خانه برنامه کاربردی
CLONEit - Batch Copy All Data

CLONEit - Batch Copy All Data

تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۵۳
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده Smart Media4U Technology Pte.Ltd.
‏‏نرم افزار اندروید CLONEit – Batch Copy All Data یک نرم افزار انتقال فایل قدرتمند میباشد که با نصب آن میتوانید ۱۲ نوع اطلاعات را از دستگاه اندرویدی خود به یک دستگاه دیگر انتقال دهید. برای انتقال فایل توسط این نرم افزار اندرویدی نیازی به کابل و اینترنت نمیباشد و نرم افزار با ساخت شبکه داخلی با بالاترین سرعت انتقال فایل را انجام میدهد.
‏با نرم افزار اندروید CLONEit – Batch Copy All Data میتوانید پیام ها، لیست تماسها، اپلیکیشنها، عکس و فیلم و … را با هر حجمی با بالاترین سرعت به یک دستگاه اندرویدی دیگر انتقال دهید. انتقال اطلاعات با سرعت ۲۰ مگابایت بر ثانیه انجام میشود و با سرعتی ۲۰۰ برابر بلوتوث انتقال اطلاعات را انجام خواهید داد. با رابط کاربری آسان این نرم افزار اندرویدی به راحتی میتوانید کار انتقال اطلاعات را انجام دهید.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید CLONEit – Batch Copy All Data :
‏– نرم افزار انتقال فایل قدرتمند و پر سرعت
‏– انتقال ۱۲ نوع اطلاعات از دستگاه اندرویدی به یک دستگاه دیگر
‏– انتقال اطلاعات بدون نیاز به کابل و اینترنت
‏– ارسال پیام ها، لیست تماسها، اپلیکیشنها، عکس و فیلم و …
‏– دارای سرعت ۲۰ مگابایت بر ثانیه
‏– داریا رابط کاربری آسان
‏–پشتیبانی ترجمه شده به 40 زبان رسمی جهان
1. Optimized user experience
2. Fix the bugs and exceptions
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟