خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
LinkedIn Lite: Easy Job Search, Jobs & Networking

LinkedIn Lite: Easy Job Search, Jobs & Networking

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۹
تعداد نظرات۱۸
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده LinkedIn
‏‏لینکدین یک شبکه‌ی اجتماعی بر اساس روابط تجاری‌ است. این برنامه دسترسی شما به پلتفرم لینکدین را تسهیل می‌کند. سازندگان آن به دنبال تشکیل یک شبکه منسجم برای ایجاد ارتباط میان کارفرمایان و کارجویان است تا جستجوی کار را برای شما تبدیل به تجربه‌ای لذت‌بخش کند. این برنامه کم حجم و کم‌مصرف بوده و با اتصال ضعیف اینترنتی نیز کار می‌کند. تنها یک مگابایت از فضای تلفن شما را اشغال کرده و بسیار سریع عمل می‌کند.
‏ ویژگی‌های برنامه:
‏ - کم حجم: تنها یک مگابایت فضا از گوشی اشغال می‌شود.
‏ - سادگی: با اعلان‌های برنامه از موقعیت‌های جدید شغلی آگاه شوید.
‏ - کم‌مصرف: مصرف اندک باتری و اتصال به شبکه با سرعت پایین اینترنت
‏ - سرعت: برنامه بسیار ساده و سریع بوده و شما را راضی می‌کند.
‏ موقعیت‌های شغلی را به سرعت و سهولت با اعلان‌های منظم برنامه پیدا کنید و به روز بمانید. در شبکه اجتماعی حضور فعال داشته باشید و اخبار مربوط به شرکت مورد علاقه‌‍تان را دنبال کنید.
‏ موقعیت‌های شغلی را با فیلتر کردن عنوان، محل و واژگان کلیدی جستجو کرده و به رایگان به آنها دسترسی داشته باشید. با توجه به جایگاه شغلی مدنظرتان نتایج جستجو را اصلاح کنید تا به هدف اصلی نزدیک‌تر شوید. برنامه به طور خودکار با توجه به موقعیت‌های شغلی پیشین که توسط شما بررسی شده، به شما پیشنهادات مشابه ارائه خواهد کرد. با استفاده از این برنامه می‌توانید به طور مستقیم به شرکت مورد نظر پیام بدهید و ارتباط برقرار کنید. با توجه به پروفایلی که در لینکدین ایجاد کرده‌اید نسبت به پذیرش شغلی اقدام کنید. توجه داشته باشید که دیگر کاربران شبکه از فعالیت کاریابی و کارجویانه شما مطلع نخواهند شد. شبکه اجتماعی حرفه‌ای خود را ساخته و شغل محبوب‌تان را بیابید.
‏ اگر کارفرما باشید نیز به راحتی در شبکه اجتماعی لینکدین می‌توانید به جذب نیروی فارغ‌التحصیل و ارشد بپردازید.
‏ کارجویان می‌توانند با توجه به نوع شغل مدنظرشان که دولتی، چندملیتی، حوزه فناوری اطلاعات، نرم‌افزاری، اقتصادی و بانکی، منابع انسانی، بازاریابی و فروش، کارآموزی باشد اقدام به جستجو کنند.
‏ در شبکه اجتماعی لینکدین با افراد باتجربه که می‌توانند شما را امر شغلی یاری کنند ارتباط برقرار کنید و با ارسال پیام به مشاوره بپردازید. با تکمیل کردن حساب کاربری مهارت‌ها، تحصیلات، دوره‌های مختلف کارآموزی و کارورزی خود را قید کنید.
‏ از این طریق از نکات کلیدی آمادگی برای حضور در جلسات مصاحبه‌ی شغلی آشنا شوید و با آخرین اخبار روز دنیای صنعت در ارتباط باشید.
‏ اضافه کردن تصویر پروفایل و جزئیات دانشگاهی که از آنجا فارغ‌التحصیل شده‌اید کمک شایانی به تسریع فرآیند کاریابی خواهد کرد.
‏ برنامه را دریافت کنید، اطلاعات حساب خود را کامل کنید تا رزومه و سابقه کاری‌تان برای شرکت‌ها و کارفرمایان قابل مشاهده باشد، شغل مورد نظر را جستجو کنید و کار خود را آغاز کنید.
‏‏به خاطر استفاده از linkedln lite ممنونیم! ما مرتباً برنامه مان را به روزرسانی و رفع اشکال و بهبود کارایی می کنیم. از آخرین به روزرسانی ما لذت ببرید
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟