استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Zombie Games 3D - Gun Games 3D

Zombie Games 3D - Gun Games 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۶
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۸
حجم۴۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Games Envision
‏‏بازی زامبی: بازی های تیراندازی سه بعدی
‏سلام و به بهترین بازی تیراندازی زامبی با فریم بر ثانیه در سبک بازی های اکشن خوش آمدید. برای دوستداران بازی های تیراندازی زامبی با فریم بر ثانیه، بازی های تیراندازی سه بعدی زامبی عالی را در بازی Zombie Game: بازی های تیراندازی سه بعدی آورده ایم. هدف خود را به سمت زامبی ها بگیرید، برای کشتن زامبی ها در این بازی زامبی سه بعدی آفلاین شلیک کنید. تفنگ تک تیرانداز سه بعدی خود را بردارید و انبوهی از زامبی های سه بعدی را در آخرین فریم بر ثانیه تیراندازی آفلاین زامبی شکست دهید. در بازی تیراندازی سه بعدی کماندویی خود را در یک مبارزه ترسناک برای زندگی با زامبی های سه بعدی غوطه ور کنید. بازی‌های تیراندازی آفلاین فریم در ثانیه بر خلاف سایر بازی‌های زامبی 3d fps، بهترین تجربه بازی‌های اکشن فریم در ثانیه را دارند. بازی تیراندازی تک تیرانداز، فک شما را روی زمین رها می کند (مثل یک زامبی قاتل).
‏قبل از بازی زامبی، شکست دادن زامبی های سه بعدی هرگز اینقدر سرگرم کننده نبود: بازی های تیراندازی سه بعدی:
‏در سطوح تیراندازی زامبی بی پایان با سلاح های بازی های اسلحه پیشرفته از جمله تیراندازی با تفنگ های تک تیرانداز سه بعدی زنده بمانید. و مسلسل های تهاجمی مانند AK-47، KA-5C، MP5، CQ-ASSAULT، M4، AUG و غیره. سطوح نامحدودی از بازی های تیراندازی سرگرم کننده را در بهترین بازی زامبی فریم بر ثانیه 2021 بازی کنید. می توانید استراتژی تیراندازی زامبی خود را با استفاده از سلاح های اولیه (حمله حمله) یا سلاح های ثانویه (تفنگ های تک تیرانداز) در این بازی آفلاین شگفت انگیز تغییر دهید. با انواع مختلف زامبی های قاتل در بازی های تیراندازی سه بعدی عالی زامبی ها روبرو شوید. با بیش از 50 سطح از انبوه زامبی بی پایان در این بازی زامبی 3 بعدی، آخرین بازی زامبی قاتل شما را به سطوح بیشتر بازی های اکشن زامبی در فریم بر ثانیه میل خواهد کرد.
‏بهترین بازی‌های تیراندازی سه بعدی زامبی در بازار امروز:
‏بازی‌های جدید تیراندازی فریم بر ثانیه 2020 شامل گرافیک‌های بی‌پایان برای زامبی‌های بی‌پایان در سطوح مختلف بازی‌های حمله است. طرفداران بازی های تفنگی در سطوح مختلف این بازی با زامبی های قاتل روبرو خواهند شد. زامبی‌های سه‌بعدی سلامت کماندوی سه‌بعدی را از بین می‌برند، اما با تفنگ‌های پیشرفته در زرادخانه بازی تیراندازی آفلاین سه‌بعدی، طرفداران بهترین بازی‌های تیراندازی با اهداف مرده روبرو می‌شوند و هر سطح بازی تفنگ رایگان را شکست می‌دهند. بنابراین، همه شما دوستداران بازی های تیراندازی با تک تیرانداز سه بعدی، منتظر چه چیزی هستید؟ سلاح های خود را بردارید و شروع به کشتن زامبی ها در این بهترین بازی زامبی اکشن کنید.
‏ویژگی های بازی های زامبی بی پایان:
‏- سرگرمی بی پایان تیراندازی با زامبی ها بدون اتصال به اینترنت.
‏- نمایش رنگی زنده در جدیدترین بازی های تیراندازی زامبی 2020.
‏- تصاویری خلاقانه و گرافیک بازی های اکشن زامبی واقعی در جدیدترین بازی آفلاین زامبی.
‏- طراحی عالی بازی تیراندازی و ترکیب سلاح های جذاب در جدیدترین بازی های زامبی سه بعدی.
‏- گیم پلی عالی با بازی های جهان باز به سبک ویژگی های پرسه زدن رایگان در بازی های جدید تیراندازی زامبی 2020.
‏- زامبی عالی انیمیشن‌های بازی‌های تیراندازی سه‌بعدی در پایان سطوح زامبی‌های سه‌بعدی، بازی‌ها را سرگرم‌کننده‌تر می‌کنند تا بازی زامبی را بازی کنند و تیراندازی کنند تا بکشند.
‏- مکانیک‌های رزمی عالی در جدیدترین بازی‌های اکشن تیراندازی فریم در ثانیه.
‏- نصب رایگان و سرگرم کننده برای بازی اکشن جدید.
‏بهترین بازی های اکشن جدید برای بازی در زمان بیکاری:
‏بهترین بازی های اکشن جدید 2020 را از کتابخانه فوق العاده 'بازی ها تصور می کنند' را برای شما به ارمغان می آورد. Zombie Game: 3D Shooting Game واقعاً یک بازی کماندویی در نوع خود از سبک بازی های اکشن است. بهترین تجربه بازی های تیراندازی کماندویی را در این بازی زامبی تیراندازی اول شخص دریافت کنید. در بهترین بازی جدید زامبی سبک کماندویی سال، زامبی ها را شکست دهید. برای ژانر بازی های تیراندازی زامبی بیایید و برای این جدیدترین بازی تیراندازی زامبی 2021 می مانید.
‏برای بازی جدید تفنگ 2020 موبایل های خود را بگیرید:
‏از آنجایی که عاشق بازی های زامبی هستید، باید این بازی را انجام دهید. آخرین بازی های تیراندازی کماندویی گروه ضربت و ضرب و شتم سطوح نامحدود زامبی ها به صورت رایگان. برای مشاهده جادوی واقعی بازی های تیراندازی کماندویی، هم اکنون جدیدترین بازی اسلحه را دانلود کنید.
‏‏*محیط تیراندازی جدید جنگل زامبی
‏*حالت های جدید تیراندازی زامبی
‏*عملکرد بازی بهینه شده
‏*استقامت اسلحه بهبود یافته
‏*گرافیک بهبود یافته
‏*اشکالات رفع شد
‏*اسلحه های جدیدی اضافه شد
‏ *محیط بهبود یافته
‏*اندازه بازی کاهش یافت
‏*انیمیشن های بازی واقعی
‏*بازی بهبود یافته

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سلام برنامه خیلی خوبیه
٢٠ فروردین ١٤٠١

خیلی بازی بدیه چک

۱ ۲
امیر علی
٢٩ مهر ١٤٠٠

خیلی خوب بود

۱ ۰
Mohmmd
١٧ مهر ١٤٠٠

خوب وعالبه. هرکسی مبخاد نصب کنند. چون دیگه وقتی این بازی لابقبه مقایسه میکنبم. خیلی تفاوت داره،،،،،,

۲ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده