استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Baby Coloring Games for Kids

Baby Coloring Games for Kids

نسخه۱.۰.۲.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۲۶
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۵
حجم۲۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده kidsplaylearninggames.com
‏‏کتاب رنگ‌آمیزی کودکان: بازی‌های نقاشی، رنگ‌آمیزی برای کودکان مجموعه‌ای از بیش از 170 صفحه کتاب رنگ‌آمیزی برای کودکان، کودکان نوپا، و کودکان پیش دبستانی و مهدکودک است. این صفحات رنگ آمیزی و بازی های رنگ آمیزی به بچه ها کمک می کند الفباها / حروف، اعداد، اشکال، حیوانات، سبزیجات، میوه ها، وسایل نقلیه و سیارات را بیاموزند. این پر از صفحات رنگ آمیزی زیبا است که مورد علاقه بچه ها است و می تواند به عنوان بازی آموزشی برای تقویت یادگیری برای بچه ها استفاده شود. با بازی‌های رنگ‌آمیزی جالب ما، بچه‌ها همزمان یاد می‌گیرند و سرگرم می‌شوند. این بازی رنگ آمیزی حاوی صفحات رنگ آمیزی زیبا است و کودک شما را ساعت ها درگیر می کند در حالی که کودک در حال یادگیری و سرگرمی در همان زمان است.
‏مفهوم اصلی کتاب رنگ آمیزی کودکان ارائه یک بازی طراحی و نقاشی برای کودکان است که حاوی صفحات رنگ آمیزی از دسته های مختلف است که به کودکان کمک می کند همزمان رنگ آمیزی، نقاشی و نقاشی کنند و سرگرم شوند. این برنامه برای به حداقل رساندن تقلای کودکان نوپا در هنگام استفاده از هر بازی کتاب رنگ آمیزی طراحی و توسعه یافته است، همانطور که ما سعی کردیم قسمت های رنگ آمیزی کوچک را در کتاب رنگ آمیزی کودکان که پر کردن یا رنگ آمیزی با انگشتانشان برای بچه ها دشوار است، به حداقل برسانیم. با رنگ‌آمیزی در قسمت‌های کوچک یا مناطق بزرگ، به بچه‌ها اجازه دهید رنگ‌آمیزی را در یک منطقه کنترل کنند، مانند آنچه در صفحات رنگ‌آمیزی چاپ شده انجام می‌دهند، و خشم خوبی از رنگ‌ها برای انتخاب فراهم می‌کند تا به بچه‌ها کمک کند نقاشی‌های زیبا بسازند و مهارت‌های رنگ‌آمیزی خود را نشان دهند.
‏برنامه دارای صفحات رنگ آمیزی واقعی از دسته های مختلف است، بنابراین اگر به دنبال کتاب رنگ آمیزی برای کودکان خود هستید که دارای بازی های رنگ آمیزی متنوع است، دیگر به این موضوع نگاه نکنید، کتاب رنگ آمیزی کودکان: نقاشی، بازی های رنگ آمیزی برای بچه ها. ما برای شما آرزوی شادی برای نقاشی و یادگیری بچه ها داریم :).
‏** دسته بندی های رنگ آمیزی
‏1. صفحات رنگ آمیزی حروف / حروف به کودکان شما کمک می کند تا حروف / حروف را با آواز و صدا یاد بگیرند.
‏2. بازی‌های نقاشی اعداد به بچه‌ها کمک می‌کند تا اعداد را مانند بازی‌های شمارش اعداد یاد بگیرند.
‏3. یادگیری نام میوه ها با کتاب رنگ آمیزی میوه ها سرگرم کننده است. این به بچه ها کمک می کند تا انواع میوه ها را با صدای زیبا برای میوه ها تشخیص دهند و در مورد آنها بیاموزند.
‏4. بازی‌های نقاشی روی سبزیجات سرگرم‌کننده هستند و حاوی تعدادی صفحه رنگ‌آمیزی زیبا هستند و به کودک شما در یادگیری نام سبزیجات کمک می‌کنند.
‏5. صفحات رنگ آمیزی حیوانات با نقاشی های حیوانات وحشی و اهلی بارگذاری شده است و با این بازی های رنگ آمیزی حیوانات برای کودک شما هم سرگرم کننده و هم یادگیری خواهد بود.
‏6. بچه‌ها عاشق بازی با وسایل نقلیه هستند و این بخش از بازی رنگ‌آمیزی با بازی‌های نقاشی زیبای وسایل نقلیه بارگذاری شده است تا آن را برای بچه‌ها سرگرم‌کننده‌تر کند.
‏7. بازی‌های نقاشی سیاره‌ها در این بازی رنگ‌آمیزی، فرزند شما را با سیارات منظومه شمسی آشنا می‌کند و به او کمک می‌کند تا نام آنها را یاد بگیرد و ظاهرش را تشخیص دهد.
‏** ویژگی های کلیدی رنگ آمیزی
‏1. از پر کردن سطل می توان برای پر کردن یک منطقه با یک کلیک یا ضربه استفاده کرد.
‏2. از بین رنگ های مختلف انتخاب کنید و با مداد و پاک کن بکشید.
‏3. لغو، آخرین اقدام خود را دوباره انجام دهید.
‏4. صفحات کتاب رنگ آمیزی را ذخیره کنید و آنها را از جایی که در جلسه گذشته رها کرده اید دوباره رنگ کنید.
‏5. ناحیه رنگ آمیزی را پاک کنید تا رنگ آمیزی دوباره شروع شود.
‏6. تغییر اندازه مداد برای طراحی با استفاده از اندازه های مختلف مداد.
‏7. بیش از 80 رنگ برای انتخاب رنگ، رنگ، طراحی.
‏‏صفحات رنگ آمیزی بیشتر اضافه شد
‏همه صفحات کتاب رنگ آمیزی برای پرکردن رنگ بهتر ساده شده اند
‏رفع اشکالات جزئی برای رنگ آمیزی و نقاشی صاف تر

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ریحانه محمدی
٢٥ شهریور ١٤٠١

عالیه حتما نصب کنید

میپسندم۸ نمیپسندم۰
عکس کاربر Narjes
١٣ فروردین ١٤٠١

برای کودکان عالیه

میپسندم۸ نمیپسندم۱
عکس کاربر 🖤 ⁩گربه سیاه 🖤
١٥ آذر ١٤٠٠

زیاد خوب نبود هنگ میکرد من خوشم نیومد بازم مونده به سلیقه بازم ممنون از سازندش ⁦❤️⁩

میپسندم۷ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده