خانه بازی تفننی
Let's Be Cops 3D

Let's Be Cops 3D

به حفظ قانون کمک کن

تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۴۲
حجم۱۰۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Kwalee Ltd
‏‏تماس با تمام واحد ما کد6! در یک شهر پر از جرم ، فقط اونجا یک افسر هست چه کسی می تواند کمک به حفظ قانون کنه؟ وقتشه که به تماس جواب بدی و وظیفه ات را دنبال کنی.در پلیس باش سه بعدی. یک راننده ی خطرناک ول شده و کارت این است که اون رو بگیری! جاده هارو رو ببین برای راننده ها که دارن میان،چشم هات را باز نگه دار برای کسانی که قانون را رعایت نمی کنند.فکر کن یک ماشین با سرعت در حال آمدن است؟برای این که دید نزدیک تری داشته باشی از اسکنر پلیسی خودت استفاده کن! باید مجرم ها رو بگیری و جریمه کنی اگر پیدا بشن،اجازه بده برن یا دستگیر بشن. نتوانستن خشم خود را مدیریت کنن؟ بمون توی مسیر. اجازه بده باشیم شخصیت های سه بعدی این بازی: -پلیس باش! -تعقیب کن مجرمان را -ماشینت را سفارش بده! -محیط های زیاد -محافظت کن از شهر
+Bug fixes and improvements to keep you patrolling the beat
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟