استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Evil Nun 2 : Origins

Evil Nun 2 : Origins

راهبه شیطانی ۲

نسخه۱.۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۱۵
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۴۳۴
حجم۱۵۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Keplerians Horror Games
‏‏راهبه خبیث برگشته، ولی برای یک مرحله متفاوت از ترس در بازی مدرسه راهبه آماده باش!
‏ ما الان میدونیم که شما یک طرفدار بازی های ترسناک هستید، خب همین الان صبور بودن رو تموم
‏ کنید و شروع کنید به بازی کردن ترسناک ترین بازی که در عمرتون انجام دادید. اگر می‌خواستید از بروزرسانی بزرگ راهبه خبیث لذت ببرید،این حتما باید بازی ترسناک مورد علاقه جدید شما باشد.

ویدئو معرفی بازی

‏ شما طرفدار بزرگ بازی های ترسناک، خانه ها تسخیر شده، بازی های ماجراجویی فرار و همه نوع بازی ترسناک هستید، ولی شما واقعا داشتید برای بازی دوباره راهبه خبیث صبر می کردید. همه داستان های ترسناک که شنیدید و همه بازی های کشت و کشتار که بازی کردید را مرور کنید، این بازی ترسناک ((مادربزرگ)) یکی از بهترین بازی ها محبوب بوده، و ما می‌دانیم که شما آن را دوست دارید!
‏ دلیل بازگشت راهبه خبیث در یکی از بهترین بازی های ترسناک فرار که تا به حال ساخته شده، همین بود. اینجا شما با خطرات هم سطح بازی های کشو کشتار و قاتل های سریالی مانند ( آقای گوشت) مواجه می شود و حتی مرد بستنی فروش ترسناک در بازی( بستنی یخی)، راد. دوباره بگو ( سلام همسایه) به یکی از محبت ترین شخصیت ترسناک.
‏ همه این بازی های ترسناک مجانی را مرور کن، راهبه خبیث 2 همونیه که بیشترین میزان وحشت رو بهت میده، بیشتر از داستان های ترسناک. اگر بازی های ترسناک برای بچه ها میخواهید، این متاسفانه بازی شما نیست، چون بازی ما قطعا شما را خواهد ترساند در حالی که دارید اظطراب را در یک بازی قرار ترسناک حس می کنید.
‏ راهبه خبیث قسمت شماره 2 حتما یک تجربه قتل عام شگفت انگیز خواهد بود، ولی این بازی شما را به فهمیدن قسمت تاریک خواهد((مادلین)) مادر بزرگ ترسناک که که در بازی حماسه ای عجیب غریب ما درخشید، دعوت می کند. آماده باشید برای تجربه ای متفاوت در زنده ماندن از تمام داستان های ترسناک که شما در آن گیر افتادید در حالی که دارید سعی می کنید راهبه خبیث را شکست دهید.
‏ مثل همه بازی های ترسناک ما، شما باید تمام چیز های در دستتان را برای فرار استفاده کنید، نه مثل بازی های ترسناک برای بچه ها:
‏ _ مواظب باش که هیچ صدایی تولید نکنی! مثل بازی (بستنی یخی)، (مادلین) و هیولاهایش حتما صدای تورا می شنوند.
‏ _ تمام مکان های مرموز مدرسه راهبه رو کشف کن، بزرگتر و اتاق بیشتر از آنچه که شما فکر می کنید.
‏ _ مانند شخصیت های مورد علاقه خودت در داستان های ترسناک قائم شو،این کلید نجات است!
‏ _مطمعن باش که تو اسلحه میسازی برای جنگیدن با یک راهبه در یک بازی ترسناک تیراندازی، این یکی از بدترین بازی های خبیثی است که بازی خواهید کرد.
‏ _ هیولا ها از مدرسه یک خانه تسخیر شده ساخته اند، خب پس هر وقت یکی از آنها را دیدی فرار کن. یادت باشه این یک بازی پیشرفته فرار است!
‏ _ تمام معما ها را که شما در بازی های عجیب غریب دیگر پیدا نمی کنید، را حل کنید.
‏ ولی مهم تر از همه چیز،از بازی پیشرفته فرار خودت لذت ببر. راهبه خبیث قسمت شماره 2 توسط بازی های ترسناک برای طرفداران ساخته شده، مثل تو. ما عاشق بازی هایمان هستیم و ما واقعا از ارائه تجربه های شگفت انگیز به بازیکنان که می‌تواند به همه انتقال پیدا کند، لذت می بریم.
‏ مطمعن شوید که این بازی ترسناک مجانی را دانلود می کنید و از آن همانند ما لذت می‌برید. و یادتون نره که در اکانت فیس بوک ما کامنت بگذارید.
‏‏- به روز شده موتور بازی
‏- کتابخانه های شبکه تبلیغاتی به روز شده

نظرات و امتیاز ها

۴۳۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Zombie Cachers
٥ روز پیش

عالی ولی معلمه چرا قست داره منو آتیش بده🤔🤔 من رفتم بیرون خانه و مدرسه و درزم بازی برد و باخت نداره اگر داره بگین باید چجوری برد

میپسندم۵ نمیپسندم۲
عکس کاربر BTS
٢٤ فروردین ١٤٠٣

برید کنار میخوام نظر بدم☘️خبه ولی نه ترسناکه نه سخته ورژن اولش خیلی سخت تر از این بود😐

میپسندم۸ نمیپسندم۱۳
عکس کاربر SHAIAN AND ARMIN 💪💪👑👑
١١ فروردین ١٤٠٣

جاااااان جاااااااااااااااااااااااااااان جوووووووووووووووووووووووووووووووون سووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

میپسندم۱۵ نمیپسندم۵۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های ترسناک

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده