استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
دولت من

دولت من

پنجره ارائه الکترونیک خدمات شهروندی

نسخه۱.۰.۱۵۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۰۲
تعداد دانلود۸۰۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۳,۹۵۸
حجم۵۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده سازمان فناوری اطلاعات ایران

این روزها دسترسی به خدمات مورد نیاز مردم به صورت آنلاین یک مسئله جدی تلقی می‌شود و باعث صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌ها و کارها نیز شده است. در این بین، خدمات شهروندی فراوانی وجود دارد که از طریق پنجره خدمات الکترونیک دولت قابل دسترسی هستند. اپلیکیشن دولت من این امکان را به وجود آورده تا شهروندان ایرانی بتوانند به سادگی و به صورت آنلاین به بسیاری از خدمات شهروندی مورد نیاز خود دست پیدا کنند. 

دسترسی ساده به خدمات شهروندی

اپلیکیشن دولت من خدمات شهروندی بسیار گسترده و متعددی را در خود جای داده و باعث شده تا نیاز به مراجعه حضوری به مراکز مختلف برای درخواست‌های گوناگونی از بین برود و کارها به شکلی سیستمی و الکترونیک مسیر خود را طی کند. در واقع، به این ترتیب هم هزینه‌های مردم برای مراجعه به ارگان‌ها و مراکز مختلف کاهش پیدا می‌کند، هم هزینه‌های دولت برای خدمت‌رسانی به مردم کمتر می‌شود و در کل، در زمان نیز صرفه‌جویی خوبی به عمل می‌آید. 

بعد از دانلود و نصب برنامه دولت من از مایکت، با ورود به این برنامه شما باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. توجه داشته باشید که سیم‌کارت مورد استفاده شما حتما باید متعلق به خودتان باشد. سپس، می‌توانید از خدمات گوناگون اپلیکیشن دولت من استفاده نمایید. 

ارگان‌های مختلفی خدمات خود را از طریق دولت من ارائه می‌دهند. در این میان می‌توان به طور مثال به سازمان بیمه تامین اجتماعی اشاره کرد که خدمات گوناگونی را از جمله اعتبار دفترچه بیمه درمانی و آخرین سابقه دستمزد بیمه‌شدگان از طریق این اپلیکیشن ارائه می‌کند. ارگان‌های دیگر مانند سازمان امور مالیاتی کشور نیز خدماتی نظیر بدهی مالیاتی اشخاص حقیقی را در این برنامه قرار داده است. در کل، بیش از ۳۰ مرکز و ارگان مختلف از طریق برنامه دولت من خدمات خود را ارائه می‌دهند و نمونه‌هایی مثل شرکت ملی گاز ایران، شرکت برق، ثبت احوال کشور، بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزارت اقتصاد و دارایی، سازمان امور اراضی کشور و سازمان هواپیمایی کشوری تنها گوشه کوچکی از ارگان‌های فعال در برنامه دولت من به شمار می‌آیند. 

برنامه دولت من با هدف راحت‌تر کردن دسترسی به خدمات شهروندی، با همکاری سازمان‌ها و ارگان‌های گوناگون خدمات بسیار مفیدی را به صورت الکترونیک ارائه می‌دهد و نصب آن برای شهروندان ایرانی می‌تواند راهگشای بسیاری از خدمات موردنیازشان باشد. 

 

ویژگی‌های اپلیکیشن دولت من:

. ارائه الکترونیک خدمات شهروندی

. همکاری با بیش از ۳۰ سازمان و ارگان مختلف

. صرفه‌جویی در وقت شهروندان برای دسترسی به خدمات موردنیاز

‏‏بهبود در عملکرد سرویس‌ها

نظرات و امتیاز ها

۳,۹۵۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Ali Ameni
٣ روز پیش

‏✓ صفحه های مورد نیاز نیست

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر عارف
٣ روز پیش

‏✓ عالی ‏✗ خوب باسلام وخسته نباشید اگه توی پنجره دولت هوشنمند قابلیت اضافه بشود که مددجوی سازمان بهزیستی بدون حضورو رفت امد به صورت انلاین بتواند کارت معافیت سربازی دریافت کند عالی میشود چون که مددجوی بهزیستی توان رفت وامد ندارند واگر این امکان فراهم شود عالی میشودونظردوم جداسازی یارانه رااضافه کنید تشکر تا مردم راحت یارانه راجداکنند لطفا دوستان حمایت کنید

میپسندم۱۹ نمیپسندم۵
عکس کاربر محمود
٤ روز پیش

‏✓ صرفه جویی در زمان ‏✗ سریع بالا نمی آید بسیار عالی

میپسندم۳ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند