استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Bini Drawing games for kids

Bini Drawing games for kids

نسخه۱.۵.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۶
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۹
حجم۱۵۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Bini Games
‏‏از برنامه‌های رنگ‌آمیزی کودکانه ما برای کودکان نوپا لذت ببرید! این بازی ها برای کودکان 3-5 ساله به کودک شما کمک می کند تا شخصیت های زیبا را ترسیم کند! صفحات رنگ آمیزی کودکان نوپا ما را امتحان کنید، حیواناتی را خواهید دید که زنده می شوند!🌈

ویدئو معرفی بازی

‏🐶 تمام حیوانات رنگارنگ را مرحله به مرحله بکشید. نقاشی برای بچه ها بهترین سرگرمی خواهد بود! تماشا کنید که یک تمساح کشیده شده زنده می شود و با راک اند رول می رقصد، یا روباهی رقص سالسا را ​​در صفحات رنگ آمیزی کودک نوپا اجرا می کند.
‏😍 دکمه ها را فشار دهید و مراحل یک اسب آبی، گربه جلف یا یکی از بسیاری از شخصیت های دیگر را هدایت کنید. برای هر یک از حیوانات رقصنده خنده دار برای بچه ها یک رقص منحصر به فرد ایجاد کنید. سرعت آن را افزایش یا کاهش دهید. کارهای مختلف را در کتاب رنگ آمیزی کودکان نوپا مخلوط و ترکیب کنید!
‏✨ فکر کنید و یک رقصنده از خودتان بکشید! ما مدادها را در برنامه های طراحی کودکانمان به صورت رایگان ارائه می کنیم، و شما تصمیم می گیرید که رقصنده شما چه رنگی باشد! هر شخصیت را می توان به تعداد نامحدود بار دوباره ترسیم کرد. در بازی‌های رنگ‌آمیزی ما برای کودکان، تخیل خود را نشان دهید و هر بار یک رقصنده جدید بکشید!
‏🤗برنامه رنگ‌آمیزی 'Draw & Dance' عبارت است از:
‏👉 30 حیوان بامزه برای بچه‌ها را بکشید و حدس بزنید
‏👉 بازی‌های نقاشی برای بچه‌ها
‏👉 بیش از 100 انیمیشن و صدای خنده دار
‏👉 نقاشی برای کودکان از طریق ردیابی کانتور
‏👉 30 بهترین آهنگ رقص
‏👉 یک رابط کاربری ساده که به طور مستقیم برای نقاشی کودکان نوپا واضح است
‏👉 یک بازی نقاشی برای کودکان 2 ساله تا 6
‏👉 کنترل والدین
‏نقاشی رایگان برای کودکان روی صفحه نمایش، کودکان را سرگرم می کند و برای آنها شادی و خوشحالی به ارمغان می آورد. حتی کودکان نوپا ترسیم شخصیت های زیبا را ساده و آسان می یابند! از بازی های نقاشی ما برای بچه ها با انیمیشن لذت ببرید!😃
‏👌 نقاشی برای بچه ها 'Draw & Dance' به کودک شما کمک می کند تا یاد بگیرد که حیوانات بچه ها را به شیوه ای خنده دار و بازیگوش بکشد. ترکیب جدید نقاشی برای کودکان نوپا و انیمیشن رقص این برنامه را برای رنگ آمیزی حیوانات واقعا منحصر به فرد می کند! این برنامه های رنگ آمیزی کودکان را برای نقاشی کودکان نوپا دانلود کنید و خودتان آن را ببینید! بازی و پیشرفت! با 'Draw & Dance' بکشید، برقصید و لذت ببرید.
‏لطفاً توجه داشته باشید، فقط بخشی از محتوای موجود در این نسخه از بازی های طراحی کودکان نوپا ما برای کودکان 5 ساله وجود دارد. برای دسترسی به نسخه کامل این برنامه‌های طراحی، یک خرید درون‌برنامه‌ای انجام دهید.
‏🌟درباره BINI BAMBINI:🌟
‏این بازی‌ها برای کودکان ۳ ساله توسط Bini Bambini، یک شرکت نرم افزاری که بازی های طراحی کودکان را توسعه می دهد، ایجاد شده است. برنامه‌های رنگ‌آمیزی کودکان نوپا و بازی‌های نقاشی برای دختران و پسران ما با محتوای با کیفیت بالا و توجه ویژه به طراحی متمایز می‌شوند. رابط های ساده و کاربرپسند بازی های طراحی کودکان ما به صورت رایگان مخصوصاً برای بچه های کوچک ایجاد شده است.
‏اگر به کمک نیاز دارید یا درباره برنامه‌های طراحی و بازی‌های نقاشی ما برای کودکان سؤالی دارید، با ایمیل feedback@binibambini.com تماس بگیرید.
‏https://binibambini.com/
‏https:/ /www.youtube.com/channel/UCzNqervZjsZCgNaWLMwlOSA/
‏http://binibambini.com/privacy-policy/
‏‏اشکالات جزئی رفع شده است. از بازی روان تر لذت ببرید! – تیم Bini Games (Bini Bambini سابق)

‏ایده ای در مورد نحوه بهتر کردن برنامه دارید؟ خوشحال می شویم از شما در feedback@bini.games بشنویم. فکر می کنید که ما کار بزرگی انجام داده ایم؟ به ما در فروشگاه امتیاز دهید

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Made Ramzane
٨ تیر ١٤٠٢

بد

میپسندم۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر حسن قدم شاه
١٨ فروردین ١٤٠٢

عاااااااااااااااااااااااالیه💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤💑💑

میپسندم۵ نمیپسندم۳
عکس کاربر be better:)"
٢٣ بهمن ١٣٩٩

عالی

میپسندم۱۳ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده