استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ورزشی
FPS Commando Mission Gun Games

FPS Commando Mission Gun Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۲۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۱۲
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۸
حجم۲۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Cradley Creations
‏‏آیا به دنبال بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه 2022 یا بازی های ضد تروریستی هستید؟ برای لذت بردن از کماندوی واقعی بازی های تیراندازی با تفنگ سه بعدی که به عنوان بازی های تیراندازی آفلاین در این بازی ضد تروریستی موجود است، آماده شوید. بازی جدید تیراندازی با اسلحه به شما امکان می دهد تا ماموریت کماندویی فریم بر ثانیه را علیه نیروهای ویژه انجام دهید تا در حمله ضد تروریستی پیروز شوید. تنها چیزی که نیاز دارید این است که به عنوان یک تیرانداز حرفه ای با اسلحه فریم بر ثانیه در بازی های کماندویی فریم بر ثانیه در ماموریت مخفی بجنگید تا قلمرو خود را در بازی کماندویی فریم بر ثانیه 2022 نجات دهید. آیا آماده هستید تا درخواست ماموریت های ضد تروریستی را در بازی های فریم در ثانیه جدید و دربرگیرنده آن باشید. هیجان پر از اکشن بازی های تیراندازی ضد تروریستی؟ اگر بله، در بازی تیراندازی فریم بر ثانیه وارد اعتصاب اسلحه شوید، اسلحه خود را بارگیری کنید و هدف شلیک کنید تا در بازی های ماموریت کماندویی زنده بمانید! شما با انجام نبرد pvp در این بازی کماندویی، تجربه نهایی بازی‌های Deathmatch تیمی و بازی‌های تیراندازی با اسلحه را دریافت خواهید کرد.
‏همه دوستداران بازی‌های تیراندازی سه بعدی یا فریم بر ثانیه به صورت آفلاین می‌توانند به بازی ضد تروریستی در این بازی بپردازند. بازی تفنگ سه بعدی و بازی تیراندازی با تفنگ. اگر می خواهید کماندوی واقعی بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه شوید. برای ماموریت مخفی تیراندازی رویارویی و از بین بردن دشمنان در بازی های تیراندازی با اسلحه آماده شوید! این بازی جدید تیراندازی فریم بر ثانیه به شما امکان می دهد از لذت واقعی بازی های ضد تروریستی در بازی های تیراندازی با اسلحه لذت ببرید. میدان نبرد شدید بازی های کماندویی فریم بر ثانیه و بازی های تفنگ سه بعدی چالش سختی را برای برنده شدن در جنگ علیه ترور به شما می دهد. بنابراین، مانند بهترین تیرانداز فریم در ثانیه این بازی اکشن آفلاین باشید تا در حمله اسلحه بازی های فریم بر ثانیه، ضد حمله را مدیریت کنید. اجازه ندهید دشمنان شما را زمین گیر کنند، اجازه دهید در بازی های تیراندازی با اسلحه با مشکل مواجه شوند.
‏اگر به بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه و مقابله با بازی های سه بعدی تروریستی علاقه دارید. سپس این بازی تیراندازی با اسلحه منبع عالی هیجان برای لذت بردن از ماموریت کماندویی فریم بر ثانیه در بازی های تیراندازی با تفنگ خواهد بود. برای اینکه تجربه نهایی تیراندازی با اسلحه را در بازی های کماندویی سه بعدی فریم بر ثانیه به شما ارائه دهیم، ما محیط های متنوعی را در جدیدترین بازی تیراندازی ضد تروریستی ارائه می دهیم. ماموریت مخفی را به عنوان کماندوی فریم در ثانیه انجام دهید که مخصوص همه طرفداران بازی های جنگی فریم در ثانیه و بازی های تیراندازی کماندویی فریم بر ثانیه آفلاین طراحی شده است. تنها چیزی که نیاز دارید این است که مراقب باشید، عاقلانه عمل کنید و مانند یک تیرانداز حرفه ای فریم در ثانیه در بازی ضد تروریستی، با حمله فریم در ثانیه مقابله کنید.
‏شاید در عصر بازی های اسلحه آفلاین، بازی های تیراندازی با اسلحه زیادی انجام داده باشید. اما اگر می خواهید کماندوی واقعی بازی های اکشن آفلاین 2022 و بازی های کماندویی فریم بر ثانیه باشید. بیایید با این بازی اعتصاب با اسلحه همراه شویم تا سرگرمی های زیادی را از بازی های تیراندازی آفلاین فریم در ثانیه در یک مکان دریافت کنیم. با داشتن این بازی کماندویی فریم بر ثانیه 2020 می توانید ماموریت های تیراندازی آفلاین ضد تروریستی بازی های تیراندازی با اسلحه را انجام دهید. بنابراین، آماده هستید تا در بازی جدید تیراندازی با اسلحه 2022 یک تیرانداز کماندوی برتر حمله ضد تروریستی باشید؟ به عنوان تیرانداز تفنگ شجاع وارد شوید تا از ماموریت‌های تک نفره در حالت انفرادی بازی‌های تیراندازی آفلاین لذت ببرید که تجربه واقعی بازی‌های جنگی فریم بر ثانیه را ارائه می‌دهد.
‏ویژگی‌ها – بازی سه‌بعدی تیراندازی فریم بر ثانیه کماندو 2022
‏• مجموعه‌های شگفت‌انگیز متعدد میدان‌های جنگ تیراندازی رویارویی.
‏• حالت‌ها: انفرادی، مسابقه مرگ تیمی هیجان‌انگیز و نبرد فریم بر ثانیه میامی.
‏• تعداد زیادی ماموریت تیراندازی چالش برانگیز کماندویی.
‏• مجموعه عظیمی از سلاح‌های مدرن تیراندازی کماندویی فریم در ثانیه.
‏ • جلوه‌های صوتی و انیمیشن‌های واقعی.
‏• جوایز روزانه هیجان‌انگیز در بازی تیراندازی اول شخص.
‏• فضای بازی تاثیرگذار از بازی‌های تیراندازی آفلاین.
‏اگر به بازی‌های تیراندازی ضد تروریستی علاقه دارید، این کار را نکنید شانس تبدیل شدن به کماندوی واقعی را در این بازی ضد تروریستی از دست بدهید. بیایید ماموریت مخفی کماندویی را در بازی‌های فریم بر ثانیه یا بازی‌های جدید تفنگ برای سرگرمی و تیراندازی انجام دهیم. زمان آن رسیده است که خود را به عنوان بهترین کماندوی فریم در ثانیه در مبارزه با جنگ تروریستی بازی های تیراندازی جدید ثابت کنید. بازی های تیراندازی را هم اکنون دانلود کنید تا از فریم در ثانیه از تیراندازی کماندو 2022 لذت ببرید.
‏‏تجربه بازی بهبود یافته
‏اندازه کاهش یافته است

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سام
١ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ دارای چندین اسلحه ‏✓ گرافیک بالا ‏✓ boss fight داره ‏✓ چندبن مپ و مراحل داره ‏✓ چالش تیم داره ... ‏✗ یکم باگ داره ‏✗ اسمم بعد از خروج ذخیره نمیشه ‏✗ نمیشه شخصیت اصلی انتخاب کرد ‏✗ بخش زامبی نداره من که بهش پنج ستاره میدم اما کافی نیست جزعیات خوب و بد داره

۰ ۰
Mohmmd
١٠ مهر ١٤٠١

‏✓ سلام. خوب. اسحله حوب میدهد،،، ‏✓ کمی گرافیگ پایین است... عالی میباشد،فقط اگر دربروزرسانی بعدی مشکل صحنه وزیبایی اطراف رابهترکتیدعالز ميشود،،

۶ ۱
صدراحیدری
٩ بهمن ١٤٠١

عالییییییییییییی❤

۴ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده