استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها کسب و کار
کاریابی اینترنتی | کارانلاین

کاریابی اینترنتی | کارانلاین

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۱/۲۹
تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۴
تعداد نظرات۴
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده کار اینترنتی
‏‏کاریابی اینترنتی | کسب درآمد آنلاین وآموزش آن
‏همه‌ی ما انسان‌ها چه مرد یا زن برای تأمین نیازهای خویش نیاز به شغل داریم. این شغل به هر میزان که با علایق، سلایق، نیازها، شخصیت، توانمندی، مهارت، تحصیلات و ویژگی‌های فردی ما هماهنگ و متناسب باشد، علاوه بر تأمین نیازهای مادی، رضایت و لذت از شغل و زندگی را برای ما به ارمغان خواهد آورد. روش‌های یافتن شغل دیگر مانند گذشته نیست و تغییرات زیادی کرده است، جذب و استخدام افراد توسط کارفرمایان نیز تحول یافته و این امر باعث شده تا بسیاری از افراد بااستعداد و تحصیل‌کرده مدت زیادی بیکار بمانند و نتوانند شغل مناسب خود را بیابند ازاین‌رو آشنایی با تمام راه‌ها و روش‌های یافتن شغل برای هر فرد جویای کار امری الزامی است.
‏کاریابی اینترنتی یکی از راه‌های یافتن شغل مناسب در دنیای امروز ماست که توانسته افراد بسیاری را به سمت شغل مناسب هدایت کند.
‏کاریابی اینترنتی
‏تعداد شرکت‌ها و سازمان‌ها گسترش یافته است، تعداد افراد تحصیل‌کرده روزبه‌روز بیشتر می‌شود بااین‌حال چاپ تعداد معدودی آگهی شغلی در یک روزنامه نمی‌تواند نیاز جامعه‌ی کاری را فراهم سازد. با پیشرفت تکنولوژی، بیشتر شرکت‌ها نیازهای خود را از طریق منتشر کردن آگهی‌های استخدامی در دنیای مجازی و شبکه‌های اجتماعی رفع می‌کنند. رزومه‌ها دیگر دست‌نویس نیستند و با قالب‌های زیبا و جذاب توسط برنامه‌ها و سایت‌های رایانه‌ای طراحی می‌شوند.
‏اگر شما نیز به دنبال یافتن شغل مناسب از طریق اینترنت هستید می‌توانید مراحل زیر را نیز به‌صورت آنلاین انجام دهید تا شانس بیشتری برای استخدام به دست آورید.
‏مهارت‌های خود را به‌صورت آنلاین توسعه دهید
‏شما می‌توانید رزومه‌ی خود را به‌صورت آنلاین طراحی کنید
‏عضو اپلیکیشن کاریابی آنلاین شوید
‏وب‌سایت شرکت‌های موردنظر خود را بررسی کنید
‏شبکه‌های اجتماعی را فراموش نکنید

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
maral
١٩ اسفند ١٤٠٠

https://instagram. com/stories/trust. beauty/2773242009233458634?utm_source=ig_story_item_share&utm_medium=share_sheet

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط