استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Camouflage Skins for Minecraft

Camouflage Skins for Minecraft

نسخه۱.۲.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۱۲
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۱۵
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Kitoved
‏‏Camouflage Skins for Minecraft مجموعه ای عالی از پوسته های برتر است که کاملا رایگان در دسترس هستند. اگر دوست دارید Minecraft بازی کنید و به دنبال یک پوست مناسب برای پوشاندن یا یک پوست به سبک نظامی هستید که به شما کمک کند مخفی شوید یا به یک ژنرال واقعی تبدیل شوید، در این صورت پوسته های Camouflage برای Minecraft بهترین راه حل است!

ویدئو معرفی برنامه

‏اسکین پک ما بسیاری از تصاویر جالب روشن را اضافه می کند که می توانید هر روز به صورت رایگان از آنها استفاده کنید. در بسته پوستی پوسته هایی وجود دارد که برای هر بازیکنی، چه دختر و چه پسر جذاب خواهد بود. با نصب Camouflage Skins برای MCPE (نسخه جیبی)، گیم پلی بازی بسیار جذاب تر می شود و شما خسته نمی شوید. تعداد زیادی پوسته و نصب آسان در بازی به شما این امکان را می دهد که همیشه در سایه باشید و نامحسوس بمانید.
‏Skinpack شامل: پوسته های استتار برای چوب، سنگ، خاک، الماس، سنگ آهن، گدازه , استتار جنگلی , استتار شهری , پوست سرباز به صورت سبک و با لباس کامل با جلیقه و کلاه ایمنی , پوست دختران با لباس نظامی و گوش , پوست با عینک و ماسک و بند , پوست برای استتار زیر آب به صورت آب . و جلبک ها، پوست هایی برای استتار در فضای داخلی زیر یک میز یا قفسه کتاب، پوست هایی که به شما امکان می دهد با برخی از شی یا منظره ادغام شوید، پوست های هروبرین در استتار، پوست های کمانداران با یک تیرک، پوست های نینجا در هود، پوست های بافت و بسیاری دیگر پوسته های محبوب برای پوشش عالی را می توانید در این برنامه پیدا کنید.
‏ویژگی های برنامه:
‏✔ استفاده آسان
‏✔ طراحی روشن و زیبا
‏✔ دانلود در گالری
‏✔ پیش نمایش پوسته ها
‏✔ نصب بازی
‏✔ امکان افزودن به 'مورد علاقه '
‏✔ برای همه نسخه های Minecraft کار می کند
‏این یک برنامه غیر رسمی برای Minecraft است. این برنامه به هیچ وجه به Mojang AB وابسته نیست. نام Minecraft، نام تجاری Minecraft و دارایی Minecraft همگی دارایی Mojang AB یا مالک محترم آنها هستند. تمامی حقوق محفوظ است. مطابق با http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مهیاد محمدی
١ بهمن ١٤٠١

آقا میشه یکی بگه چطوری باید انتخاب کرد

میپسندم۱۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر علی ايکس شات
٣ آذر ١٤٠١

خیلی نمی دونم چه تو ری با ها ش کارکنم وقتی دست می زنم میر به مست دیگ میر بخاطر این یک ستاره کم دادم

میپسندم۱۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر محمد علی آرطیسhrormdoej
٢٤ اردیبهشت ١٤٠٢

این برنامه اسلن نمیکند اسلن نصب نکنید

میپسندم۲ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده