استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Rise of Cultures: Kingdom game

Rise of Cultures: Kingdom game

نسخه۱.۶۹.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۰۶
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۷
حجم۵۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده InnoGames GmbH
‏‏آیا می خواهید شاهد ظهور یک تمدن باشید؟
‏در این بازی شبیه ساز ساخت و ساز شهر تاریخی، در تاریخ بشریت لذت ببرید!
‏پادشاهی خود را از زمین بسازید و از استونیج در قرون وسطی به یک شهر شهری برخیزید. یک تمدن قدرتمند از آغاز تاریخ تا بی نهایت شکل دهید. در امپراطوری های مختلف که توسط فرهنگ های مختلف رهبری می شوند، لذت ببرید. تمدن خود را در این شبیه ساز ساخت و ساز توسعه دهید. در یک دنیای چند نفره پیشرفته شرکت کنید و تسلط داشته باشید. بهترین استراتژی را برای حکومت بر تمدن خود بیابید. در بازی پیشرفت کنید و در فرهنگ های شناخته شده بشر شیرجه بزنید.
‏ویژگی ها
‏• ساختن - امپراتوری خود را ایجاد کنید: شهرهای متعدد با تمدن های مختلف بسازید!
‏• فرهنگ‌ها - فرهنگ‌های مختلف را باز کنید و از تاریخ لذت ببرید!
‏• ALLIANCE - به یک اتحاد بپیوندید، چت کنید، تجارت کنید و با بازیکنان دیگر در سراسر جهان همکاری کنید.
‏• به جنگ های استراتژیک PvE بجنگید! در مورد جدیدترین فن آوری های جنگ تحقیق کنید و نیروهای خود را آموزش دهید تا نفوذ خود را سریعتر گسترش دهند!
‏• تجارت کالا با همسایگان خود. در حالی که همسایه شما در حال تولید پشم است، مقداری برنز روی دستان خود دارید؟ با ایجاد روابط تجاری قوی، امپراتوری خود را غنی کنید!
‏• فناوری های جدید تحقیق! علم کلید پیشرفت سریعتر است.
‏• کاوش قلمروهای جدید! در نقشه جهان سفر کنید و سرزمین‌های خود را گسترش دهید.
‏• با شخصیت‌های معروف تاریخیدر طول مسیر ملاقات کنید.
‏• رویدادها به دوستان تمدن‌های باستانی مانند کمک کنید. هرکول به سرنوشت خود برمی خیزد
‏براساس پیشرفت تاریخی تمدن های باستانی، نقشه جهانی شما با سکونتگاه های فرهنگی مختلف پر می شود. در دوران یونان کلاسیک برای شکوفایی شهر اصلی شما باید در مصر مستقر شوید. از کالاهای مصری برای تثبیت نفوذ خود در قاره و گسترش بیشتر استفاده کنید. با امپراتوری چین متحد شوید تا تمام مواد مورد نیاز برای هدایت شهر خود را در دوران با شکوه امپراتوری روم به دست آورید. نبردهای استراتژیک را علیه مشهورترین فرماندهان جنگ تاریخ بجنگید. پادشاه مینوس، لئونیداس، هانیبال - تنها تعدادی از دشمنان متعددی هستند که در نبردهای استراتژیک PvE برای به دست آوردن تسلط جهانی بر آنها مسلط خواهید شد.
‏در مسیر خود با شخصیت های معروف تاریخی آشنا شوید! در کنار سزار با نبردهای استراتژیک مبارزه کنید. سنت های مصر مرموز را همراه با کلئوپاترا کشف کنید. با انیشتین در مورد فن آوری های جدید تحقیق کنید و از علم برای پیشرفت شهر خود استفاده کنید. رهبری هوشمند و مهارت های استراتژیک شما تعیین می کند که تمدن شما با چه سرعتی توسعه می یابد. بهترین تاکتیک ها را انتخاب کنید تا مردم خود را به سوی افتخار سوق دهید. شاهد ظهور فرهنگ ها!
‏‏رویداد تایلندی بازگشته است!
‏به ملکه سوریوتای کمک کنید تا زیباترین جشنواره نوری که تا به حال دیده شده را ایجاد کند و جوایز بزرگی را برای شهر خود به دست آورید، از جمله ساختمان در حال تحول Shrine of Reflection که به واحدهای پیاده نظام کمک می کند تا به شما کمک کنند. نبرد!

‏این رویداد تا 16 اکتبر فعال خواهد بود!

‏از بازی Rise of Cultures متشکریم!

نظرات و امتیاز ها

۳۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر melika
١٣ مرداد ١٤٠٢

‏✗ خیلی کند باز میشه برنامه

میپسندم۱ نمیپسندم۴
عکس کاربر محمد
٢ مرداد ١٤٠٢

راضی ام با توجه به تجربه ای که از بازی ها انجام شده دارم بازی اصلی از تمدن سوم به بعد دیگه جدی میشه اینو از جنگ های داخل ایونت ها متوجه شدم و همچنین هرچی روهم نباید بسازی مگر اینکه خود بازی ازت بخواد

میپسندم۸ نمیپسندم۱
عکس کاربر artin90
٢٥ تیر ١٤٠٢

‏✓ برای باز کردن زمین های جدید باید بجنگیم ‏✓ میتونیم کشاورزی کنیم ‏✓ میشه توش وسایلو ارتقا داد بازی خیلی خوبیه و بعد از یک مدت طولانی بازم خسته نمیشی

میپسندم۱۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده