استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Tank Robot - Bus Robot Games

Tank Robot - Bus Robot Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۲۸
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۱۱
حجم۹۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Trick Tale Studio
‏‏در دوران مدرن، استودیو بک استریت یک جنگ بزرگ روبات‌ها را برای از بین بردن روبات‌های دشمن و پاکسازی شهر در بازی‌های ماشین پرنده ارائه می‌کند. وارد بازی تیراندازی ربات با قهرمان ربات شوید: بازی های ربات تانک را تجربه کرده و ربات های رقیب را نابود کنید. قدرت های قهرمان روبات خود را در نبرد تبدیل ربات نشان دهید: بازی های تیراندازی با هلیکوپتر پرنده و برنده این بازی ربات ماشین پرنده: مبارزه با ماشین تانک شوید. ربات خود را به هلیکوپتر جنگنده و تانک ربات تبدیل کنید تا به عنوان یک استاد در بازی های ربات تانک، ماموریت ها را به صورت حرفه ای انجام دهید. اکشن هیجان انگیز و رابط کاربری خیره کننده این بازی ربات تانک، کاربران را در مراحل بعدی هیجان زده می کند. جنگ ربات ها را شروع کنید و با حمله به دشمنان در نبرد نهایی ربات خود را درگیر کنید: بازی ربات ماشین پرنده با استفاده از قدرت های ویژه مانند پرواز، لگد، مشت، تیراندازی و حمله موشکی. یک ماجراجویی عالی از نبرد تبدیل مگا ربات: بازی بزرگ تانک ربات که در آن از سلاح های مختلف مانند اسلحه و تپانچه ربات برای از بین بردن حریفان در محدوده زمانی در این بازی ربات جت استفاده خواهید کرد. آماده باشید تا از نبرد تبدیل ربات تانک لذت ببرید: بازی های تبدیل ربات هلیکوپتر در جنگ روبات های مدرن برای ایجاد تاریخ جدید.
‏به سمت چالش های این بازی تانک ربات بیایید: بازی های هلیکوپتر پرنده برای انجام مراحل یک به یک. مبارزه با مخالفان برای برنده شدن در بازی های ربات جت در شبیه ساز ربات تانک: حمله ربات هلیکوپتر برای بدست آوردن پیروزی. تمام سطوح این بازی ربات هلیکوپتر پلیس آمریکا: مبارزه با تانک جالب است و برای برنده شدن در مبارزه ربات باید اهداف را درک کنید. در بازی های ربات تانک ارتش ما خود را از حملات دشمن نجات دهید و بازی های ربات جت را برای پاکسازی شبیه ساز جرم انجام دهید. با ربات تانک و ربات هلی کوپتر در بازی های ربات اتوبوس تیراندازی کنید. چندین انتخاب ربات و سلاح در این قهرمان ربات وجود دارد: بازی ربات ماشین پرنده. شما می توانید از بازیکن انتخابی خود در نبرد جنگ تانک استفاده کنید: بازی های ماشین پرنده و تفنگ برای تیراندازی به عنوان قهرمان اصلی. خودتان را درگیر کنید تا بازی‌های ربات اتوبوس آینده‌نگر را در بازی تانک ربات درک کنید: بازی‌های تبدیل ربات.
‏شاید بازی‌های ربات زیادی مانند ربات سگ، ربات حیوانی، قهرمان ربات‌های سرعتی و بازی‌های ربات ماشین بازی کرده باشید، اما این مبارزه با ماشین تانک علاوه بر جالب است. که در آن می توانید از ترکیب تانک، هلی کوپتر و ربات در بازی های تبدیل ربات لذت ببرید: حمله ربات تانک. با آرزوی موفقیت برای بازیکنانی که عاشق بازی ربات در نبرد جنگ تانک هستند: بازی ربات ماشین پرنده.
‏ویژگی ها:
‏محیط شهری هیجان انگیز و رابط بازی های ربات اتوبوسی
‏انتخاب های متعدد مانند ربات تانک و هلیکوپتر ربات
‏انتخاب و کنترل سلاح های مختلف
‏هیجان بی وقفه در ربات هوایی: بازی های ماشین پرنده
‏‏- تیراندازی ربات جنگ تانک
‏- کنترل های بهبودیافته و روان
‏- هوش مصنوعی خمیر
‏- اشکالات جزئی رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
گرگ پیر
٢٤ شهریور ١٤٠١

خیلی خیلی بد نصب نکنید یدونه ستاره هم زیاده

۰ ۰
مرد عنکبوتی
٢٩ تیر ١٤٠١

عالی هستش ولی گول عکس رو نخورید

۱ ۰
جوکر
٦ مرداد ١٤٠٠

عالی فقت باید بروز رسانی شکنید بازی خوبی

۱۴ ۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده