استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
FPS Commando Train Gun Shooter

FPS Commando Train Gun Shooter

نسخه۴.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۴
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۱
حجم۱۰۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Games Stop Studio
‏‏چه جدید است
‏مسلسل جدید و دشمنان هوشمند
‏هدف سریع بدون دامنه
‏حالت BOSS
‏سطح جایزه
‏ RAPID FIRE
‏تجربه گیم پلی پیشرفته
‏HIDDEN NPC
‏انیمیشن های واقعی اضافه شد
‏بازی های مخفی ماموریت: تیراندازی کماندو واقعی
‏ آیا برای زنده ماندن از تمام ماموریت های چالش برانگیز نیرو در این بازی تیراندازی جدید آماده هستید؟ بازی های تیراندازی FPS همه چیز در مورد زنده ماندن در اکشن است. آیا برای زنده ماندن از تمام ماموریت های چالش برانگیز نیرو در این بازی تیراندازی جدید آماده هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، پس برای مقاومت در برابر سطوح شلیک های هدف بازی تیراندازی قراردادی آماده شوید. اگر بتوانید تمام استانداردهای این بازی ماموریت های کماندویی را رعایت کنید و خود را بهترین تیرانداز کماندویی نظامی بدانید، می توانید برنده این بازی کماندویی 2020 شوید. اگر از بازی های تیراندازی اول شخص لذت می برید، این بازی کماندویی واقع گرایانه میل شما را به تیراندازی با تک تیرانداز و کشتار تهاجمی در یک ماجراجویی جنگی برآورده می کند. هنوز منتظر چی هستی؟ برای سرگرمی خود، این بازی سرگرم کننده تیراندازی تک تیرانداز را دانلود کنید.
‏FPS COMMANDO SUBWAY TRAIN SNIPER SHOTING 3D
‏گیم پلی این بازی اکشن فوق العاده هیجان انگیز و اکشن است. آیا دوست دارید یکی از محبوب ترین بازی ها مانند این بازی شوتر هیجان انگیز را انجام دهید؟ برای بالا بردن سطح بازیکن خود، در این بزرگترین بازی تیراندازی آفلاین یا آنلاین، کار روزانه خود را در قلمرو دشمن آغاز کنید. در این بازی تیراندازی درگیری، شما انتخابی از سلاح های مدرن را در اختیار دارید. به سادگی نبرد خود را به صورت رایگان شروع کنید. تنها کاری که باید در بازی های جدید انجام دهید مبارزه با تروریست ها است. در این بازی بزرگ ترین آتش جهان فریم بر ثانیه، از دید دشمن پنهان بمانید. به لطف قدرت مخفی کاری، ماموریت های بازی های تک تیرانداز را به راحتی کامل کنید.
‏به عنوان یک کماندوی نیروی ویژه برای قطار ضد تروریست، با تفنگ تیراندازی سه بعدی تیراندازی با تروریست ها در بازی های تیراندازی نخبگان کماندویی IGI روبرو شوید. همه حریفان را نابود کنید، با بازی های تیراندازی قطار در فریم بر ثانیه با حمله تروریستی مقابله کنید. در بازی‌های تک تیرانداز مترو با مافیای تروریست‌ها و جنایتکاران در میدان نبرد ضد تروریستی قطار آنها مبارزه کنید. سلاح‌های رزمی کماندویی مدرن IGI را انتخاب کنید تا اردوگاه‌های دشمن را به عنوان تیرانداز واقعی تک تیرانداز در بازی‌های تیراندازی با قطار تیراندازی در فریم در ثانیه از بین ببرید.
‏به عنوان افسر کماندوی ارتش بپیوندید تا تیراندازی نظامی به ما و ما تیراندازی تروریستی تک تیرانداز ارتش در میدان نبرد در بازی های تیراندازی حمله تروریستی در فریم در ثانیه و بازی های تیراندازی قطار انجام دهید. ماموریت های ضربتی تیراندازی قطار را به عنوان تیرانداز تک تیرانداز واقعی کماندویی IGI در بازی های ضد حمله ضد تروریستی کامل کنید. حمله تروریستی به کشور در مقابله با تروریست ها، بنابراین با حمله تروریستی به عنوان بهترین تیرانداز فریم در ثانیه ایجی کماندو در بازی های تیراندازی نخبه مقابله کنید. برای دفاع از کشور خود در برابر این تروریست های خطرناک به عنوان افسر کماندوی واقعی در بازی های جنگی تیراندازی قطار آماده باشید. از تمام مهارت های نخبه خود در تیراندازی با اسلحه استفاده کنید زیرا این افراد افراد بی رحمی هستند و در بازی های تیراندازی با اسلحه در فریم بر ثانیه در نابودی کشور شما تردید نخواهند کرد. تیراندازی با تک تیرانداز را انجام دهید تا از هیجان نهایی تسخیر جهان در موقعیت جنگ تیراندازی تروریستی در بازی های تیراندازی تیرانداز از خفا با قطار کماندویی ضدحمله تروریستی مترو لذت ببرید. ماموریت کماندویی را به عنوان یک تیرانداز واقعی در بازی های تیراندازی ارتش ایالات متحده ضد تروریست کماندویی IGI انجام دهید.
‏در بازی های تک تیرانداز مدرن تیراندازی ارتش حمله کماندویی IGI همه نیروهای دشمن را با تمام نیروهای نظامی نابود کنید. با این حال، استفاده از سلاح های ارتش و توپخانه ارتش در ماموریت های تیراندازی با اسلحه در بازی های تک تیرانداز توصیه می شود. ماموریت تیراندازی نخبگان کامل برای نجات کشور از حمله تروریستی در بازی‌های جنگی تیراندازی با تفنگ قطار.
‏بازی‌های تیراندازی Train Counter Terrorist Attack FPS ویژگی‌های کلیدی عبارتند از:
‏ماموریت کامل ضد تروریستی پر از اکشن
‏ارتش واقعی ایالات متحده ماموریت های تیراندازی تک تیرانداز کماندو
‏حمله بحرانی در میدان نبرد FPS در بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه
‏چند سلاح مدرن رزمی برای حمله با تفنگ
‏برنامه ریزی استراتژی جنگ ضد تروریستی
‏اکنون دانلود کنید و پیشنهادات و پیشنهادات خود را به ما ارائه دهید بازخورد برای بهتر کردن آن برای شما

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر دختر خرگوشی(محیامرادی)
١٥ مرداد ١٤٠٢

نمیاره اولش میاره وبعدبوم منضورم نمیاره نظری ندارم اما خسته شدم واقا چرا نمیاره برای همین دوتا میدم تمام 😂

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر ♡ Bardia♡
٤ اسفند ١٤٠١

اصلا این چه بازی بدرد نخوری سازند علکی زحمت نکش که بازی های چرت و پرتی درست کنی اصلا هنگ بازی تا میخوای تیر بزنی اصلا هنگ قفل میکنه گوشی منم هنگ نیست بازی بدرد نخور شما همگ

میپسندم۴ نمیپسندم۲
عکس کاربر حسین اکبری
١٧ مرداد ١٤٠٢

‏✓ ذذر ‏✗ ذذذ ذدر

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده