خانه برنامه کسب و کار
آی سی یاب

آی سی یاب

معرفی آی سی های موبایل

تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۲
تعداد نظرات۵
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده این موبایل
‏‏در تعمیرات موبایل یکی از مشکلات این است که اطلاعات آی سی ها و قطعات سخت افزاری در دسترس نیست و یا با سختی و به صورت پراکنده باید این اطلاعات را جمع آوری کرد. این اپلیکیشن نسخه نرم افزاری سایت 'این موبایل' است و امکانات فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهد:
‏1- در این برنامه به صورت گرافیکی بیشتر آی سی ها، روی برد گوشی های موبایل تگ خورده و نوع آی سی و کارکرد آن مشخص شده است.
‏2- با استفاده از این برنامه می توان ایرادهای مربوط به خرابی یک آی سی را فهمید و بالعکس در صورت بروز یک ایراد خاص در گوشی، می توان با استفاده از امکان جستجوی پیشرفته فهمید که چه آی سی هایی دچار مشکل شده اند.
‏3- این برنامه به شما برای یافتن یک آی سی از روی برد گوشیهای دیگر کمک می کند. چراکه ممکن است آی سی خراب شده در بازار موجود نباشد و شما بخواهید از روی بردهای دیگری که در اختیار دارید آی سی مورد نظر خود را پیدا کنید.
‏4- با استفاده از این برنامه می توانید آی سی های مشابه با آی سی مورد نظرتان را بیابید. مثلا برای تعویض هارد گوشیها، ممکن است چندین مدل آی سی با گوشی شما سازگاری داشته باشد که می توانید از این امکان نرم افزار برای یافتن هاردهای مشابه بهره مند شوید.نرم افزار 'آی سی یاب این موبایل' ابزاری با ارزش برای حرفه ایهای تعمیرات موبایل است.
‏‏این نسخه روی بیش از ده مدل با اندروید 8 و روی هوآوی میت 20 پرو با اندروید 9 تست شد. مشکلی نداشت. لطفا قبل از نسب اگر نسخه های قبلی روی گوشی نصب است uninstall کنید. با تشکر
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟