استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Kids Drawing & Coloring Games

Kids Drawing & Coloring Games

نسخه۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۲۴
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵
حجم۴۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Tizi Town Games
‏‏با بهترین برنامه طراحی برای کودکان پیش دبستانی بازی‌های طراحی و رنگ‌آمیزی کودکان، فرزندتان را تشویق کنید که نقاشی و رنگ‌آمیزی را بیاموزد. در این کتاب رنگ آمیزی برای کودکان، کودکان می توانند یاد بگیرند که چگونه حیوانات خانگی و حیوانات را نقاشی و رنگ آمیزی کنند. این یک کتاب رنگ آمیزی آموزشی برای کودکان 2، 3، 4، 5 ساله پیش دبستانی است. دارای تعداد زیادی صفحات رنگ آمیزی حیوانات خانگی و حیوانات برای کودکان برای یادگیری نقاشی گام به گام. این بازی های نقاشی به کودک شما کمک می کند تا هماهنگی دست و چشم، تمرکز، تمرکز و خلاقیت را در حین سرگرمی ایجاد کند! کودک نوپا شما می‌تواند با سرگرمی در کتاب نقاشی و طراحی برای کودکان پیش‌دبستانی بازی کند و یاد بگیرد.

ویدئو معرفی بازی

‏این کتاب رنگ‌آمیزی پیش‌دبستانی عالی برای کودکان شامل بیش از 20 صفحه نقاشی و رنگ‌آمیزی حیوانات خانگی با ابزار، رنگ‌ها و الگوهای فراوان است. نقاشی، رنگ آمیزی و زنده شدن نقاشی خود را تماشا کنید. تماشای رقص، پرش، و انجام حرکات خنده دار حیوانات خانگی و حیوانات خود را تماشا کنید. هر شخصیت پس از نقاشی کردن در این صفحات رنگ آمیزی حیوانات سرگرم کننده و بازی های نقاشی بچه ها زنده می شود. انیمیشن های خنده دار با صداهای زیبا، این کتاب رنگی را برای کودکان سرگرم کننده تر و سرزنده تر می کند.
‏نقاشی برای کودکان برای کودکان پیش دبستانی و مهدکودک، دختران و پسران 2،3،4،5 ساله عالی است. بازی های نقاشی برای دختران زیباترین بازی های رنگی و نقاشی برای دختران است. بچه ها می توانند خلاقیت خود را در این کتاب رنگ آمیزی کودکان، بازی های نقاشی برای دختران نشان دهند و از آن لذت ببرند. کودکان نوپا می توانند در این کتاب رنگ آمیزی زیبا و بازی های نقاشی برای دختران و پسران بازی کنند و یاد بگیرند که نقاشی و رنگ آمیزی کنند.
‏ویژگی های بازی های نقاشی کودکان: کتاب صفحات رنگ آمیزی حیوانات:< br>🐱بازی های طراحی برای کودکان برای کودکان پیش دبستانی و مهدکودک، دختران و پسران ۲،۳،۴،۵ سال مناسب است.
‏🌈صفحات رنگ آمیزی حیوانات زیادی برای طراحی و رنگ آمیزی در کتاب نقاشی.
‏ 🎨طراحی گام به گام برای کودکان که طراحی و رنگ‌آمیزی را به روشی سرگرم‌کننده یاد بگیرند.
‏🐱کودکان نوپا می‌توانند در این کتاب رنگ‌آمیزی حیوانات و بازی‌های نقاشی کودکان، نقاشی و رنگ‌آمیزی حیوانات خانگی و حیوانات زیبا را به همراه نام و صداهایشان بیاموزند.
‏🌈بازی‌های رنگارنگ طراحی و رنگ‌آمیزی با انیمیشن‌های خنده‌دار و جلوه‌های صوتی زیبا باعث می‌شود کودک شما به راحتی نقاشی و رنگ‌آمیزی را بیاموزد.
‏🎨هماهنگی دست و چشم، تمرکز، تخیل و خلاقیت را در بازی‌های نقاشی برای کودکان پیش دبستانی توسعه دهید.
‏🐱کتاب نقاشی و رنگ آمیزی برای بازی های کودکان کاملا رایگان است. بدون هزینه پنهان، بدون نیاز به خرید درون‌برنامه‌ای.
‏🌈 انیمیشن زیبا از حیوانات و جلوه‌های صوتی این کتاب رنگ‌آمیزی و بازی‌های نقاشی حیوانات برای بچه‌ها را سرزنده‌تر و سرگرم‌کننده‌تر می‌کند.
‏پس منتظر چه چیزی هستید؟ بهترین برنامه نقاشی را دانلود کنید بازی‌های نقاشی کودکان: کتاب صفحات رنگ‌آمیزی حیوانات و تماشا کنید که کودکتان در حال سرگرمی نقاشی و رنگ‌آمیزی را یاد می‌گیرد!🎨🌈🐱

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ميلاد صرايفي
٢ خرداد ١٤٠٣

‏✓ امتيازات حسن سريفي يا حقوقم وسيارات الواردة في اصفھان امتيازات حسن سريفي يا حقوقم وسيارات الواردة في اصفھان

میپسندم۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده