خانه برنامه عکس و فیلم
PixLab Photo Editor: Collage & Background Changer

PixLab Photo Editor: Collage & Background Changer

تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۷۰
حجم۳۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Lyrebird Studio
‏‏برنامه‌ی ( PixLab photo editor ) بهترین برنامه برای ویرایش عکس و همچنین یک کلاژساز فوق العاده است. فیلترهای عکس و حالت‌های بی‌نظیر را ببینید. با استفاده از قاب‌های دیدنی عکس خود را مونتاژ کنید. این برنامه قابلیت های بسیار کاربردی را به شما پیشنهاد می کند مانند عوض کردن عکس صفحه و حالت های مختلف تا با آن‌ها تجربه‌ی بهتری داشته باشید. با این برنامه عکس‌های خود را به‌ طور رایگان ویرایش کنید و قدرت خود در ویرایش عکس‌ها را نمایش دهید. ویرایش عکس خود را با استیکر های جالب، متن‌های مختلف‌ و فیلتر های عکس جالب نهایی کنید. به کمک ابزار مقیاس بندی اینستا نیازی به crop عکس نیست، عکس خود را به شکل مربع درآورید و نسبت (Ratio) آن را با یک ضربه تغییر دهید. طراحی های بسیار خوب خود را در اینستا‌گرام، فیسبوک، واتساپ، اسنپ چت و بسیاری برنامه دیگر به اشتراک بگذارید.
‏ ویرایش‌کننده‌ی عکس عالی:
‏ این برنامه فیلترهای عکس بی‌نظیری مانند فیلتر ساعت طلایی، حالت پروانه و حالت پلاستیک دارد. این برنامه فیلترها و حالت‌های زیبایی به شما پیشنهاد می‌کند تا دوستان خود را تحت تاثیر قرار دهید حتی فیلترها و حالت‌هایی که شما را به دهه ۹۰ میلادی خواهد برد. می‌توانید فکس را از گالری خود انتخاب کنید و یا یک سلفی‌ جدید بگیرید. سلفی خود را با یک ضربه متحول کنید، پوست خود را صاف کنید و به کمک ابزار آرایش صورت خود را آرایش کنید. از بالهای فرشته استفاده کنید و به عکس‌های خود حالت جدیدی ببخشید. حالت های مختلف این برنامه عکس های شما را بسیار جذاب خواهند کرد. با این برنامه مثل یک حرفه‌ای عکس‌های خود را ویرایش کنید و به سادگی‌ نور و میزان خلوص رنگ ها را تغییر دهید.
‏ تغییر دهنده عکس زمینه:
‏ با این برنامه میتوانید عکس زمینه خود را پاک کنید و آن را سفید رها کنید و یا یک عکس عالی اضافه کنید. از گالری خود یک عکس بسیار خوب انتخاب کنید یا در برنامه‌ی ما به دنبال عکس‌های زیبا بگردید.
‏ نئون و حالت sketch:
‏ این برنامه قابلیت های متنوعی را به شما ارائه می‌دهد. مارپیچ‌های نئون برای جلب توجه همه به عکس شما عالی هستند، به علاوه شما از حالت‌های مارپیچ عادی، مارپیچ بال فرشته و حالت های قلب و اشکال هندسی نیز می‌توانید بهره ببرید.
‏ کلاژساز عکس:
‏ این کار بسیار ساده است که عکس‌های مورد علاقه خود را در یک پست زیبا ویرایش و مونتاژ کنید و یا با استفاده از یک حالت و یا قاب یک میم (Meme) درست کنید. یک عکس انتخاب کنید و اجازه دهید تا این برنامه جادوی خود را انجام دهد.
‏ استیکر‌ها و متن‌ها:
‏ بسیاری استیکر و ایموجی برای شما آماده هستند تا روزهای خاص مانند جشن تولد، کریسمس، هالووین و روز ولنتاین را جشن بگیرید. استیکر ها به صورت مداوم به‌روز می‌شوند تا بهترین تجربه را در این برنامه داشته باشید و در آخر متن های مختلف اضافه کنید و یا هر آن‌چه که دوست دارید را در فونت ها و رنگ های مختلف بنویسید.
‏ فیلتر های دوربین سلفی:
‏ با حالت های مختلف این برنامه عکس سلفی بگیرید. بهترین نور و پوستی صاف در عکس داشته باشید. حالت ساعت طلایی بهترین حالت نور را به شما می‌دهد. فیلتر های خنده‌دار را در صورت خود مشاهده کنید و حتی صورت خود را به شکل کارتون درآورید.
‏ این برنامه بهترین برنامه برای ویرایش عکس است. زمانی که این برنامه را داشته باشید دیگر نیازی به هیچ برنامه‌ی دیگری نخواهید داشت. سلفی بگیرید و عکس‌های خود را هر‌گونه که دوست دارید ویرایش کنید. عکس های معرکه بسازید و آن‌ها را در برنامه های مختلف به اشتراک بگذارید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟