خانه برنامه خرید
کرایه چی

کرایه چی

آنلاین کالا کرایه کنید

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده علیرضا ساطع
‏‏کرایه چی یک پلتفرم آنلاین و هوشمند برایِ کرایه کالا و اجناس مورد نیاز توسط افراد است. رسالت کرایه چی بر این است که تا باری دیگر سنت پیشینیان که کالاهای خود را به هم قرض میداده اند احیا کند. کرایه چی این امکان را فراهم میکند که نه از طریق فروش و از دست رفتن دارایی‌ها، بلکه از طریق اجاره و داشتن همیشگی آن‌ها، در بازه‌های زمانی که شما انتخاب می‌کنید، برای شما درآمد میسازد. در این پلتفرم با طراحی سیستمِ کرایه به صورت وبسایت و اپلیکیشن افراد با اطمینان خاطر میتوانند هم درآمدزایی داشته باشند هم با کرایه ی اجناسی که به صورت موقت به آنها نیاز است هزینه های روزمره ی زندگی را به طرز چشم گیری کاهش دهند. کاربران میتوانند کرایه چی را بستری مطمئن برای منبع درآمد خود در نظر بگیرند. پرداخت آنلاین،انعقاد قرارداد آنلاین اجاره بین طرفین،پرداخت خسارت در صورت بروز حادثه،دریافت وثیقه جهت ضمانت بازگشت کالا از جمله امکاناتی ست که کرایه چی برای همراهان خود فراهم کرده است. اساس کار کرایه چی این است که کرایه دهندگان کالاهای خود را برای کرایه در وب سایت یا اپلیکیشن ثبت و با دیگر کاربران به اشتراک میگذارند و کرایه گیرندگان طبق روند تعریف شده در وبسایت و اپلیکیشن کالای مورد نیاز خود را کرایه میکنند.
‏‏• رفع خطاهای گزارش شده
‏• رفع مشکل تقویم
‏• افزایش سرعت کاربری
‏• اضافه شدن نام نمایشی
‏• اضافه شدن اسلایدر جدید
‏• بهینه سازی و کاهش حجم برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟