استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
nyc mafia robbery Crime games

nyc mafia robbery Crime games

نسخه۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۲۴
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۲.۱
تعداد نظرات۷
حجم۱۲۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Quick Rat Entertainment
‏‏طرح فرار از جنایت سرقت از بانک نیویورک بهترین بازی های جنایی تمام دوران را برای شما به ارمغان می آورد. افسر پلیس مخفی و نگهبانان آموزش دیده در هنرهای رزمی، تیراندازی و ضد اعتصاب در حالت آماده باش هستند، زیرا به گفته جاسوس پلیس قرار است یک سرقت بزرگ در شهر رخ دهد. گانگسترهای مافیایی و سارقان شهر به طور فعال دستورات اربابان جنایت را متقاعد می کنند. یک شهر آرام توسط جنایتکاران تحت تعقیب به یک شهر جنایی تبدیل شده است. انتظار می رود که این ابر پلیس سارقان شهر را تعقیب کند، ماشین گانگستر را شلیک کند و به حمله گانگستری پاسخی قاطع بدهد. جنایت شهری در اوج است، زمان کنترل این انتقام گانگستری از شهروندان فقیر فرا رسیده است.
‏طرح فرار از جنایت سرقت از بانک نیویورک ترکیبی از بازی های گانگستری، شبیه ساز دزد ماشین، شبیه ساز شهر گانگستر، بهترین بازی های جنایی و زندان است. بازی های فرار ایستگاه گشت بزرگراه دچار یک وضعیت خشونت آمیز شده است، زیرا تیراندازی باندهای رقیب به طور غیرمنتظره ای آغاز شده است. هر دو قصد حکومت بر خیابان های شهر و جنایت بازی کردن. جنگ‌های مینی باند در ایستگاه شروع شد که بعداً توسط پلیس کنترل شد که در هنگام گشت بزرگراه با ماشین‌های پلیس فوق‌سرعت وارد شد. اما مافیای تروریستی موفق شد با ماشین عجله کند و فرار کند. ماموریت جنایت در میانه راه متوقف شد. سپس نظارت جمعی توسط پلیس برای شناسایی گانگسترهای جنایتکار، فرار قبلی از سرقت Survival و ارباب باند در درگیری شهری توسط پلیس انجام شد. لردها قبایل جنایتکاران را برای حمله به منطقه مورد مناقشه که توسط سربازان ایالتی برای مقابله با حملات جنایتکارانه گشت زنی می کردند، برنامه ریزی کرده بودند. اما تعقیب و گریز پلیس در شهر پس از این مافیا از انجام چنین اعمالی جلوگیری کرد.
‏طرح فرار از جنایت سرقت از بانک نیویورک، مسابقه دهنده واقعی یک نیروی پلیس را فرا می خواند که می تواند در تعقیب و گریز بزرگ پلیس فعال باشد. ، پرونده جنایی سرقت Crime Cars را کاهش دهید و به سارقان خیابانی شلیک کنید ، از سرقت بانک جلوگیری کنید و ماشین قاپ را متوقف کنید. شهر تزئین شده در موضوع جنایی باید اکنون نجات یابد. راننده خیابان نیز به طور حرفه ای توسط مافیا به عنوان تیرانداز از خفا آموزش دیده است، برای شکار ترافیک و تیراندازی در ترافیک در حین رانندگی با ماشین گانگستری و از این رو جنایات خیابانی را افزایش می دهد. برای هر حمله تک تیرانداز، پلیس باید ضد حمله و ضد حملات گوریل را انجام دهد. اجازه ندهید تروریست ها طرح فرار را با موفقیت انجام دهند. آنها سعی خواهند کرد حتی اگر به ماشین دستبند شده باشند فرار کنند. نکته مثبت این است که ماشین پلیس پلیس برای فرار و مبارزه با پادشاه سریعتر از جیپ دزد است.
‏طرح فرار از جنایت سرقت از بانک نیویورک شما را دعوت می کند تا عملیات جنایی را برای پایان دادن به دنیای دزدی، سرقت بانک، رهبری کنید. موارد تسخیر خصمانه و سایر جنایات گانگستری. مغز متفکر جنایتکار حاکم بر باندهای جنایتکار، نسبت فساد پلیس را افزایش داده است، پس از کشف مواد مخدر، اعزام پلیس به نقاط دوردست بسیار درایت انجام شده است. هیچ شانسی برای فرار قهرمان وجود ندارد. پس از این اقدام خیابان ماشین‌های جنایتکار بر میزان خشونت‌ها افزوده می‌شود. نبرد شهر با افزایش جرم و جنایت شهر به وضعیت ویرانگری تبدیل شده است.
‏ویژگی های بازی
‏سطوح هیجان انگیز و ماجراجویانه
‏تیراندازی و سلاح های واقعی
‏دشمنان سه بعدی برای شلیک
‏کنترل های بازی روان و آسان
‏صوت و تصویر با کیفیت HD

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر رحمت الله
٣ بهمن ١٤٠٢

گو خوردی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر سلیمان
٦ آذر ١٤٠٢

عالى

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ساکو قادریان
١٨ بهمن ١٤٠٠

این بازی خیلی خیلی بده من آیفون یازده دارم گیر میکند

میپسندم۶ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده