خانه برنامه عکس و فیلم
نسخه۱.۷.۷
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۸/۱۸
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۲۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده مهرداد90

‏‏کولاژ ساز و ویرایشگر عکس با قاب عکس و برچسب برای ایجاد کلاژ های شگفت انگیز:

‏این برنامه بهترین ویرایشگر عکس برای ویرایش تصاویر و ساخت کولاژ های شگفت انگیز است. عکس ها و تصاویر کولاژ خود را با ویرایشگر اروند فقط با یک کلیک انجام دهید. ویرایشگر تصویر به شما کمک می کند تا مانند یک حرفه ای عکس ها را ویرایش کنید.سازنده کولاژ تصویر با ده ها قالب ، فوتوگرید و طرح بندی ، تجربه ویرایش تصویر شما را به سطح بعدی می رساند. طرح بندی ها و قاب های کلاژ شیک را امتحان کنید ، سپس کارهای هنری خود را در اینستاگرام ، فیس بوک ، اسنپ چت ، توییتر ، VK به اشتراک بگذارید .

‏با نصب این برنامه فیلترهای سلفی و جلوه های تصویری ، ده ها عکس زیبا برای ارسال خواهید داشت. فورا با ویرایشگر اروند عکس ، تمام سلفی های خود را مرتب کنید. ویرایشگر اروند برای روزهای خاصی مانند تولدها ، روز ولنتاین کولاژ شگفت انگیزی ایجاد می کند. فقط عکس های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به برنامه اجازه دهید تا تصاویرجادویی تحویل شما بدهد. طرح و فوتوگرید را کاوش کرده و یک قاب عکس کولاژ با شکوه اضافه کنید. پس زمینه را محو کنید یا آن را با یک تصویر پس زمینه حیرت آور تغییر دهید :

‏چیدمان عکس و شبکه تصویر:

‏پس از ویرایش تصاویر ، کولاژ عکس خود را به راحتی طراحی کنید. ده ها قالب و چیدمان تصویر برای ایجاد یک پست خلاق در دسترس است. عکس های خود را در شبکه ها یا قلب های عاشقانه قرار دهید. شبکه عکس و طرح بندی عکس متناسب با همه سلیقه ها.

‏قاب عکس:

‏با استفاده از فریم ها کولاژهای خیره کننده ایجاد کنید . قاب تصویری را انتخاب کنید که با عکس کولاژ عکس شما بهتر پیش می رود ویرایشگر عکس زیبایی ، قاب های هنری زیادی را در سبک های مختلف ارائه می دهد.

‏ویرایشگر عکس اروند: یک ابزار ویرایش تصویر شگفت انگیز برای روتوش سلفی ها دارد. ابتدا تصویر ساز خود را درست کنید ، سپس فیلترها را برای تصاویر و جلوه های دوربین به راحتی اعمال کنید ویرایشگر اروند فقط چند ثانیه اثر فتوشاپ و عکس های ارزشمند اینستاگرام را ایجاد می کند. طراحی نئون تصاویر شما را فوق العاده مرسوم می کند. برای نهایی کردن ویرایش عکس ، متن و برچسب های خیره کننده ای اضافه کنید.

‏فیلترهای عکس و اثرات:

‏فیلترها را برای تصاویر به کولاژهای حیرت آور خود بمالید :). با یک فیلتر صحیح ساعت طلایی با نور صحیح سلفی بگیرید :): جلوه های طراحی باعث ایجاد هنر شگفت انگیز نئون می شود. استفاده از فیلترها و جلوه های تصویری بسیار جالب است. عکسهای مونتاژ در یک پست در اینستاگرام روزهای ویژه را عملا جشن بگیرید. عکس ها را مانند یک حرفه ای ویرایش کنید و کارهای هنری خود را در اینستاگرام ، فیس بوک ، اسنپ چت ، توییتر ، VK و TikTok به اشتراک بگذارید

‏رسم و اضافه کردن متن به عکس

‏ویرایش و جایگزین رنگ از عکاسی خود را

‏فیلتر ابتدای مقاله

‏37 افکت و فیلتر زرق و برق دار

‏40 فریم و مرز

‏30 اثر نور پوشش خاص و فیلتر

‏20 بافت فیلتر

‏بیش از 400 استیکر در دسته بندی های مختلف

‏ویژگی های ویرایش عکس: روشنایی، کنتراست، درجه حرارت رنگ (گرما)، و اشباع

‏اشتراک عکس در اینستاگرم، توییتر و فیس بوک

‏ایجاد شبکه های عکس و کلاژ عکس.

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۴,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟