استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
iSharing: GPS Location Tracker

iSharing: GPS Location Tracker

نصب در حال دریافت
نسخه۱۰.۷.۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۰
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۴۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده iSharingSoft, inc.
‏‏برنامه iSharing Location Tracker به خانواده شما امکان می دهد در هر زمان با اعضای خانواده در تماس باشند و در ارتباط باشند.
‏ردیاب تلفن خانواده یک سرویس اشتراک‌گذاری بی‌درنگ موقعیت مکانی را ارائه می‌کند که به خانواده‌ها اجازه می‌دهد اطلاعات موقعیت مکانی خود را به‌طور خصوصی به اشتراک بگذارند و با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. ردیاب جی‌پی‌اس ما به والدین و مراقبان کمک می‌کند تا با ردیابی آسان و پیام‌های هشدار، اضطراب را در مورد مکان اعضای خانواده‌شان کاهش دهند. تلفن‌ها، خانواده و دستگاه‌ها را برای کنترل ایمنی خود بیابید

ویدئو معرفی برنامه

‏با iSharing GPS Tracker می‌توانید:
‏• مکان بی‌درنگ اعضای خانواده را در نقشه خانواده خصوصی که فقط در Family Locator قابل مشاهده است مشاهده کنید
‏• دریافت کنید هنگامی که یکی از اعضای خانواده به مقصد می رسد یا از آن خارج می شود - بهترین راه برای محافظت از خانواده!
‏• وقتی یکی از اعضای خانواده در نزدیکی شما است اعلان های خودکار دریافت کنید (پیامک های مخرب کجا هستید؟)
‏• موقعیت مکانی GPS ردیاب تلفن‌های دزدیده شده یا تلفن‌های گمشده با قابلیت Find my phone
‏• تلفن خود را تکان دهید تا در مواقع اضطراری هشدار وحشت ارسال شود.
‏• تلفن خود را با iSharing یاب به یک دستگاه مخابره‌ای تبدیل کنید و از پیام‌های صوتی رایگان لذت ببرید
‏ >• تاریخچه مکان اعضای خانواده خود را ببینید
‏ردیاب تلفن GPS: برای برقراری ارتباط حساس به زمان، مکان یاب GPS می تواند به سرعت مکان هر یک از اعضای خانواده را مشخص کند. iSharing یک برنامه اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی برای آرامش خاطر است.
‏برنامه ردیاب جغرافیایی iSharing از مختصات GPS و پیشرفته‌ترین داده‌های موقعیت مکانی GPS برای گزارش مکان بیدرنگ خانواده شما استفاده می‌کند. به سادگی برنامه مکان یاب iSharing را روی تلفن خود و تلفن خانواده خود نصب کنید. پس از ثبت نام، هر یک از اعضای خانواده به عنوان یک نماد منحصر به فرد در نقشه ناوبری ردیابی GPS ظاهر می شود، بنابراین شما می دانید که هر یک از اعضای خانواده در هر زمان دقیقاً کجا هستند. نیازی به ارسال مزاحم نیست کجایی؟ یا ETA شما چیست؟ متن، برنامه iSharing این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد. و برای اینکه زندگی را بسیار آسان کنیم، لحظه ای که عضو خانواده شما به مکان تعیین شده می رسد، هشدارهای GPS بیدرنگ را برای شما ارسال می کنیم!
‏iSharing یک سیستم ردیابی بیدرنگ تلفن همراه بر اساس شماره است. برنامه مکان یاب خانواده می تواند مکان دستگاه های تلفن همراه و تلفن های هوشمند ثبت شده را مشخص کند. علاوه بر این، به شما اجازه می‌دهیم گوشی‌های اندروید، آیفون و آیپد را پیدا کنید. استفاده از آن آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اعضای خانواده خود را دعوت کنید و می توانید آنها را در تلفن خود برای ردیابی هر گوشی هوشمندی ردیابی کنید.
‏ردیاب GPS iSharing به والدین و مراقبان کمک می کند تا با ردیابی و ردیابی آسان، اضطراب خود را در مورد مکان اعضای خانواده کاهش دهند. پیام های هشدار.
‏* برنامه iSharing باید تحت توافق و رضایت طرف دیگر استفاده شود.
‏‏- رفع اشکال جزئی و بهبود مکان

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید