استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۳.۰.۶۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۰۳
تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۱۰
حجم۱۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده LTGAMES GLOBAL
‏‏Turmoil یک بازی شبیه‌سازی کسب و کار معمولی است که از هجوم نفت در آمریکای شمالی در قرن نوزدهم الهام گرفته شده است. این بازی توسط استودیوی بازی سازی هلندی Gamious توسعه یافته و توسط LTGames منتشر شده است. در Turmoil، شما در مسیر خود برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق نفت، در برابر زمان و رقبا هستید. پول نفت را شروع کنید و رشد شهر را همراه با خود تماشا کنید!
‏دمو کمپین رایگان شما پس از شش دور به پایان می رسد، پس از آن همچنان می توانید بازی های تک بازی کنید و وارد چالش روزانه شوید. لطفاً برای اتمام کمپین، لطفاً تجربه کامل Turmoil را به دست آورید.
‏[ویژگی‌های بازی]
‏*استراتژی بی‌درنگ، مدیریت میدان نفتی
‏زمینی را در حراج شهر خریداری کنید، و روغن را با قلاب، خال، یا کشف کنید. اسکن می کند. ایجاد یک شبکه لوله کارآمد برای دریافت نفت از سطح زمین، و خرید واگن و سیلو برای حمل و نقل و ذخیره آن. منتظر قیمت مناسب برای فروش باشید یا خودتان از گاز طبیعی برای افزایش قیمت نفت استفاده کنید!
‏*تکنولوژی را ارتقا دهید، ارتباطات خود را گسترش دهید
‏ده ها ارتقاء و ابزار جدید وجود دارد که عملیات حفاری نفت شما را بهبود می بخشد. . برای حفاری در میان سنگ ها، مقابله با جیب های گاز طبیعی و جلوگیری از نشت نفت به آنها نیاز خواهید داشت! فراموش نکنید که از سالن دیدن کنید، مردم آنجا ممکن است پیشنهادهای تجاری بسیار شادابی برای شما داشته باشند!
‏*سهام بخرید، شهردار شوید
‏از پایین شروع کنید و به بالا بروید! آشفتگی فقط پول نیست، شما به سهام شهر هم نیاز دارید. از پول نقدی که به سختی به دست آورده اید برای پیشی گرفتن از رقبای خود در مزایده سهام استفاده کنید و شهردار جدیدی شوید تا بازی را برنده شوید!
‏*دنیای به صورت تصادفی، محدودیت های خود را به چالش بکشید
‏تنظیمات مختلف و سطوح ایجاد شده به طور تصادفی تقریباً به شما پیشنهاد می کنند. تنوع نامحدودی از چالش های حفاری نفت. بازیکنان دیگر را به چالش بکشید تا بفهمند چه کسی معامله واقعی است!
‏*گرما روشن است، برای DLC جدید آماده شوید!
‏یک کمپین کاملاً جدید همان سرگرمی حفاری نفت را به شما ارائه می دهد، اما با پیچ و تاب های چالش برانگیز و پاداش های جالب افزودن ماگما در زیرزمین خطر ایجاد می کند اما فرصت هایی را نیز فراهم می کند. شما همچنین می توانید مصنوعات زیرزمینی را پیدا کنید و آنها را در دهکده بفروشید، اما جمع آوری همه آنها ممکن است سود بیشتری داشته باشد! برای کسب درآمد بیشتر در سالن بازی های کارتی انجام دهید!
‏‏برخی مسائل را بهینه کنید

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مهرسام
١٧ تیر ١٤٠٢

گنده به هیچ درد نمی خوره فقط روز اول خوب بعد گند شد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر
٢٨ خرداد ١٤٠٢

‏✓ هیچی ‏✗ همش از بازی می پره بیرون بچه ها میشه کمکم کنید دوبار پاکش کردم دوباره نصب کردم ولی باز میپره بیرون

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 𝕰𝕳𝕾𝕬𝕹
١٨ آذر ١٤٠١

‏✓ در امد خوب ‏✓ دو بعدی با کیفیت بالا ‏✓ امکان ارتقای ابزار ها ‏✗ پول کمی میده باید موقع ورود به بازی بدون نت بری

میپسندم۱ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده