استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
Tornado Robot Car: Robot Games

Tornado Robot Car: Robot Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۲
تعداد دانلود۶ هزار
حجم۶۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Pentabit Games
‏‏خوش آمدید به Tornado Robot Transforming با ترکیبی از ابرقهرمانان و ربات ویژگی های بازی ها را تغییر می دهد. جنگ های روبات ها در این شبیه ساز تورنادو آغاز شده است که طعم جدیدی از بازی های ربات جنگ را به شما می دهد. نبرد مربوط به ربات های آینده در بازی های تیراندازی روبات چیز جدیدی نیست که دشمنان بخواهند صلح کشور را ویران کنند. این بازی دارای یک گردباد ربات برای توهین به مبارزه ابرقهرمانان در بازی های گردباد است. بازی های تبدیل ربات با تکنیک های تبدیل چند ربات و تجربه جدیدی به شما می دهد.

ویدئو معرفی بازی

‏آیا شما مهارت بازی های تیراندازی روبات را دارید که یک جنگجو مکانیک با دشمن می جنگد؟ پلیس آمریکا در این بازی قادر به برانگیختن دشمنان نیست. تبدیل ربات در شهر نبرد در معرض خطر خواهد بود ، بنابراین ابر قهرمان خود را برای ربات آینده ساز تبدیل ربات به ربات های جدید ارتقا دهید. جنگ روبات های آینده در حال جنگ به صلیبی و روبات های مکانیکی می باشد. جنگنده ربات فضایی می خواهد صلح شهر را نابود کند. با حمله گردباد بهترین جنگجو در این بازی های نبرد روبات باشید. بنابراین به ربات های آینده نگر بازی های نبرد روباتیک و سرگرمی شدید تحول ربات را بدست آورید. چند روبات در حال نابودی کشور است ، بنابراین برای مبارزه با ابرقهرمانان با ربات هیولا آماده تخریب شهر سقوط شهر و برنامه های خود شوید.
‏ارتش آمریکا همواره با دشمنان در حال جنگ است تا صلح کشور برای تخریب یک حمله ربات دشمن. در این ربات Tornado Transforming ، شما باید با حمله به روبات شیطانی علیه دشمن ، حمله را تحریک کنید. تبدیل روبات ها با روبات های mech به همراه شبیه ساز گردباد آماده است تا با استفاده از مهارت های حمله ای خود ، در برابر جنگ های روبات آینده ای نفوذ کند. بنابراین برای بازی های ابرقهرمانان اکشن افراطی 2020 با یک حمله فوق العاده آماده شوید. ما در حال معرفی بهترین بازی های روبات با تبدیل بازی اکشن ربات با سرگرم کننده هستیم. آنها در قرن بعدی بر دنیای تبدیل روباتیک در بازی های گردباد حکومت خواهند کرد. اگر همه روبات دشمن را برای آینده کشور خود ناپدید کنید ، به یک ربات فوق العاده تبدیل شوید.
‏بازی Tornado Robot Transforming با هدف شلیک جنگ با روبات های آینده گرایانه. با یک استراتژی پیروزی در جنگ علیه دشمنان با تبدیل ربات ، اقدام قانونی کنید. نقش بزرگی را به عنوان جنگنده مکانیکی برای شکست دشمنان با اعتصاب اجباری ایفا کنید زیرا سقوط روبات ها برای بازی های تبدیل روبات ارتش ایالات متحده ضروری است. وظیفه شما این است که با کمک ربات جنگنده و شبیه ساز گردباد ، اعتصاب روبات و ابر قدرت ربات را از روی زمین محو کنید. بازی های مختلف تبدیل کننده چند ربات مختلف مانند بازی های ربات تبدیل ماشین عضله و بازی های ابرقهرمانان ربات وجود دارد اما بازی های روبات پرواز یکی از بهترین بازی های اکشن چند ربات 2020 است.
‏ویژگی های بازی های تحول ربات Tornado
‏graphics گرافیک با کیفیت بالا با صدای جنگ در بازی های Tornado
‏environment محیط جنگ نهایی واقع بینانه
‏battle سطح نبرد شدید و با کیفیت بالا
‏models مدل های جدید با ویژگی های جدید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده