استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Open World Mafia Gangster Game

Open World Mafia Gangster Game

نسخه۱.۰.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۲۶
تعداد دانلود۸ هزار
حجم۷۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Super Mobile Games
‏‏زمان آن فرا رسیده است که دزدی واقعی مافیایی را در شهر وسیع وگاس انجام دهید. به دنیای واقعی شهر مافیایی مرکز شهر که در آن به خیابان های وحشی شهر گانگستری می روید خوش آمدید. به عنوان پدرخوانده جنایتکار نهایی در شبیه ساز شهر جنایت مافیای گانگستری بازی کنید. کمی وحشت پخش کنید و نشان دهید که شما مرد دنیای زیرزمینی هستید. وقت آن است که زندگی اراذل و اوباش گانگستری مافیایی را با تعقیب و گریز پلیس با سرعت بالا شروع کنید. هر کاری که می خواهید در شبیه ساز جرم شهر بزرگ انجام دهید. شما پاسخگوی گانگستر جنایتکار اتومبیل خود در شهر میامی نیستید.

ویدئو معرفی بازی

‏به عنوان یک جنایتکار بزرگ گانگستر از آزادی لذت ببرید. شما در خیابان های شهر بزرگ دزدی در مرکز شهر هستید. اکنون زمان شما فرا رسیده است که از جنگ باندهای گانگستری مافیایی جهان اموات انتقام بگیرید. شهر لوس سانتوس در واقع شهر صلح و مردم شاد بود، اما اکنون بیشتر شبیه یک شهر گانگستری واقعی شده است، مانند شهر جنایتکاران و جنگ باندهای مافیایی مرکز شهر. شما خانواده خود را در طول جنگ بین پلیس ایالات متحده و جنایتکاران سرقت شهر مافیایی از دست دادید. شما شاهد دزدی مافیایی بزرگ سرقت در آن شهر گناه بودید. اکنون زمان آن رسیده است که از آن جنایتکاران مافیایی شهر بزرگ خودرو انتقام بگیرید.
‏در زندگی اراذل، دزد بزرگ واقعی باشید. زندگی یک ارباب باند بزرگ آزاد را داشته باشید. این فرصتی است که خود را با سلاح های سنگین پر کنید و آستین های خود را بالا بزنید. وقت آن است که پادشاه شهر گناه و دزدی شهرک گانگستری جنایتکار شوید. پدر خدای بزرگ را از بین ببرید، غریزه جنایتکارانه شما را در دزدی واقعی شهر بزرگ راهنمایی می کند. شما هرگز این نوع شبیه ساز جنایات خیابانی را در فروشگاه Play پیدا نخواهید کرد زیرا کازینوها و سرقت های شهری را در سراسر شهر خواهید دید. سوار هر ماشینی که در جنایات خیابانی از کنار شما می گذرد، شوید. ماموریت های هیجان انگیز در این جنایت مافیایی بزرگ بازی جنگ باند در مرکز شهر. مافیای گانگستر واقعی مرکز شهر را در شهر بزرگ گناه شکست دهید.
‏یک استراتژی بسازید، یک طرح فرار از تعقیب و گریز ماشین پلیس، زیرا هر زمان ممکن است اتفاق بیفتد. زمان برخی از مافیای گانگستری در مرکز شهر است. هر چه در مسیر پیدا کردید نابود کنید. جنایتکار واقعی مافیای جنگ باند بزرگ باشید. شهر لس فیرو تحت حمله وحشت گانگستری واقعی وحشی است. اکنون کمی بیابان را گسترش دهید. شما زمان دارید تا جنگ باند بزرگ در زندگی اراذل و اوباش باشید. دزد واقعی در بازی شبیه ساز دزد فوق العاده ماشین باشید که در آن باید به مافیای جنگ باند شیطانی حمله کنید.
‏چگونه بازی کنیم
‏بازی مافیای مرکز شهر بزرگ را شروع کنید
‏حرکت کنید در اطراف شهر میامی برای مأموریت‌های بزرگ سرقت ماشین
‏جهت نقشه را دنبال کنید تا به پدرخوانده خودکار برسید
‏اسلحه‌ها را از فروشگاه‌های اسلحه‌فروشی دیگر دریافت کنید
‏برای انتقام با سایر جنایتکاران دزدی مبارزه کنید
‏ویژگی‌ها
‏گزینه‌های هدف‌گیری شلیک شگفت‌انگیز
‏ماموریت‌های شهر جنایی هیجان‌انگیز
‏جهت‌های نقشه مختلف
‏در مرکز شهر گانگستر واقعی باشید
‏اسلحه‌ها را از فروشگاه‌های سلاح بخرید
‏ماشین‌های قاپی با مردم مبارزه کنند

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده