خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Assistive Touch iOS 13

Assistive Touch iOS 13

تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۱,۲۴۶
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده LuuTinh Developer
‏‏نکته: اشکالات را گزارش ندهید، پیشنهادات جدید را با نظر و امتیاز ارائه دهید. لطفا از FIX BUG درخواست و ویژگی های جدید را از طریق EMAIL وارد کنید smartscreenonoff@gmail.com
‏'این برنامه از مجوز مدیریت دستگاه استفاده می کند.' لازم است که هنگام استفاده از قابلیت خاموش کردن صفحه، فقط برای قفل کردن دستگاه استفاده شود. قبل از اینکه بتوانید از این قابلیت استفاده کنید، باید مدیریت را فعال کنید. برای حذف برنامه، لطفا برنامه خود را باز کنید و دکمه «حذف» را کلیک کنید.
‏'این برنامه از خدمات دسترسی' استفاده می کند. ' لازم است و تنها برای انجام یک اقدام جهانی استفاده می شود. به عنوان مثال رفتن به خانه، رفتن به خانه، باز کردن گفتگوی قدرتمند، گفتگو قدرتمند، اعلان و غیره. شما باید مجوز استفاده از این اقدام را بدهید.
‏وقتی Assistive Touch iOS 13 را فعال کنید، منوی AssistiveTouch را خواهید دید. شما می توانید آن را به هر لبه ی صفحه بکشید، سپس روی منو برای باز کردن آن ضربه بزنید.
‏1. برای فعال کردن AssistiveTouch در iOS 13:
‏برنامه من را باز کنید> فعال کردن Assisttive Touch را فعال کنید.
‏2. برای استفاده از اقدامات بیشتر:
‏به تنظیمات> قابلیت دسترسی> خدمات بروید و AssistiveTouch را فعال کنید.
‏شما همچنین می توانید از AssistiveTouch برای دسترسی به صفحه اصلی، صفحه نمایش اخیر و استفاده از کلید برگشت استفاده کنید. فقط منوی AssistiveTouch را باز کنید و روی صفحه اصلی، آخرین، بازگشت اقدام کنید.
‏برای دسترسی به اعلانها، منوی AssistiveTouch را باز کنید و هشدار را ضربه بزنید. برای دسترسی به کنترل، منوی AssistiveTouch را باز کنید. از اینجا، شما قادر به انجام کارهایی مانند روشن کردن و خاموش کردن بلوتوث، استفاده از فای در روشن و خاموش، گرفتن تصاویر و موارد دیگر خواهید بود.
‏امکانات:
‏- دستگاه خود را با استفاده از منوی Assisttive Touch کنترل کنید.
‏- اندازه آیکون سفارشی و رنگ شناور.
‏- سفارشی رنگ منو همراه لمسی.
‏- و بیشتر.
‏حمایت کردن:
‏- ایمیل: smartscreenonoff@gmail.com
‏- وب سایت: https://luutinhit.blogspot.com
‏با تشکر از استفاده از APP من
‏‏امکان خاموش کردن صفحه نمایش در اندروید p

‏رفع مشکل اسکرین شات گرفتن در اندروید p

‏رفع مشکل خارج شدن از برنامه

‏اگر شما باز هم ایرادی در این برنامه میبینید میتوانید آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید
‏خیلی خیلی ممنون .😊
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟