استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Real Gangster Auto Crime Simulator 2020

Real Gangster Auto Crime Simulator 2020

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۱۸
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۸
حجم۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Ketch Game Dev
‏‏Real Gangster Auto Crime Simulator 2020 یک بازی شبیه ساز جنایت گانگستری بین پلیس و جنایتکاران است. با تقلب ها و کدهای ما رئیس مافیا شوید. شما نقش یک گانگستر را بازی می کنید و تمرکز شما این است که سعی کنید تا آنجا که ممکن است بر شهر حکومت کنید، قبل از اینکه به هدف خود برسید، در یک گروه جنجالی در این شهر شرکت کنید. تمام وسایل همسایگان خود را نابود کنید. پلیس ممکن است شما را تعقیب کند و بخواهد شما را دستگیر کند، فقط باید سلاح های خشن خود را به آنها نشان دهید. فقط یک گانگستر بزرگ و پرهیجان باشید. به هر حال، شما همچنین می توانید به جای پرسه زدن، سرقت از یک وسیله نقلیه را انتخاب کنید.
‏شما زرادخانه کاملی از سلاح ها را در اختیار دارید از یک فروشگاه اسلحه انتخاب کنید: مسلسل، تپانچه، آرپی جی، تفنگ تک تیرانداز و تفنگ ساچمه ای. این بازی در مورد تیراندازی به دشمنان خود، تعقیب و گریز پلیس، رانندگی ماشین و تعداد زیادی ماموریت و فعالیت های بازی های سرقت خودرو است. به شهروندان عادی شلیک کنید و از آنها ماشین بدزدید. اما قبل از شلیک به افسر پلیس مراقب باشید، او ماشه را می کشد، شما را در شهر بزرگ تعقیب می کند و شما را می کشد. تا می توانید یک دزد بزرگ واقعی و فولاد باشید. افراطی ترین زرادخانه را بگیرید و دنیای زیرزمینی جنایتکار را در نبرد شهر جنایی شکست دهید. در حالی که دنیای باز سه بعدی را بررسی می کنید، هر وسیله نقلیه ای را رانندگی کنید یا هر سلاحی را از زرادخانه بردارید. خیابان های شهر در هرج و مرج است. جنگ باندی بین گانگسترهای جنایتکار شهر را به سمت خود تخریبی تحت خشونت، کشتار و انتقام سوق می دهد. در نبرد شهر جنایی، سم ویک یک فرد مخفی است که به طور غیر رسمی برای اداره پلیس میامی کار می کند. او یک مسابقه‌دهنده خیابانی سابق زیرزمینی بود و پس از مرگ برادرش در یک تصادف آن را ترک کرد. پلیس میامی او را برای نفوذ به گروه جنایی زیرزمینی به نام 'میله ها' بدون افشای هویت خود فرستاده است. از آنجایی که سام افراد زیرزمینی زیادی را می شناسد، پس از گرفتن تعدادی کار کثیف از آنها، اعتماد آنها برای او آسان تر خواهد بود. شما درست قبل از جنگ با گروه ها به شهر می رسید و اکنون این فرصت برای شماست که درگیر دنیای اموات شوید، ماشین ها را بدزدید، و پدرخوانده های مافیایی را ساقط کنید.
‏شهر آفتابی زیبا، ماشین شیب دار و دختران ساحلی - همه اینها منتظر خواهند ماند. برای شما در راه شکوه! اما برای به دست آوردن همه اینها، ابتدا باید تلاش کنید و قدرت و ثروت را از دستان دشمنان نالایق خلاص کنید! آیا حاضرید با تقلب وارد جنگ بین باندها شوید؟ با کمک کلاهبرداران ما در این دنیای بزرگ و خصمانه شکست ناپذیر خواهید بود. شما منتظر تصرف سرزمین ها، سرقت از بانک ها، نقشه ای جذاب و درگیری های باورنکردنی در زمین، آب و هوا هستید! با تقلب ها و کدهای ما به رئیس مافیا تبدیل شوید یا همچنان یک هواپیماربای بی ارزش باشید، انتخاب با شماست!
‏ این بازی گانگستری هیجان انگیز صحنه های شهری واقعی، صداهای هیجان انگیز و گرافیک با کیفیت بالا دارد. ارزش شرکت در این بازی را دارد. کارهای مختلف را برای کسب درآمد کافی انجام دهید. سلاح های خود را به موقع ارتقا دهید. بیشتر تمرین کنید، یک گانگستر قابل توجه خواهید بود!
‏تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که سریع تلاش کنید و برنده شوید. کاوش در خیابان‌ها، دسترسی به اسلحه‌های جدید و غوطه‌ور شدن در یک تجربه گیم‌پلی بسیار شدید، سرگرم‌کننده و باارزش.؟ بازی گانگستری واقع‌گرایانه است، می‌توانید ماشین‌ها، موتورسیکلت‌ها را رانندگی کنید و همچنین با تپانچه به دشمنان شلیک کنید.؟ آشفتگی بیشتری در منطقه ایجاد کنید و بدترین شهر جرم و جنایت باشید.
‏ویژگی‌های Real Gangster Auto Crime Simulator 2020 شامل:
‏- ماموریت‌های گانگستری مبتنی بر اکشن برای تبدیل شدن به ابرقهرمان
‏- محیط شهری جهان باز شگفت‌انگیز با سبک زندگی واقع‌گرایانه در محله یهودی‌نشین
‏- کنترل‌های روان و بصری
‏- گرافیک سه بعدی حماسی و با کیفیت
‏- سلاح های واقعی و ماشین های گانگستری برجسته
‏- جلوه های صوتی واقعی
‏- بازی جذاب
‏‏رفع اشکالات

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
vihan
١٧ خرداد ١٣٩٩

جالب بود زیاد خوب نبود

۲۰ ۸
mahdi
٥ شهریور ١٣٩٩

زیاد خوب نبود بیکیفیت هم بود

۱۹ ۵
MA
١١ خرداد ١٣٩٩

اصلا مثل عکسهاش نیست 🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

۲۱ ۱۱

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده