak
٨ ساعت پیش

‏✓ گرافیک ‏✓ طراحی ‏✓ نقش ها ‏✓ ابیلیتی ها ‏✗ با ایران کانکت نیست ‏✗ سرور ها دیر پلی میشه سلام دوستان گیم عالی هست منتها بعد چند دست گیم دیگه استارت نمیکنه گیم کسی میدونه مشکل چیه؟

۰ ۰
raziyehooseyni14
٩ ساعت پیش

‏✓ خوب ‏✗ ولی چرا وارد میشم استارت میشه بعد میندازه بیرون لطفاً بهم کمک کنین چرا اینطوری میکنه

۰ ۰
گیم مستر
١٠ ساعت پیش

عالی بود ولی مثل من باید انگلیسی بلد باشیم

۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

دورهمی به‌صرف بازی

مافیا رو پیدا کن