استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Pink house with furniture. Craft maps and mods

Pink house with furniture. Craft maps and mods

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۳/۱۹
تعداد دانلود۲۷ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۸۵
حجم۱۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده BorisLevel
‏‏اگر احساس می کنید یک شاهزاده خانم واقعی هستید ، فرصت داشتن این عمارت صورتی رنگ را از دست ندهید. این برنامه نقشه هایی از یک عمارت همراه با اثباب و اساسیه صورتی رنگ است. این عمارت به رنگ صورتی تزئین شده و دارای یک حیاط خلوت زیبا ، استخر بزرگ ، اصطبل اسب ، ورودی مخفی و موارد دیگر است.
‏ توجه داشته باشید که سازندگان این برنامه علیرغم تبعیت از قوانین ماینکرفت هیچ وابستگی به آن ندارد و به صورت مستقل عمل می کنند.
‏ این عمارت صورتی با تمام لوازمش با بهترین جزئیات ساخته شده است. این عمارت دو طبقه در طبقه اول دارای یک اتاق نشیمن بزرگ با مبلمان فانتزی و یک راه پله است که به طبقه دوم منتهی می شود. اگر لوازم فعلی کافی نبود می توانید از مودهای بیشتری استفاده کنید. در باغچه بزرگ آن قدم بزنید و از جزئیات لذت ببرید. این خانه همچنین دارای یک استخر بزرگ با آب زلال و سایر خصوصیات یک خانه مجلل است. مطمئن باشید این زیبا ترین عمارت صورتی رنگی است که تاکنون در ماینکرفت وجود داشته! در خانه ، چندین اتاق و اشیا متنوع قابل استفاده پیدا خواهید کرد.
‏ برنامه همه چیزهایی را که شما برای بازی با دوستان خود نیاز دارید فراهم می کند. این خانه برای بازی کردن در حالت بقا نیز عالی است. مودها و نقشه های ماینکرفت به راحتی نصب می شوند. فقط راهنما را دنبال کنید و برنامه بقیه کارها را به صورت خودکار انجام می دهد.

نظرات و امتیاز ها

۱۸۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Jenniekim
دیروز

전혀 좋지 않아, 너무 나빠 🫥🤬🤬😡😠

۰ ۰
ترنم
٦ روز پیش

مزخرففففففف یه دونه ستاره هم زیادشع

۳ ۰
RAHA
٣١ اردیبهشت ١٤٠٢

من که همش میرم داخلش اصلا نمیزاره وارد بازی بشم همش میگه باید نظرم رو راجع ابن بازی بنویسم در کل خیلی بازی مزخرفی هست پیشنهاد میکنم دانلود نکنید

۱ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید